Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’

Istnieje również czwarty element, nazywany rytualną konsekracją płyty i ma on miejsce w czasie odprawiania czarnej mszy. Dzieje się to jeszcze przed wprowadzeniem danego krążka na rynek muzyczny. Drodzy Czytelnicy w jednym z wywiadów znany artysta Bob Dylan, jasno przyznał, iż zawarł pakt z tym czymś, jak sam to określa, władcą tego świata, co zapewniło mu sukces. Pakty z diabłem to realna rzeczywistość, mroczna muzyka również.


,,Rock & Roll jest muzyką dla wszystkich, nie tylko diabła. W muzyce bóg i diabeł podają sobie ręce.’’

Neil Young.

,,Mam nadzieję, że zostanę zapamiętamy jako osoba, która doprowadziła do upadku chrześcijaństwa, do jego końca.’’

Marilyn Manson.

Wielu tak zwanych idoli Rocka w pewnym momencie otwiera oczy i budzi się pogrążona w mroku. Jedno jest pewne, wpływ muzyki na człowieka jest obecnie silniejszy niż kiedykolwiek. Co jeżeli powiedzielibyśmy wam, że wielu z owych idoli muzyki produkowanej w Hollywood to jedynie maskotki służące do przyspieszenia zmian na świecie? Wiele zespołów robi rzeczy dosłownie nienormalne, jednak powstaje pytanie, po co i dlaczego? Ktoś powie, że normalność zależy od czasów, w których żyjemy.

W roku 1967 umieszczono Aleistera Crowleya na okładce z napisem Witamy the Rolling Stones. Sam Aleister Crowley, stary czarnoksiężnik, w tamtych czasach to było bardziej niż szalone, jednak pół roku później Rolling Stone wydali swoją pierwszą płytę: Żądanie ich szatańskich mości. To w tamtych czasach, rozpoczęto również promowanie korporacji Apple. Dlaczego o tym piszemy? Cena pierwszego komputera tej firmy wynosiła 666$. Dodatkowo w logo firmy znajduje się zakazany owoc z odgryzionym kęsem, cóż za wspaniałe logo.

Drodzy Czytelnicy, symbolika czy szerzej ujmując okultyzm to sfera mocno połączona z show biznesem. Jest to sfera, która nadzwyczaj aktywnie jest pompowana w przemysł muzyczny, niestety ciężkie brzmienia gitarowe to styl upodobany przez satanizm. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli całości, ponieważ wielu naszych kolegów z redakcji wręcz kocha gitarowe brzmienia, oraz znaczna część muzyki Rockowej to czyste piękno samo w sobie, co nie zmienia faktu, że wszystko, co zostało opisane powyżej ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

,,Naprawdę chciałbym wiedzieć, dlaczego robiłem to, co robiłem na przestrzeli lat. Czasem myślę, że jestem opętany przez jakiegoś ducha, kilka lat temu byłem o tym przekonany i uważałem, że byłem opętany przez diabła.’’

Ozzy Osbourne dla Hit Parader rok 1984.

,,Gdy wychodzę na scenę, dostaje szału, jak gdyby ktoś przejmował moje ciało.’’

Glen Tipton dla Hit Parader rok 1984.

,,Nim dojdziemy do połowy pierwszego numeru, ktoś inny mną steruje, ja się tylko załapuje na jazdę i na scenie staje się opętany.’’

Angus Young zespół AC/DC.

Utwory poświęcone szatanowi opierają się na czterech filarach. Po pierwsze posiadają one specyficzny rytm, ów rytm nazywa się BEAT i można o nim więcej poczytać w wybranych opracowaniach. To, co my chcemy napisać i zaznaczyć to fakt, iż przez ów rytm słuchacz zostaje wciągnięty w pewien rodzaj szaleństwa. Psychologowie badający ten temat wielokrotnie stwierdzali, że osoby słuchające tego typu muzyki w dłuższych okresach czasu popadały w napady histerii i paranoi. Jest to rezultat porażenia instynktu naturalnego naszego ciała.

Drugi filar to odpowiednia intensywność dźwięku. Dotyczy ona mocy 7dB, co przewyższa tolerancję systemu nerwowego naszego organizmu. Jest to dokładnie zaplanowane, ponieważ jeżeli dana osoba poddaje się tego typu muzyce wówczas narasta w niej coś na stan depresji, buntu czy samej agresji. Trzecią regułą jest przekazanie samego sygnału podprogowego. Tutaj mamy na myśli sygnał o bardzo wysokiej częstotliwości, oddziałujący na podświadomość. Dźwięk podprogowy jest dźwiękiem ogłuszającym rzędu około 3000 kilocykli na sekundę, tego dźwięku nie można przechwycić własnymi uszami, co jest skutkiem?

Otóż mózg wyzwala pewną substancję, której efekt działania jest praktycznie taki sam jak efekt działania narkotyków. Innymi słowy słuchacz otrzymuje dawkę narkotyku naturalnie wyprodukowanego przez nasz mózg w następstwie tych dźwiękowych bodźców. Ten stan bardzo często prowadzi człowieka w sposób podświadomy do poszukiwania narkotyków lub też zwiększania dawek już stosowanych.

,,Przeżyłem to i tyle, połączenie magii i muzyki było moim życiem, nie ma się, co nad tym rozwodzić, im więcej o tym dyskutujesz tym bardziej wydajesz się być ekscentryczny, ale faktem jest, że mi to pomogło, więc wykorzystałem to w pełni.

Na zakończenie tego tematu powiem, że cztery muzyczne elementy tworzące piątą płytę Led Zeppelin to czysta magia i alchemia.’’

Jimmy Page zespół Led Zeppelin rok 2008 dla Guitar World.

Istnieje również czwarty element, nazywany rytualną konsekracją płyty i ma on miejsce w czasie odprawiania czarnej mszy. Dzieje się to jeszcze przed wprowadzeniem danego krążka na rynek muzyczny. Drodzy Czytelnicy w jednym z wywiadów znany artysta Bob Dylan, jasno przyznał, iż zawarł pakt z tym czymś, jak sam to określa, władcą tego świata, co zapewniło mu sukces. Pakty z diabłem to realna rzeczywistość, mroczna muzyka również.

,,Wiem, że to brzmi jak New Age, ale w mojej medytacji byt zwany Metatronem, powiedział «my chcemy byś po przez radio dotarł do gimnazjów, liceów oraz uniwersytetów i prezentował najlepszych artystów, przedstawisz im nowych ludzi, niech wiedzą, że sami są wielowymiarowymi duchami z ogromnymi możliwościami i perspektywami. Przedstaw im nowe formy egzystencji, wykraczające poza religie czy modus operandi dzisiejszej edukacji».’’

Carlos Santana rok 1999 dla magazynu Rolling Stone.

Skontaktowawszy się z ową istotą nadprzyrodzoną, Carlos Santana wydał album Supernatural który został płytą roku, zdobył kilka innych nagród Grammy i piętnastokrotnie pokrył się platyną. ,,Rock zawsze był diabelską muzyką. Uważam, że Rock & Roll jest niebezpieczny. Czuje, że zwiastujemy coś jeszcze mroczniejszego od nas samych.’’ David Bowie rok 1976 dla magazynu Rolling Stone.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *