Tajemnica Gór Bucegi Cz.2 USA i Watykan naciskają na Rumunię. W tle grobowce olbrzymów.

W roku 2004 Rumunia została przyjęta do NATO, nieoficjalnie mówi się, że za przyjęciem tego kraju lobbowały Stany Zjednoczone, które zdawały sobie doskonale sprawę z faktu, że jeżeli Rumunia zostanie członkiem NATO, to wówczas dostęp dla wysłanników Pentagonu w rejon Gór Bucegi będzie znacznie bardziej ułatwiony. I tak się rzeczywiście stało, już pierwsza ekipa badaczy została wysłana przez Pentagon w 2006 roku.

Odkrycia, które wówczas zostały poczynione, sprawiły, że władze USA wywarły nacisk na rząd w Rumunii tak by ten zachował całkowite milczenie w kwestii podziemnego kompleksu na terenie Gór Bucegi. Jak widzimy, po dziś dzień owa umowa ma moc sprawczą i wszelkie informacje o tamtejszym rejonie są ucinane, ośmieszane lub zagłuszane. To jednak nie koniec. Byli pracownicy Pentagonu jak chociażby pan John Rise ujawniają, że sieć podziemnych tuneli, to tylko początek.

Otóż kompleks znajdujący się na terenie Rumunii ma być jedynie początkiem podziemnego labiryntu, którego odnogi mają długość tysięcy kilometrów i praktycznie scalają całą planetę. Tak, wydaje się to być nierealne, ale takie są informacje i warto je odnotować. Również Watykan po roku 2008 rozpoczął dyplomatyczną grę, w której w ramię w ramię z USA zabiegał o zachowanie wszelkiej tajemnicy na temat podziemnego kompleksu, malowideł, hologramów i grobowców ze szczątkami olbrzymów.

Drodzy czytelnicy, jeżeli Watykan i Stany Zjednoczone łączą swoje siły w ukryciu pewnych informacji, wówczas możemy być jednego pewni, mamy tutaj do czynienia z czymś przełomowym, czymś, co za pewne wcześniej czy później ujrzy światło dzienne, tego nie da się już zatrzymać. A teraz jak doszło do odkrycia tajemniczego kompleksu. Otóż pierwsi na ślad podziemnego cudu mieli trafić amerykanie, których satelity wykryły ogromnych rozmiarów podziemną komnatę znajdującą się bezpośrednio pod słynnym posągiem Sfinksa z Bucegi.

Naukowcy bardzo szybko ustalili również, że w tym samym miejscu znajdują się liczne, jak to nazwali, zapory energetyczne, bądź bloki energetyczne, które skutecznie utrudniają dostęp do tuneli mających swój początek w owej podziemnej komnacie. Pentagon ustalił również, że podobne struktury i bloki energetyczne znajdują się w Iraku. Tutaj należy zauważyć, że sami Irakijczycy nie mieli pojęcia o istnieniu tego typu kompleksu.

Pierwsi badacze, pierwsze grupy naukowców, którzy zostali wysłani z misją zbadania fenomenu znajdującego się w centrum Gór Bucegi napotkało problem, owe bloki energetyczne, które u człowieka powodowały zawał serca. Wielu ludzi zmarło na miejscu, dopiero z czasem, gdy udało się obejść ową technologię, przed badaczami stanęła otworem tak zwana Wielka Galeria. Jest to komnata o ogromnych rozmiarach, w której wnętrzu można zarejestrować liczne anomalie, jak chociażby niebieskie punkciki świetlne, których źródło nie jest znane.

,,A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat». A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.’’

Stary Testament. Księga Rodzaju.

Temat olbrzymów, których początek możemy znaleźć w Starym Testamencie, a konkretnie w miejscu gdzie jest mowa o potomstwu ludzkich kobiet z upadłymi aniołami, jest początkiem wielkiej historii, jest początkiem historii ludzi, którzy odmienili losy świata jeszcze w czasach przed potopem. Temat olbrzymów powraca i w dzisiejszych czasach, jak chociażby odsunięte czaszki ogromnych rozmiarów u stóp Gór Tapalpa, o czym już informowaliśmy na naszej stronie.

Istnieje wiele źródeł opisujących podobne kwestie, tego typu sytuacja uwierzytelnia i wpływa pozytywnie na wiarygodność historii o olbrzymach, oraz tego, że istnieli. Mieszkańcy okolic Gór Bucegi już wcześniej informowali o tym, że w pobliżu ich wiosek znajdują się grobowce, mało tego, całe cmentarzyska ze szkieletami olbrzymów. Część z owych szkieletów sięgała trzech metrów. ,,To nie mogą być ludzie, a jeżeli tak, to nie są to zwykli ludzie.’’ Takie słowa do jednego z dziennikarzy miał wypowiedzieć mieszkaniec tamtejszej wioski.

Czy tak się stało, tego nie wiemy, ponieważ nie ma nagrania, notatki, nie ma praktycznie nic, jedynie owe już legendarne zdanie, które możemy znaleźć w kilku publikacjach poruszających tematykę Gór Bucegi i fenomenu jaki ma się znajdować we wnętrzu owych gór. Kolejna ciekawa i intrygująca kwestia to temat tuneli, których początek ma się znajdować w wielkiej podziemnej komnacie. Istnieją trzy główne tunele, z których każdy biegnie w odmiennym kierunku. Pierwszy skierowany został w kierunku Egiptu, drugi w kierunku Tybetu z kolei trzeci najbardziej tajemniczy kieruje się w stronę jądra naszej planety.

Niektórzy ludzie, twierdzą, że jest to wejście do świata umarłych, jest to przejście do piekła, tak zwane wrota do Gehenny. Czy tak rzeczywiście jest, trudno powiedzieć, nie mniej jednak, jeżeli stanęlibyśmy samotnie w mroku owej podziemnej komnaty, oświetlonej jedynie przez pochodnie, a przed nami materializowałby się tunel skierowany w głąb planety wówczas, kto wie, jaka myśl przyszłaby nam do głowy?

Należy dodać, że wielu z badaczy słyszało dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza owego tunelu, coś jak gdyby krzyki, niewyraźne słowa. Tego typu sytuacja z pewnością pobudza wyobraźnię, a jeżeli człowiek posiada jeszcze wiedzę na temat istnienia piekła, wówczas bardzo szybko może przyjść mu na myśl takie rozwiązanie. Teoria istnienia przejścia do piekieł jest ciekawa, ponieważ rzuca bardziej mistyczne i religijne światło na tajemnicę Gór Bucegi a w zasadzie tego, co się pod nimi znajduje.

Teoria ta nie jest z góry przegrana, ponieważ wielu świętych relacjonowało, że w swoich wizjach byli oni prowadzeni przez Anioła do piekła. Jednak nie zostali teleportowani na inną planetę, lecz anioł prowadził ich w Góry a następnie do jaskini, która prowadziła do wnętrza, do jądra ziemi, gdzie ma być położone piekło. Warto takie informacje zapamiętać, ponieważ kto wie, jakie w najbliższym czasie wypłyną nowe wzmianki w kwestii Gór Bucegi. A to, że wypłynął jest pewne, to tylko kwestia czasu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *