Szczepionki bezużyteczne? Fala zachorowań na COVID-19 zalała Izrael, połowa to osoby w pełni zaszczepione!

I należy również zauważyć, że portal donosi, iż rzekomo osoby zaszczepione lżej przechodzą COVID-19. A ja się pytam, kiedy przechodziły ciężko? W Polsce w sezonie 2020/2021 liczba osób zaszczepionych była praktycznie żadna to jest zerowa. I jaki był efekt? Rzekomo miliony zachorowań na COVID-19, z czego 90% przechodziło chorobę BEZOBJAWOWO! Zatem grypa i zapalenie płuc są znacznie bardziej niebezpieczne aniżeli COVID-19, ponieważ w ich przypadku niema czegoś takiego jak BEZOBJAWOWA choroba grypy i zapalenia płuc.


Propaganda medialna ma się bardzo dobrze, kłamstwa „KORONAświrusowe” z ekranów telewizora płynął szerokim strumieniem, korespondenci są ślicznie uśmiechnięci, reklamy momentami trwają już dłużej aniżeli właściwe programy, jednym słowem folwark zwierzęcy w czystej postaci. I wszystko byłoby w całkowitym porządku, ponieważ ja osobiście nie oczekuje zbyt wiele po TVP, jednak dziś stacja ta mnie rozczarowała. Wiem, że brzmi to niesamowicie, bo jak TVP może jeszcze bardziej rozczarować, skoro niżej już upaść nie można, ale jednak, telewizja Kurskiego potrafi głową przebić dno.

Otóż usłyszałem od prowadzącego poranny program telewizyjny, liczbę osób w pełni zaszczepionych. Dziennikarz użył sformułowania: „w pełni chronionych”, to jest głównie dwoma dawkami szczepionki, (która nie jest szczepionką a eksperymentem medycznym), usłyszałem liczbę zaskakująco niską, jak na miesiące straszenia pandemią, co jest pozytywne, ponieważ pokazuje znaczną odporność na nacisk propagandowy w społeczeństwie Polskim. Jednak nie chce skupiać się na tym, że większość Polek i Polaków pokazało „środkowy palec” skorumpowanej władzy PiS, chce się skupić na stwierdzeniu: „w pełni chronionych”.

Przed czym osoby zaszczepione preparatami na COVID-19, są w pełni chronione? Ja osobiście wiem, że na pewno nie przed COVID-19, ani przed jakąkolwiek chorobą. Szczepionki na COVID-19, chronią jedynie przed segregacją sanitarną, która zaprowadzana jest w naszej ojczyźnie decyzjami PiS. Sam producent szczepionek, które są terapią genową w trzeciej fazie badań klinicznych, stwierdza, że preparat ten nie chroni przed zachorowaniem, a jedynie może wpłynąć na lżejszy przebieg choroby. I zaznaczam słowo użyte przez producenta to jest: „może” a zatem nie musi.

Z resztą to jest eksperyment medyczny, więc nie można niczego przewidzieć, oraz nie wiadomo, czego oczekiwać. Tak jak nie wiemy czy ten preparat w ogóle działa, tak też nie znamy pełnej listy efektów ubocznych, które pojawią się u osób zaszczepionych, w ciągu najbliższych lat. Proces tak zwanych szczepień to jedna wielka kpina z nauki, rozsądku, inteligencji oraz zdrowia ludzi. Na tym procederze pozytywne skutki odczuwają jedynie firmy farmaceutyczne (zyski liczone w miliardach euro), oraz szeroko pojęty przemysł pogrzebowy (fala zgonów po przyjęciu tak zwanej „szczepionki na COVID-19”, która notabene jest pospolitą acz wymyślną „trucizną”).

I gdy słyszę jak Jarosław Kaczyński określa mianem wspólników KGB każdego, kto podważa cudotwórcze działanie szczepionek na COVID-19, oraz gdy stwierdza, że trzeba będzie rozważyć wprowadzenie przymusu szczepień na COVID-19, bo są one według niego, w pełni bezpieczne, to zaczynam realnie obawiać się o nasz kraj, gdyż okazuje się, że u sterów władzy mamy człowieka niepoczytalnego i niestabilnego, a taki jest gotów na wszystko.

A teraz czas na wisienkę na torcie, otóż jak donosi portal businessinsider.com.pl, Izrael potwierdza, że połowa zarażonych tak zwanym wariantem Delta Koronawirusa, to osoby zaszczepione! To jednak nie wszystko: „W pełni zaszczepione osoby, które miały kontakt z nowym wariantem SARS-CoV-2, będą poddawane kwarantannie.” Zapowiedział Chezy Levy, dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa zdrowia, o czym pisze gazeta Haaertz. Natomiast businessinsider.com.pl informuje:

„Izrael zmaga się ze wzrostem liczby zakażeń spowodowanych wariantem Delta wirusa SARS-CoV-2, wskazują krajowe służby medyczne. Około połowa nowych zarażeń dotyczy osób, które otrzymały szczepionkę na koronawirusa.

I należy również zauważyć, że portal donosi, iż rzekomo osoby zaszczepione lżej przechodzą COVID-19. A ja się pytam, kiedy przechodziły ciężko? W Polsce w sezonie 2020/2021 liczba osób zaszczepionych była praktycznie żadna to jest zerowa. I jaki był efekt? Rzekomo miliony zachorowań na COVID-19, z czego 90% przechodziło chorobę BEZOBJAWOWO! Zatem grypa i zapalenie płuc są znacznie bardziej niebezpieczne aniżeli COVID-19, ponieważ w ich przypadku niema czegoś takiego jak BEZOBJAWOWA choroba grypy i zapalenia płuc.

Mało tego, używamy słowa: „rzekomo”, ponieważ jak już każdy wie i rozumie, testy PCR służące do wykrywania SARS-CoV-2, są całkowicie niewiarygodne, gdyż jak już pokazały to międzynarodowe badania, test ten wykrywa praktycznie wszystko i kwalifikuje to jako chorobę COVID-19. Tak, więc nim zaczniemy omawiać rzekome kolejne fale COVID-19, kolejne rzekome zarażenia, kolejne wprowadzanie lockdownów i samo rzekome istnienie pandemii, to wcześniej ustalmy jedno: TO WSZYSTKO ZOSTAŁO OPARTE NA FUNDAMENCIE WYNIKÓW TESTÓW PCR, KTÓRE DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJĄ.

Politycy PiS opamiętajcie się i nie niszczcie więcej naszej pięknej Polski! Dajcie w spokoju żyć i rozwijać się Polskim rodzinom! Nie doprowadzajcie do jeszcze większej ruiny Rzeczpospolitej jak już to uczyniliście w imię urojonej pandemii! Wasze działania spychają naszą ojczyznę w przepaść, z której będziemy wychodzić przez wiele pokoleń! Politycy PiS opamiętajcie się i zostawcie naród Polski w świętym spokoju!


Przeczytaj również:

Obłęd „KoronaŚwirusa”: uczniowie Exeter High School oznaczeni na grzbiecie prawej ręki, jako zaszczepieni i niezaszczepieni.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *