Skandal! Norweski Instytut ujawnia: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2, 14 jest błędnych.” Testowanie górników na Śląsku to oszustwo?

FHI podkreśla, że nawet, jeśli testy są dobrej jakości, to sytuacja, kiedy testy błędnie pokazują pozytywny wynik, jest bardzo częsta. W takim razie zadajemy pytanie Łukaszowi Szumowskiemu: „czy miał tą wiedzę, poddając testom masowym górników na Śląsku?” Jak wiemy Łukasz Szumowski tą decyzją sparaliżował Polskie wydobycie węgla na Śląsku. Nie wspominając już o tym, że zawiesił istnienie gospodarcze całego kraju w oparciu o wyniki niewiarygodnych testów.


„Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (FHI) nie zaleca testowania pod kątem koronawirusa dużych grup nie wykazujących objawów ludzi, takich jak choćby pracownicy jednej firmy.” Czytamy w ważnym komunikacie, dotyczącym pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, opublikowanym w dniu 25 maja bieżącego roku przez FHI (Norweski Instytut Zdrowia Publicznego).

To oznacza, że Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają mniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2.

FHI podkreśla, że nawet, jeśli testy są dobrej jakości, to sytuacja, kiedy testy błędnie pokazują pozytywny wynik, jest bardzo częsta. W takim razie zadajemy pytanie Łukaszowi Szumowskiemu: „czy miał tą wiedzę, poddając testom masowym górników na Śląsku?” Jak wiemy Łukasz Szumowski tą decyzją sparaliżował Polskie wydobycie węgla na Śląsku. Nie wspominając już o tym, że zawiesił istnienie gospodarcze całego kraju w oparciu o wyniki niewiarygodnych testów.

Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych testami, które i tak wykazują fałszywie pozytywne wyniki zakażenia? Kto odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień wśród znacznej części Polaków? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

Tak te same niezawodne testy, które wykazały obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w oleju silnikowym, grejpfrucie, u kozy, czy nawet u wielu rzeczy martwych. To po prostu nie mieści się w głowie, z czym mamy do czynienia. Na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody.


Źródło: globalne-archiwum.pl

Fot. youtube.com


 

26 thoughts on “Skandal! Norweski Instytut ujawnia: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2, 14 jest błędnych.” Testowanie górników na Śląsku to oszustwo?

 1. Teraz to można nazwać artykuł TENDENCYJNYM syfem! Może nie lubimy naszych głównodowodzących za ich grzeszki, ale w tym przypadku minister chciał i musiał jakoś zareagować, aby sytuacji jakoś zaradzić. Nie ma wypracowanych standardów i wiele akcji czy wręcz decyzji na wielu szczeblach jest trochę na wariata, idzie im coraz lepiej. Testy czemuś służą, i powielanie informacji z norweskiego podwórka nie ma sensu, tym bardziej, że sam wirus nie jest identyczny w różnych krajach, bo już mutuje… Gdyby powiedział ci ktoś w grudniu, że taka sytuacja zaistnieje, czy uwierzył byś ?

  1. Tu nie ma co bronić rządzących, bo zgodnie z art 38, art 39, art 40, art 47 i art 68 ust 4 Konstytucji nie mieli prawa działać w ten sposób jaki działali. Nic bezprawia nie usprawiedliwia, bo gdyby to było dopuszczalne, to równie dobrze możemy pozostawiać na wolności morderców, którzy złożą przysięgę, że już nigdy nie będą zabijać. Tym bardziej, że zgodnie z art 7 Konstytucji mieli obowiązek działać TYLKO zgodnie z prawem i w granicach prawa. Tu nawet granic nie widać.

  2. Tak ,testy czemuś służą, dobre spostrzeżenie!tylko napewno nie służą do testowania Covid-19!!!proszę najpierw poczytać o do czego służą, a potem komentować

 2. Minister Szumowina dokładnie o tym wiedział, jeżeli nie wiedział, to oznacza, że jest profesorem z dupy wziętym a dyplom lekarza ma za łapówki, nie ma żadnego wiarygodnego testu na jakiegokolwiek koronawirusa, o tym mówi twórca testu wyłącznie do celów naukowych na stronie rządowej USA, otrzymał za swoje badania nagrodę Nobla w 1993 roku ale jego testy nie mogą być wyznacznikiem w testowaniu przypadków „zachorowań”, ponieważ w 80% są fałszywie dodatnie.

 3. „….Kto odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień wśród znacznej części Polaków? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. …”
  Zeby tgak było maseczki musiały by być noszone NON STOP przez paręnaście godzin. Jeszcze nikt nie dostał zapalenia płuc, grzybicy, niedotlenienia przy noszeniu maseczki nawet przez godzinę. Nie wiem skąd takie bzdury bierzecie i straszycie ludzi.

  1. Jakie parę godzinw zakładach pracy nosi się maseczki przez cały czas 8, czy 12 czy więcej, doliczając dojazd to mamy naście godz. dziennie. I to JEDNĄ I TĄ SAMĄ maseczkę bo nie ma na wymianę.

   1. A czy przed pandemią noszenie maseczek nie było obowiązkowe w niektórych zakładach pracy? A co z lekarzami? Dla niektórych to „druga twarz” gdy godzinami stoją przy stole operacyjnym? Do tej pory jakoś nikt nie mówił, ze komuś wysiadły płuca z powodu długotrwałego noszenia maseczki, trochę rozsądku w tym co się pisze i w co inni uwierzą. Niemniej jednak zgadzam się że noszenie maseczek (w tym przypadku) być może było zupełnie niepotrzebnym krokiem.

    1. Lekarze zmieniają maseczki do każdego zabiegu a ilu ludzi zmienia maski .jak kupi jedną to ją nosi aż się zniszczy i wdycha z niej te trucizny wydychane.

  2. No i wtedy na jesień Szumowski og£osi że idzie druga fala koronawirusa a to wina maseczek bedzie i zagrzybienia płuc od tego noszenia.Sami nie noszą bo wiedzą czym to grozi a z ludzi kozłów ofiarnych zrobili i tetaz sie śmieją z tego że mogli naród sobie podporządkować.

  3. Paręnaście tzn ile? Bo jak w robocie ci każą nosić kagańce i jeb…ie alkoholem non stop tam po co pół godzinnej dezynfekcji wszystkiego to nie tylko padniesz od maseczki. Padniesz od oparów alkoholowych które są bardziej toksyczne niż maseczki

  4. Tak ,testy czemuś służą, dobre spostrzeżenie!tylko napewno nie służą do testowania Covid-19!!!proszę najpierw poczytać o do czego służą, a potem komentować

 4. Ja już dawno wiedziałem że taka jest prawda o tej psełdo pandemi, to jest zamach na polskich przedsiębiorców

 5. Ludzie, na kopalni od lat górnicy chodzą , a nawet robią w maskach w pyle kamienno-węglowym przez 25 lat swojego życia i robią . A wy płaczecie że na chwile do sklepu i już macie ała . Maski to jedno , a wymyślona pandemia to drugie .

 6. Wszyscy powinni zostać ukarani oraz przepadek mienia i długie lata więzienia za to co zrobili i robią nadal , oszuści i złodzieje

 7. Polska wśród całej Unii Europejskiej najlepiej wyszła na tej Pan Demi najmniej ludzi zmarło. Większość chwali rządzących a totalna opozycja jak zwykle

 8. Manipulacja i wykorzystywanie sytuacji dla sqoich korzyści. Warszawa boi się górników a teraz wybory i chcą ich uciszyć. Chcą zaoszczędzić na wypłatach wysyłając załogę na dwa tygodnie postojowego po wymazie. Dlaczego nie badają pracowników biurowych ? Dyrektorów ? Prezesów ? To kpina !!

 9. Baba Jaga – na wariata to może działać Janek podczas ładowania węgla na koparkę, a nie minister co decyduje o rozjebaniu gospodarki. To trzeba sprawdzić a nie na ślepo strzelić . Rząd powinno się oskarżyć o największe przekręty w historii kraju.

 10. Ludi już robią za CEPÓW. Nie dajmy sobie odebrać wolności, nie dajmy się traktować jak wytresowane zwierzątka w cyrku. Ja się dziwię że ludzie jeszcze nie wyszli na drogi jak we Włoszech albo w Ameryce. Nie chowajmy się jak małe myszki w dziurze bo tłuste koty tego świata nas „zeżrą”

  1. Bo dużo ludzi dało się zastraszyć. A ci co mają jeszcze mózgi to część z nich robi protesty a część tylko gada i pisze komentarze ale dupy nie ruszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *