Szczepionki AstraZeneca i Johnson & Johnson nieetyczne ze względu na abortowane płody? Polski Episkopat jest im przeciwny.

„Kiedy w coraz większym stopniu jest możliwość wyboru między szczepionkami mRNA a szczepionkami AstraZeneca czy Johnson & Johnson, powinniśmy ze względu na godziwość ich produkcji wybierać te, które są w jak najmniejszym stopniu skażone związkiem z aborcją.” Mówi członek zespołu ekspertów KEP ks. prof. Piotr Kieniewicz.


Domyślamy się, że temat szczepionek powoli zaczyna każdemu wychodzi, kolokwialnie rzecz ujmując, „bokiem”, nie mniej jednak musimy podjąć dziś ten temat, ponieważ Episkopat Polski, bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Jak dotąd szeroko pojęty Polski Kościół dostarczał nam raczej negatywnych bodźców do pisania o nim. Teraz na całe szczęście to uległo zmianie i możemy wreszcie opublikować artykuł, w którym popieramy stanowisko Episkopatu Polski.

Oczywiście media mainstreamowe typu TVN24, rzuciły się na Polski Episkopat niczym zdziczały pies na kość, zawzięcie broniąc szczepionek i tego całego ludobójczego procesu, jaki obecnie prowadzony jest na Polskim Narodzie, przy aprobacie rządu PiS, co de facto, nigdy nie zostanie im zapomniane, a historia postawi Morawieckiego, Kaczyńskiego, Niedzielskiego, Dworczyka czy Szumowskiego obok takich zbrodniarzy jak chociażby niemiecki lekarz „Anioł Śmierci” to jest Josef Mengele.

Domyślamy się, że dla wielu z was, słowa te wydadzą się zbyt ciężkim kalibrem, jednak tutaj chodzi o ludzkie życie, to też nie będziemy przebierać w słowach, z resztą i tak się niezwykle hamujemy w obliczu zbrodni, jaka obecnie przetacza się przez Rzeczpospolitą. Powróćmy jednak do meritum, otóż Polski Episkopat wygłosił zdecydowany sprzeciw wobec szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson, ponieważ są one stworzone niezgodnie z nauką Kościoła. W zasadzie nie chodzi tutaj o nauczanie Kościoła, ale nauczanie zawarte w Biblii, to jest nauczanie samego Boga.

Jeżeli coś nie podoba się, tym całkowicie zgniłym moralnie mediom typy TVN, Polsat czy TVP, to skargi proszę kierować do samego Boga, a nie do Kościoła, który jest jedynie sługą, który nie może występować wbrew Woli Stwórcy. Tak więc, jeżeli towarzystwo wzajemnej adoracji z wyżej wspomnianych środowisk medialno-propagandowych ma odmienne zdanie, to informujemy was z wielką radością, że kiedyś staniecie przed Bogiem i sobie z Nim porozmawiacie. Już dziś życzmy wam szczęścia, ponieważ będzie wam niebywale potrzebne.

„Kiedy w coraz większym stopniu jest możliwość wyboru między szczepionkami mRNA a szczepionkami AstraZeneca czy Johnson & Johnson, powinniśmy ze względu na godziwość ich produkcji wybierać te, które są w jak najmniejszym stopniu skażone związkiem z aborcją.

Mówi członek zespołu ekspertów KEP ks. prof. Piotr Kieniewicz.

Dla uzupełnienia, dodamy, że jesteśmy przeciwni jakimkolwiek szczepionkom na COVID-19, ponieważ są one całkowicie nie przebadane, a prace badawcze skończą się dopiero w 2023 roku. Zatem mamy do czynienia z eksperymentem medycznym a nie szczepionką. Nie mniej jednak, stanowisko Episkopatu Polski w tej sprawie stanowi pewnego rodzaju pierwsze oznaki światła przebijającego się przez dotychczasowy mrok. Oby tak dalej!

W naszej Ojczyźnie, jest potrzebne jasne i silne stanowisko hierarchów kościelnych, ponieważ wśród tak zwanych zwykłych księży, panuje duży sprzeciw względem tego, co obecnie PiS realizuje w Polsce. Szanowni Państwo, uczestniczę w Mszach Świętych w wielu miejscach naszego kraju, w zależności, gdzie w danym dniu się znajduje, wyjazdów mi nie brakuje. I muszę się z wami podzielić jednym spostrzeżeniem.

Otóż w wielu kościołach, mniejszych kościółkach, czy bazylikach, posługujący tam kapłani nie przebierają w słowach i w bardziej jawny lub zawoalowany sposób negują tę PLANdemię, oraz poczynania PiSu. I gdy tak ich słucham, to moje serce napełnia się otuchą, że jeszcze nic nie jest bezpowrotnie stracone. Otóż do póki tego typu kapłani nie będą obawiać się przemówić zgodnie z prawdą, do póty wolność będzie w zasięgu naszej ręki.


Przeczytaj również:

Prawda nie może wyjść na jaw? A. Niedzielski wściekły na FAKT, za publikację opisującą tragiczne skutki szczepienia na COVID-19.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *