„Święto Niepodległości” to uroczystość dla każdego Patrioty. Pamiętajmy jednak, że walka o suwerenność Polski trwa nadal.

Pamiętajmy również, że jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas, aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.


11 listopada, czyli coroczne Święto Niepodległości. Dzień upamiętnienia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę w 1918 roku, po 123 latach krwawych zaborów. 123 latach eksterminacji Narodu Polskiego, Polskiej kultury, historii i wielosetletniej spuścizny. Jak widzimy ten destrukcyjny plan, realizowany przez naszych „sąsiadów”, nie powiódł się a my jako Naród i jako Państwo istniejemy dalej, co nie oznacza, że wolność odzyskana raz, jest nam dana na zawsze.

O wolność, o niepodległość, o prawo do życia według własnych zasad, należy walczyć dzień w dzień. Kto powiedział, że za dziesięć bądź dwadzieścia lat Polska będzie nadal istnieć? Czy mamy jakieś gwarancje ku temu? Zapewnienia i międzynarodowe umowy? Szanowni Państwo międzynarodowe umowy nic nie znaczą, są jedynie świstkiem papieru, który w godzinie próby przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, wystarczy spojrzeć na historię.

To ile razy Polska została bezpardonowo zdradzona czy to przez Francję, czy Wielką Brytanię szkoda nawet wyliczać, ważnym jest jednak, aby uczyć się na błędach, pamiętać o historii i być dzięki temu mądrzejszym dziś i jutro. Jako Naród musimy stawiać na siebie, na nasz przemysł, także przemysł zbrojeniowy, na naszą wynalazczość, na rozwój rodzimych firm, przedsiębiorstw i wreszcie wielkich krajowych gigantów, a takowi się pojawiają.

Smutnym jest, że po latach w wielu przypadkach ci „giganci przemysłowi” są przejmowani przez zagraniczne korporacje, na to także nie może być zgody. I przy tej okazji należy przytoczyć słowa Hipolita Cegielskiego, wybitnego Polskiego przedsiębiorcy, filologa, dziennikarza a nade wszystko wielkiego patrioty żyjącego w latach 1813 – 1868: „Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród”.

Kolejna ważna kwestia, otóż w latach już minionych Polski Kościół był skałą, na której oparta została suwerenność Polski. Dziś ten sam Kościół nie tylko w wielu przypadkach popełnia zdradę względem nauczania Jezusa Chrystusa, ale także „kładzie lagę”, na niepodległości Polski. I musimy zrozumieć, że nas nie powinny interesować słowa, ale czyny, a te są jednoznaczne i haniebne, jeżeli chodzi o wielu hierarchów Kościoła w Polsce. Dlatego przypominamy słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego, i oby każdy Polski duchowny na nowo przemyślał je:

Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie, aby nie ulec pokusie zbawiania świata kosztem własnej ojczyzny.

Dlatego, co do naszego kraju, naszej pięknej i kochanej Polski to możemy być z niej dumni, bo jest Ona niczym wielowiekowe drzewo, mocne i potężne. Oczywiście posiada liczne zadrapania i blizny jednak trwa mocno zakorzenione w ziemi i żadna zewnętrzna siła nie jest w stanie trwale zagrozić Rzeczpospolitej. Polska trwa od wielu wieków i trwać będzie jako znak i drogowskaz dla Europy oraz dla Europejczyków. Polska to zawsze: „Bóg, honor i Ojczyzna”.

Pamiętajmy również, że jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas, aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Dziś jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.

„Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności”. Słowa wypowiedziane przez Angelę Merkel. Drodzy Rodacy, czas przejrzeć na oczy, to już ostatni moment, aby zrozumieć, że pod pozorem wolności niszczy się kraje narodowe, walczy się z patriotyzmem, historią, kulturą, robi się wszystko, co tylko możliwe, aby pogrzebać prawdę. Jaka zatem jest ta mityczna i zawsze ta sama prawda?

Zawsze w historii było tak, że gdy Niemcy i Rosja zaczynały się dogadywać (obecnie: Nord Stream 2), wówczas bardzo źle działo się dla Polski oraz mieszkańców Starego Kontynentu. Obecnie Niemcy i Rosja idą ramię w ramię ku nadciągającej przyszłości, dodatkowo Unia Europejska przeradza się coraz mocniej w geopolityczną hybrydę, która pozbawi suwerenności wolne narody Europy. A zatem, zadajemy pytanie: „Czy Jesteś gotów Drogi Czytelniku oddać suwerenność Polski w łapy Brukseli, czy też w domyśle Berlinowi?”

Mamy do czynienia z otwartą wojną cywilizacyjną. Starcia na ulicach Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, wojsko zostaje wysłane do tłumienia protestów zwykłych obywateli, którzy domagają się sprawiedliwości. Zatem, jaka to sprawiedliwość? Europa została w sposób świadomy poddana eksterminacji w myśl idei mówiącej, że na gruzach starej cywilizacji zostanie zbudowana nowa cywilizacja bez narodowych państw, pamięci i z zakłamaną historią.

Nie oszukujmy się, zdanie wypowiedziane przez kanclerz Merkel: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ Należy oprawić w ramkę i powiesić na ścianie tak by każdy mógł codziennie spoglądać na przesłanie płynące z niego. Otóż taka będzie polityka elit w najbliższych latach, dochodzi do decydującego starcia pomiędzy wolnością a zniewoleniem. Bez względu na to, co będą mówić media głównego nurtu, media, które w znacznej mierze są własnością ludzi czerpiących profity z przebywania w obrębie kręgów władzy w Brukseli.

I na koniec, jeżeli dziś spojrzymy na Polskę i przeszłość naznaczoną heroizmem, wówczas przed naszymi oczyma ukaże się potworny i przerażający obraz Polaków, dzieci tego samego narodu, które to dzieci stają naprzeciwko siebie i są gotowe dosłownie na wszystko. Ta postawa zaprzecza przeszłości, zaprzecza zdrowemu rozsądkowi, zaprzecza wszystkiemu, co prowadzi do świetności Rzeczpospolitej. Drogi Polaku, Droga Polko, tak Ty, Ty i Ty, nie walczcie ze swoim bratem i siostrą, ponieważ prawdziwym wrogiem Ojczyzny nie jest Wasz rodak, lecz siły zewnętrzne, dążące do wywołania dosłownego trzęsienia ziemi w Polsce.

Mamy obecnie do czynienia z potężnym lobby, którego źródło nie ma narodowości, nie ma imienia i adresu zamieszkania. Drodzy Czytelnicy, Drodzy Polacy, obecnie nasz Naród mierzy się z odwiecznym wrogiem, który przez wieki dokonywał rozbiorów Rzeczpospolitej, lokował na terenie naszego państwa jednostki, których zadaniem było szerzenie nienawiści, manipulacji i zniszczenia a wszystko w jednym celu: Polska nigdy nie może powstać z kolan, między Berlinem a Moskwą nie może być żadnej stolicy” i wreszcie, silna Polska to upadek potęgi duopolu Niemcy – Francja.

Jest rzeczą niewiarygodną to jak media zagraniczne, głównie media niemieckie, posiadające ogromne wpływy na terenie Polski, doprowadziły do podziału narodu Polskiego. Z ekranów telewizora leje się nienawiść, przy jednoczesnym potępieniu nienawiści. Z prawdy czyni się kłamstwo, naród Polski na arenie międzynarodowej przedstawia się jako społeczność niebezpieczną i podzieloną. A czy ktoś zastanawiał się, dlaczego tak jest? Czy ktoś zastanawiał się nad destrukcyjną działalnością propagandową niektórych mediów?

Polaku, nigdy nie podnoś ręki na swojego rodaka, „ONI” tego chcą. Polaku, nigdy nie obrażaj narodu Polskiego i Polskiej ziemi, wykupionej krwią męczenników, „ONI” tego chcą. Polaku, nigdy nie odwracaj się plecami od spraw związanych z twoją ojczyzną, ponieważ wówczas odwracasz się od samego siebie i przyszłych pokoleń a „ONI” tego chcą. Polska jest jedna, stanowi połączenie ziemi i narodu, to połączenie przetrwało tysiąclecia, jednak, aby mogło trwać nadal, potrzebne jest nasze zaangażowanie, zdrowy rozsądek i spryt. Nie jest nam potrzebna nienawiść.

Kim są „ONI”? To ludzie, którzy wyparli się własnej narodowości, własnych korzeni. Wreszcie wyparli się samych siebie by w pełni oddać się idei nowego globalnego porządku. „ONI” są potężną siłą, na wielu płaszczyznach opierającą się na tajemnych rytuałach. „ONI” korzystają z mrocznego mistycyzmu a wszystko w jednym celu. Przy pomocy globalnego systemu bankowego przejąć kontrolę nad współczesną cywilizacją. „ONI” mówią nie dla wolności, nie dla samostanowienia narodów, nie dla inteligencji, nie dla samodzielnego myślenia. „ONI” mówią nie Polsce.

Wrogowie naszej Ojczyzny są diabelsko wyrafinowani, przybrali różne maski, a ich słowa niosą śmierć. Wrogowie Rzeczpospolitej pragną upadku Narodu Polskiego po przez wewnętrzny rozłam, który odpowiednio podsycany doprowadzić może nawet do wojny domowej. Sądzisz, że świat i nasi sąsiedzi przyklaskują Polsce i życzą jej wszystkiego, co najlepsze? Nie bądź naiwny i spójrz w przeszłość a dostrzeżesz ogrom kłamstwa i nienawiści, jaka od setek lat była zwrócona przeciwko tej ziemi i jej mieszkańcom.

Drogi Polaku i droga Polko, w naszych żyłach płynie Polska krew, posiadamy DNA Wielkiego Królestwa Słowian, nie ulegajmy przekazowi podprogowemu sugerującemu, iż odpowiedzą na wszystko powinna być nienawiść. Musisz wreszcie zrozumieć, że jest nas kilkadziesiąt milionów i to właśnie od nas zależy przyszłość Europy i w dalszej kolejności także świata. Europa pozbawiona Polski w przeszłości nie była by dziś tą Europą, którą jest, lecz terenem z pod znaku półksiężyca. W przeszłości obroniliśmy Stary Kontynent przed agresorem z Azji, zrobimy to ponownie. Tym razem jednak agresorem jest siła nie mająca narodowości i adresu zamieszkania.


Przeczytaj również:

Zagraniczne wpływy interesów, czyli po roku 1989 wdrażano plan systematycznej eksterminacji Polaków.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. Kadr pochodzący z filmu ,,The Unconquered” opublikowanego przez IPN.


11 listopada, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *