„Sojusz ID2020”: zrealizuje marzenia globalistów o kontrolowaniu ludzi, po przez nadanie człowiekowi cyfrowego ID.

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia.” Bill Gates.


Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Tak zwany Sojusz ID2020, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepienie drobnych mikroczipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, i różnymi innymi partnerami w rządzie, środowisku akademickim i pomocy humanitarnej, Sojusz ID2020 zrealizuje marzenia globalistów w kwestii kontrolowania każdego człowieka żyjącego na Ziemi.

Zatem, co to w gruncie rzeczy oznacza? Otóż tak zwana Big Pharma oficjalnie współpracuje z branżą technologiczną w celu powiązania „immunizacji” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ​​ludzie będą wkrótce poddani śledzeniu przy użyciu wszczepionych mikroczipów i ostatecznie również kontrolowani za pomocą globalnej matrycy identyfikacyjnej. Przez lata obserwowaliśmy, jak założyciel Microsoftu, Bill Gates, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata, w celu realizacji planów eugenicznych.

De facto brakuje pożywienia dla dzieci z Afryki, jednak szczepionek nie zabraknie. Czy zatem to ma sens? Co z tego, że dzieci będą zaszczepione, jeżeli umrą z głodu? Teraz Bill Gates został partnerem firmy, która tworzy i nadzoruje rozwój projektu Sojusz ID2020, a jego celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.

Podkreślmy raz jeszcze, te dobroduszne „bezpłatne szczepienia” były w znaczniej części badaniami testowymi prowadzonymi „na żywo” w celu przeprowadzenia niezbędnych eksperymentów wymaganych do utworzenia ID2020. Gates Foundation oficjalnie przyznaje, że Bill i Melinda do tej pory zainwestowali ponad 2,5 miliarda dolarów w ten projekt. Zatem, czy człowiek, który dosłownie postawił świat za komputerem, może teraz wprowadzić cyfrowy identyfikator dla całej populacji? Bill Gates jest absolutnie przekonany, że może.

Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach. W przyszłości projektowanie systemów tożsamości cyfrowej będzie miało daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia.”

Bill Gates.

Wszystko to przygotowuje społeczeństwo i naszą cywilizację do ostatecznego etapu, zbliża się bowiem czas, w którym wszczepiony mikrochip będzie wymagany od każdej osoby w celu zakupu i sprzedaży towarów. Bill Gates otwarcie przyznał rację temu, co powyżej napisaliśmy, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne do dostępu osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania.


Przeczytaj również:

Tajna agenda „Depopulacji Ludzkości” to jawne promowanie śmierci. Głód, zaraza i wojny są tym, czego pragnie NWO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


31 marca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *