Sebastian Pitoń opublikował patriotyczne przesłanie, będące „Góralskim Vetem”. Nie dla szaleństwa pandemii i rozporządzeń PiS.

I tak o to mogłoby się wydawać, że już nie ma światełka w tunelu, jednak ono zawsze jest, a naród Polski w końcu się przebudzi, byle tylko nie za późno. Dziś chcemy podzielić się z wami doskonałym filmem, będącym Góralskim Vetem względem tego całego demontażu Rzeczpospolitej, jakiego dokonuje partia PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego. Historia się o was jeszcze upomni, tego możecie być pewni, pamięć o zdrajcach Ojczyzny nie przeminie. A Was Drodzy Czytelnicy zapraszamy do obejrzenia Góralskiego Veta, którego autorem jest Pan Sebastian Pitoń.


Obserwując to, co się dzieje zastanawiamy się nad tym, jak długo jeszcze Polacy wytrzymają ten rodzący się totalitaryzm partii PiS. Jak długo jeszcze Polacy zniosą to obrażanie i robienie z naszego Narodu idiotów, przez obecny rząd? Minister Zdrowia Adam Niedzielski określa lekarzy, którzy mają słuszne wątpliwości względem szczepień na COVID-19, mianem kołtunów. Wszystkich pozostałych określa się mianem płaskoziemców, a nawet niektórzy publicyści powiązani z PiS wyrażają opinie o tym, że należy strzelać do nie zaszczepionych.

Co dalej? Dalej mamy coraz wyraźniejsze sygnały płynące od polityków PiS, że tak zwana kwarantanna narodowa zakończy się wtedy, gdy tak uznają. Nie wiem czy wiecie, ale zgodnie z wytycznymi Premiera Mateusza Morawieckiego, które zaprezentował nam kilka tygodni temu, a które były poniekąd umową ze społeczeństwem, obecnie mamy taką ilość nowych zakażeń koronawirusem, że cały kraj powinien wchodzić już w strefę żółtą, a niektóre regiony w zieloną. Zamiast tego mamy wszystko na czerwono, a to nie koniec, jak zapowiada Morawiecki.

Siłownie i kluby fitness zamknięte, po mimo tego, że to one wyrabiają odporność w człowieku, ruch to samo zdrowie, ale nie dla PiS. Dalej mamy sklepy, z których część może być otwarta, a inna część nie może, bo widocznie koronawirus jest wybredny i zakaża tylko w wybranych sklepach i to jeszcze najlepiej Polskich, Ojczystych biznesach, bo tych zagranicznych molochów nie tyka. Jest to jawna kpina z narodu, ale naród nadal milczy. Jak długo jeszcze?

Galerie handlowe mogą być otwarte, łamane są tam wszelkie możliwe zasady tak zwanego reżimu sanitarnego, jednak PiS na to uwagi nie zwraca. Natomiast Kościoły muszą być praktycznie zamknięte, z paroma osobami w środku na krzyż, ponieważ to, że koronawirus w galeriach handlowych odpuszcza wcale nie oznacza, że odpuści w Kościołach. Prymas Polski zabrania chodzenia do Kościołów, kapłani milczą, wiara upada i jest deptana. Zdrada, tylko takie słowo ciśnie się na usta. Jak długo jeszcze?

Tych absurdów jest znacznie więcej, a ich efektem są coraz częste samobójstwa, holocaust na narodzie Polskim w postaci dziesiątek tysięcy zgonów osób, które nie zostały hospitalizowane w szpitalach, bo służba zdrowia praktycznie przestała istnieć, dzięki PiS, oczywiście. Upadają Polskie firmy, rośnie inflacja, ceny, podatki, całkowity dramat na linii ekonomiczno gospodarczej. Mało tego już dziś pewne amerykańskie konsorcjum, pochodzenia żydowskiego, staje u progu polskiej sieci hotelarskiej by ją wykupić za bezcen. Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński to, co robicie to zdrada Ojczyzny. Naród wam tego nigdy nie zapomni.

I tak o to mogłoby się wydawać, że już nie ma światełka w tunelu, jednak ono zawsze jest, a naród Polski w końcu się przebudzi, byle tylko nie za późno. Dziś chcemy podzielić się z wami doskonałym filmem, będącym Góralskim Vetem względem tego całego demontażu Rzeczpospolitej, jakiego dokonuje partia PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego. Historia się o was jeszcze upomni, tego możecie być pewni, pamięć o zdrajcach Ojczyzny nie przeminie. A Was Drodzy Czytelnicy zapraszamy do obejrzenia Góralskiego Veta, którego autorem jest Pan Sebastian Pitoń.Przeczytaj również:

PiS sprowadza na Polskę wielką tragedię. Dorasta nam pokolenie dzieci będących intelektualnymi i psychicznymi inwalidami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *