Świat potrzebuje bohaterów, osób gotowych pójść pod prąd, gotowych powiedzieć NIE, gdy wszyscy mówią TAK.

,,Czasem modlę się nocą i zastanawiam, co ostoi się z tego świata, co ostoi się dla mnie i mojej przyszłości? Niebezpieczeństwo globalizacji jak nigdy dotąd zagraża naszej wolności, manipulacje, oszustwa, irracjonalne ustawy. To wszystko jest obrzydliwie, to wszystko jest niczym potężna siła, która czyni z człowieka produkt globalnej machiny. Oni robią z wami, co chcą, programują wasze poglądy i wizję przyszłości. Otwórzcie oczy, obudźcie się i nie bądźcie niewidomymi.’’

Jim Caviezel.

Siła manipulacji w obecnym świecie jest przemożna w myśl zasady wszystko dla nich, nic dla nas. Drodzy Czytelnicy to ostatni moment, aby się ocknąć z letargu XXI wieku, powiedzieć dość i sięgnąć po to, co należy się nam, każdemu człowiekowi z osobna. Światowe kryzysy? Wszystko możemy przetrwać, uwierzcie w siebie, swoje możliwości i pamiętajcie nikt nie stoi ponad wami, wszyscy tak z zasady jak i natury jesteśmy równi. To jest nasz czas, nasze życie, a zatem przemówmy wspólnie, nie dajmy się wyczyścić z naszych przekonań i marzeń. Przemówmy nie wycofujmy się.

Odrzućcie uprzedzenia, jesteście ludźmi, nie produktem, z którym światowe koncerny mogą zrobić to, co zechcą, macie swój głos, twarz, to wasza kolej. Rozejrzyjcie się dookoła siebie i zastanówcie jak będzie wyglądał świat, jeżeli wszyscy odpuszczą, cofną się o kilka kroków i powiedzą to nie dla mnie, już za późno. Nigdy tak nie postępujcie, narodziliście się po to, aby zrobić dogłębną różnicę, po to, aby wyróżniać się i odcisnąć piętno własnego istnienia w historii ludzkości jak i w waszej indywidualnej księdze życia.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Co zostanie dla Ciebie? Co zostanie dla Twoich dzieci i dla przyszłych pokoleń z tego świata i obecnej cywilizacji? Ten świat przepełniony jest ofiarami wielu zdarzeń, tak mało w nim bohaterów, ludzi, którzy zrobią różnicę i powstaną, świat potrzebuje takich bohaterów, osób gotowych pójść pod prąd, powiedzieć nie, gdy wszyscy mówią tak. Czy możemy sobie pozwolić na bezczynność, na bezczynność w obliczu końca? Podążając drogą prawdy dostrzeżesz wiele kłamstw i może chciwości, zrozumiesz, że świat nie jest taki jak mówią nam, że jest. Wolność wymaga od nas czynów, czy zatem widzisz prawdę, czy odwracasz od niej wzrok?

Zło tego świata, przychodzi już dziś pod próg twojego domu, chce odebrać ci duszę i złamać twój moralny kręgosłup. Zło tego świata chce przejąć kontrolę, pozbawić cię wszelkiej wolności, pozwolisz mu na to? Przyjrzyj się bliżej kłamstwom XXI wieku i uwierz w to, co zobaczysz. Tak często szukamy zła w filmach, książkach, teoriach spiskowych i legendach a ono każdego dnia i każdej nocy działa dookoła nas. Odwróć się od zła i przypomnij sobie, że jesteś chrześcijaninem.

,,Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów.

Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy.

Nie zamykajmy oczu, dookoła nas istnieje tak wiele ostrzeżeń, porzućmy łatwowierność i nigdy nie ufajmy mirażom prawdy a wówczas wszyscy będziemy wolni od zniewolenia tak ciała jak i umysłu. Weź los w swoje ręce i wykorzystaj kolejne nadarzające się szanse na zmianę życia. Nie pozwól im żywić się swoją słabością i naiwnością. Istnieje tylko jeden podpis wolnego człowieka, tym podpisem jest obrona własnych przekonań i wartości.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *