Tajemnica Katastrofy Tunguskiej z 1908 roku. Cz.1 Nikola Tesla oraz hipoteza powietrznej eksplozji nuklearnej.

Udostępnij

To prawda, że ​​Katastrofa Tunguska mogła być spowodowana wybuchem bomby atomowej, ponieważ uwolniła tysiąc razy więcej energii niż bomba atomowa zrzucona w Japonii. Norman Bergrun wyraża również opinię, że: ,,​niektórzy naukowcy idą dalej, twierdząc, że zniszczenie zostało spowodowane przez statek kosmiczny, który eksplodował.’’


Tak zwana Katastrofa Tunguska, jedno z najbardziej tajemniczych wydarzeń współczesnej cywilizacji a zarazem jedno z tych wydarzeń, które w sposób paniczny są ignorowane w szerszym obiegu informacji. Jakie są fakty? W czerwcu 1908 roku wielki wybuch w regionie Rosji wyzwolił około tysiąc razy więcej energii niż bomba atomowa zrzucona w Japonii. Wielu naukowców jasno dało do zrozumienia, że ​​nie był to meteoryt czy czarna materia.

A teraz Drogi Czytelniku Zastanów się nad jednym ważnym aspektem tego wydarzenia otóż, kiedy wszystkie informacje wskazują kierunek czegoś, co może całkowicie zmienić to, co wiemy o naturze naszej rzeczywistości, dlaczego jest w dużej mierze ignorowane i wyśmiewane? Naprawdę wspaniale jest żyć w czasach, w których większość z nas przeżywa ogromną zmianę w postrzeganiu, która ma miejsce obecnie na naszej planecie.

Ta zmiana postrzegania obejmuje wiele sfer życia, ale ostatecznie ma związek z otwarciem naszych umysłów, naszej świadomości na nowe koncepcje istniejącej rzeczywistości, które niegdyś nie pasowały do logicznej myśli przyjętych dogmatów i reguł naukowych oraz duchowych. Jest to de facto wspólny temat w całej historii, to, co kiedyś było wyśmiewane i wyszydzane w przeszłości, w końcu dotarło do rzeczywistości.

Katastrofa Tunguska stała się obecnie zjawiskiem zweryfikowanym w głównym nurcie informacji i nie jest już tematem taboo. Akta tej sprawy z przeszłości wypełnione są dowodami fizycznymi, dowodami elektrooptycznymi i licznymi zeznaniami świadków. A zatem, po analizie dostępnych dokumentów można stwierdzić, że najbardziej prawdopodobny ogniwem inicjującym wystąpienie Katastrofy Tunguskiej był człowiek o imieniu Nikola Tesla.

Człowiek ten jest uważany za geniusza nauki nie tylko swoich czasów, ale także jeden z najbardziej światłych umysłów w historii. Nikola Tesla, amerykański inżynier serbskiego pochodzenia, elektromechanik i wynalazca, kilka dni przed wystąpieniem katastrofy Tunguskiej stwierdził, że posiada urządzenie zdolne do przenoszenia ogromnych ładunków energii w obrębie całej planety. Próbę generalną miał przeprowadzić właśnie w czasie wystąpienia Katastrofy Tunguskiej.

Po śmierci Tesli, agenci CIA wkroczyli do pracowni naukowca i zarekwirowali wszelkie dokumenty jego pracy. Obecnie dokumentacja ta objęta jest klauzulą ściśle tajne i spoczywa w sejfach agencji bezpieczeństwa. Obserwatorzy uważają, że projekty typu HAARP oraz Blue Beam są wynikiem kontynuacji utajnionych prac Nikola Tesli, które po jego śmierci zostały przejęte przez CIA. Prace w tym zakresie mają trwać nadal i są ukrywane przed społeczeństwem.

Jest to jedna z niezwykle wiarygodnych opcji wyjaśniających to, co wydarzyło się w regionie Rosji w roku 1908. Zatem nie mieliśmy do czynienia z meteorem, asteroidą czy czarną materią, lecz wynikiem prac naukowych prowadzonych przez badacza serbskiego pochodzenia, prac siłą przejętych przez CIA po jego śmierci. Jednak to nie wszystkie interesujące drogi prowadzące do odpowiedzi, istnieją również inne, niedawno ujawnione i im również chcemy się bliżej przyjrzeć.

„Istnienie pozaziemskich wehikułów kosmicznych o ogromnych rozmiarach i mocy jest faktem, którego znaczenie jest trudne do uchwycenia, nie mówiąc już o ocenie.”

Norman Bergrun.

W swojej książce zatytułowanej Pierścienie Saturna, Norman Bergrun wyjaśnia przyczynę Katastrofy Tunguskiej, łącząc ją z siłą przybywającą z mroków kosmosu. Łączy to wydarzenie, czyli ponad tysiąc kilometrów kwadratowych zniszczonej powierzchni w wyniku wybuchu, gdzie małe wioski i zwierzęta zostały dosłownie starte z powierzchni ziemi z relacjami blisko dziewięćdziesięciu świadków mówiących o „płonącym cylindrycznym przedmiocie”, który „został zauważony w pobliżu przed wybuchem”.

,,Po latach intensywnych badań i badań naukowych obszaru Tunguski, wyciągnięto zdecydowany wniosek, że dewastacja ta została spowodowana powietrzną eksplozją nuklearną. Poparciem dla tej konkluzji jest eksplozja bomby atomowej w Hiroszimie, która spowodowała zniszczenia powierzchni podobne do tych odnotowanych w 1908 roku.’’

Norman Bergrun.

To prawda, że ​​Katastrofa Tunguska mogła być spowodowana wybuchem bomby atomowej, ponieważ uwolniła tysiąc razy więcej energii niż bomba atomowa zrzucona w Japonii. Norman Bergrun wyraża również opinię, że: ,,​niektórzy naukowcy idą dalej, twierdząc, że zniszczenie zostało spowodowane przez statek kosmiczny, który eksplodował.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Tajemnica Katastrofy Tunguskiej z 1908 roku. Cz.1 Nikola Tesla oraz hipoteza powietrznej eksplozji nuklearnej.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=0EZCiw7Ag0g

  W rosyjskojezycznym Youtubie jest masa smiecia informacyjnego na powyzszy temat. Jedyne powazne opracowanie ktore znalazlem to 45-minutowy film zrobiony dla „TV Rossija” w ktorym wypowiadaja sie najlepsi rosyjscy uczeni z wielu dziedzin:

  1. 80 000 000 drzew uleglo zniszczeniu na terytorium wielkosci dzisiejszej Moskwy i Podmoskowia a swiatlo i huk wybuchu dochodzil do Pribaltyki i do Krymu. Kilka dni przed wybuchem nad Europa i nie tylko obserwowano na Niebie optyczne fenomeny. A 3 dni przed uderzeniem w Köln prof. Weber zaobserwowal skoki pola magnetycznego zaczynajace sie punktualnie o 6:00 i konczace sie punktualnie o 11:30 z czestotliwoscia co 3 minuty. Poswiata powybuchowa byla taka ze noc we Wloszech i innych krajach byla jasna jak dzien i to przez wiele godzin.

  2. Dopiero 20 lat po tych wydarzeniach zorganizowano w 1926 roku ekspedycje naukowa pod przewodnictwem uczonego o nazwisku Kulik, ktora jednak zadnych rezultatow w postaci konkretnych znalezisk nie przyniosla ale za to dostarczyla i usystematyzowala wiele zeznan naocznych swiadkow narodu zamieszkujacego te tereny czyli Ewenkow zwanych rowniez Tungusami. Zeznania te byly jednak wszystkie ze soba sprzeczne tak od strony wygladu komety jak i kierunku z ktorego ona przyleciala.

  3. Dopiero badania naukowcow i ekspydycje lat 1994/5 odowodnily, ze zadnego uderzenia ani komety ani planety w ziemie nie bylo tylko wybuch nastapil na wysokosci ok. 10 km. Dlatego tez za pomoca specjalistycznego sprzetu szukano w terenie oddalonym o kilkadziesiat kilometrow od obszaru przeszukiwanego przez Kulika w 1926 r. i znaleziono kilkadziesiat szczatkow meteorytu ktory bez watpienia zidentyfikowano jako te z 1908 r.

  4. Tesla swoje dwie wieze wybudowal w 1907/8 r. na terenie indianskich tzw. „czakrow” i udowodniono ze z federalnej biblioteki w USA wypozyczal mapy syberyjskich terenow gdzie i wybuch nastapil. Rowniez Tungusi na terenie wybuchu mieli tez swoje „czakry” i inne swiete miejsca gdzie szamani mogli sie komunikowac z „Zaswiatami”. Jednoczesnie uczeni rosyjscy stwierdzili ze teren ten syberyjski byl przed milionami lat pokryty aktywna lawa wulkaniczna i do dzisiaj np. sputniki nad tym obszarem wykazuja duze anomalia.

  5. Konkluzja jest taka, ze najprawdopodobnie Tesla uratowal ludzkosc przed totalna zaglada i wiedzac o tym meteorycie (?) udalo mu sie z USA zniszczyc objekt na wysokosci 10 km o czym swiadcza obserwacje prof. Webera i anomalie i fenomeny oberwowane na niebie krotko przed wybuchem.

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

 2. Zapomnialem dodac, ze Tungusi ten wybuch za pomoca szamanow przewidzieli i wszyscy tereny te opuscili z wyjatkiem jednego samotnego mysliwego, ktory od wybuchu oslepl ale powiedzial, ze kilka dni wczesniej ryby, zwierzeta a nawet ptaki nagle „zniknely” i tereny te opustoszaly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.