Tajemnica Gór Bucegi Cz.1 Odkrycie z 2002 roku obsesyjnie ukrywane.

Na naszej planecie istnieją miejsca okryte całunem tajemnicy. Istnieją miejsca, które raz odnalezione zostały przez odkrywców utajnione a nie rozgłoszone. Istnieją odkrycia, jakimi pewne elity nie chcą się dzielić ze współczesną cywilizacją. Powodów takiego działania może być wiele i zapewne tak też jest, nie mniej jednak tajemnica, czy ukrywanie prawdy nie są nigdy czymś oczekiwanym i nie powinny być nagradzane.

Z sekretów i przełomowych odkryć, które nie zostaną ujawnione może czerpać tylko wybrana garstka ludzi, tak się dzieje w przypadku wielu tajnych organizacji, których członkowie ze względu na posiadaną wiedzę mogą lepiej pojmować życie i świat. Ostatecznie powstaje jeszcze jedno pytanie, do jakich celów wykorzystuje się ową wiedzę lub odkrycia, do szerzenia dobra czy może zupełnie czegoś przeciwstawnego?

Zapewne wielu z Was drodzy Czytelnicy słyszało o Górach Bucegi w Rumunii a jeszcze więcej nie słyszało, a dzieje się tak nie dlatego bo informacje o tym miejscu są publikowane w miejscach trudno dostępnych, lecz dlatego ponieważ jest to temat taboo, podobnie jak strefa 51 czy wydarzenia z Ugandy, kiedy to nagle z dnia na dzień ludzie zaczęli się wzajemnie mordować. Takich miejsc czy wydarzeń jest wiele, będziemy je systematycznie ujawniać, rozpowszechniać i poddawać Waszemu krytycznemu osądowi, ponieważ to o to właśnie tutaj chodzi.

Nie o to by publikować i wierzyć, ale publikować, dyskutować i wyciągać wspólnie wnioski. Dyskusja merytoryczna zbliża do prawdy i ostatecznie pozwala ją osiągnąć. Otóż przełomowego odkrycia dokonano w roku 2002, nie mniej jednak istnieją informacje mówiące o badaniach w Górach Bucegi prowadzonych przez wysłanników rządowych takich krajów jak USA, Kanada, Niemcy czy Portugalia, do których miało już dochodzić w ubiegłym stuleciu.

Obecnie odkrycie, którego dokonano w owym 2002 roku jest utrzymywane w ścisłej tajemnicy, przyczyny są dwie, są to przyczyny polityczne oraz religijne. Możemy się spierać czy to dobrze, czy źle, ale wiele odkryć zostało zapieczętowanych właśnie z wyżej wspomnianych czynników, ponieważ ludzie decydujący o takim rozwiązaniu woleli milczeć aniżeli dyskutować. Bali się dyskutować, ponieważ mogło się okazać, że prawda wyjdzie na jaw, a zatem wolą oni żyć w zakłamaniu.

W roku 2002 odnaleziono tajemniczą kopułę, którą szybko okrzyknięto kopułą wiedzy, a która ma być połączona z podobnym miejscem w daleko odsuniętym Iraku. Temat jest w jakimś stopniu pokrewny z poszukiwaniem świątyni wiedzy umieszczonej pod Sfinksem a także kolejnej świątyni wiedzy opisywanej przez Andreasa Wilhelma w znanej trylogii Projekt Babylon, Projekt Sakkara oraz Projekt Atlantyda.

Wszystkie wyżej wspomniane projekty i odkrycia poczynione w obrębie owych tematów są tak zwanymi teoriami spiskowymi, ponieważ tak zamierzono by się stało. Drodzy czytelnicy, jeżeli na jaw wychodzą niebezpieczne fakty, wówczas nie należy im zaprzeczać, ale tak je ubarwić by stały się mało realne a przez to zaszczyciły swoja obecnością panteon teorii spiskowych. To jest jedna z podstawowych reguł, jakimi kierują się tajne organizacje i elity finansjery.

W skrajnych hipotezach opartych na odkryciu z 2002 roku wyciąga się wnioski, że współczesny człowiek jest krzyżówką obcego DNA z DNA ludzkim. Jest to hipoteza już wcześniej znana w świecie naukowym, nie mniej jednak wywołuje ogromne kontrowersje, ale przy jednoczesnym zaciekawieniu. To nie wszystko, badacze dowodzą, że człowiek dzięki owemu kosmicznemu DNA mógłby dożywać 1000 lat gdyby nie wszczepienie ludzkości genu powodującego stopniowe zużywanie duszy, naszego mini reaktora jądrowego.

Jeżeli wierzymy w Biblię to przecież w Starym Testamencie ludzie żyli po kilka set lat, Adam żył ponad pół tysiąca lat. Dlaczego o tym się nie mówi, dlaczego Kościół nie zadaje w tej materii pytań, tylko panuje dziwna zmowa milczenia? Drodzy Czytelnicy tutaj nie chodzi o to by z założenia wierzyć w kosmiczne DNA, kopuły i świątynie wiedzy tworzące pewien wzór globalny na naszej planecie, ale o to by rozmawiać o tych sprawach.

Jeżeli Góry Bucegi to przede wszystkim należy wymienić skomplikowaną i bardzo rozbudowaną sieć podziemnych tuneli, zagadkowe hologramy, liczne grobowce oraz malowidła i hologramy na ścianach. Bardzo ciekawe są informacje mówiące o szczątkach olbrzymów, które mają się znajdować w owych grobowcach. Niestety władze Rumunii, na której terenie znajduje się ów zagadkowy kompleks, nie chcą potwierdzić jego istnienia, mało tego, miejsce to jest jednym z najpilniej strzeżonych punktów tego kraju. To problem, ponieważ w takiej atmosferze badania archeologiczne są utrudnione, a informacje, które uda się zdobyć, nie zostaną ujawnione, chyba, że drogą nieoficjalną, ale taka forma zawsze wiąże się z zepchnięciem na tor teorii spiskowych.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

1 thought on “Tajemnica Gór Bucegi Cz.1 Odkrycie z 2002 roku obsesyjnie ukrywane.

  1. zacznijcie myslec smoswidomie. pomoga wam w tym ksiazki Filipa Ambrii z serii „Alernative”, goraco polecam tym myslacym:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *