Syjonizm to podstawowe narzędzie Masonerii prowadzące ku władzy i kontroli.

Mit Masonerii to prawda czy fikcja wymyślona przez osoby o bujnej wyobraźni? Pytanie słuszne jednak odpowiedz może brzmieć bardzo krótko i zwięźle, a mianowicie, tak Masoneria istnieje a większość tak zwanych teorii spiskowych wyjaśniających tę organizację zgodna jest z prawdą. Skąd, zatem tak duże rozmycie informacyjne otaczające tę tajemniczą grupę? Otóż taktyką masonerii jest przede wszystkim powoływanie do istnienia organizacji o cechach charytatywnych i innych szlachetnych intencjach, jak na przykład pomoc humanitarna czy pomoc ludziom z ograniczeniami i niepełnosprawnością.

Chociaż wolnomularze deklarują chęć porozumienia z Kościołem Rzymsko Katolickim, to w gruncie rzeczy uważają go za główną przeszkodę na drodze ku pełni władzy i kontroli obiegu informacji. Dlatego też przez dziesięciolecia członkowie tej organizacji dokonują licznych prób dostania się do wewnętrznych struktur Watykanu, aby móc dzięki temu dostępowi manipulować religią chrześcijańską od samej góry. Przy tej okazji należy dodać, iż prawdziwą solą w oku masonerii był nasz rodak i wielki papież, święty Jan Paweł II oraz jego nauka.

Masoneria to siła wroga narodowi polskiemu i Kościołowi katolickiemu w Polsce. Do tej pory wolnomularze działali z ukrycia, pod ogólnie brzmiącym hasłem: ,,Masonerii nie ma. To spiskowa teoria dziejów wymyślona przez grupkę antysemicko nastawionych oszołomów. Wolnomularze, jeżeli nawet istnieją to nie jest to żaden problem dla Rzeczpospolitej.’’ Obecnie doszło do sytuacji, w której polskie społeczeństwo nie debatuje publicznie nad wieloma fundamentalnymi tematami, od których de facto będzie zależeć przyszłość Polski i Polaków.

Nie można nie zauważać potężnych sił, które dążą do skłócenia i podziału polskiego narodu a następnie kolejny raz wymazania naszej ojczyzny z map Europy. Idźmy jednak dalej, otóż wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z rozległych zagrożeń, jakie stwarza idea propagowana przez masonerię. Współcześnie Mason kojarzy się z jakimś złem, nawet z szatanem a sama Masoneria szybko powiązana została z totalitaryzmem i sekciarstwem. Jest to skutek powolnego ujawniania się tejże organizacji w przeszłości. To wzrastające, antymasońskie nastawienie spowodowało, że wolnomularze kolejny raz powrócili do ukrycia i starej propagandy.

Chociaż wolnomularze deklarują, że nie są religią to jednak stworzyli oni sobie pewną wizję zamiast Boga, a jest to Wielki Architekt, który stworzył świat, ale jednocześnie życie człowieka zupełnie go nie interesuje. To też ludzkość musi sobie radzić sama. Dalej, nie ma czegoś takiego jak łaska odkupienia czy miłosierdzie. W praktyce ideologia masonerii prowadzi do rozwijania w człowieku trzech odwiecznych żądz, czyli: wiedzieć, posiadać i mieć władzę. Nie ma tutaj miejsca na Boga osobowego, nie ma miejsca dla jakiejkolwiek wizji nieba, jest jedynie pustka kosmiczna.

W przeszłości takie postacie jak chociażby znany na całym świecie Karol Marks i Fryderyk Engels namawiali robotników do tego, aby ci czytali dzieła masona Voltaire’a, należy zauważyć, że Voltair był także jednym z najbardziej cenionych filozofów w Związku Sowieckim. Eugene Pottier (autor tak zwanej socjalistycznej Międzynarodówki) był masonem a jego pieśń od roku 1917 do roku 1944 stanowiła hymn ZSRS.

Na koniec należy zauważyć coś, co jest oczywiste, jednak nie każdy ma tego świadomość, otóż Masoneria to organizacja przede wszystkim żydowska, której lobby uosabia globalny syjonizm polegający na rozwijaniu kontroli i władzy największych rodzin żydowskich, posiadających w swoim władaniu globalny systemem banków. Kontrolując banki, czyli pieniądze, masoni kontrolują poszczególne rządy a przez to i całe narody.

,,Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Kolejnym zadaniem globalnego syjonizmu jest rozpostarcie opieki nad państwem Izrael, które leży na terytorium Palestyny. W przyszłości planowane jest przeniesienie tego sztucznie stworzonego tworu w inne miejsce globu, ponieważ istnienie Izraela na Bliskim Wschodzie stało się już niemożliwe. Jednym z rozważanych miejsc docelowych jest nasz kraj, nasza ojczyzna i należy o tym mówić oraz dyskutować, by nie była to jedynie pusta fraza, lecz świadomość istnienia swoistego miecza Sofoklesa wiszącego nad Polską w postaci ustawy 447 i kuriozalnych roszczeń żydowskich względem narodu polskiego.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *