SARS-CoV-2 nie zniknie w najbliższym czasie, gdyż udowodnił, że jest tym, czego potrzebuje NWO, aby wprowadzić „Wielki Reset”.

Nowy Porządek Świata i nowy ład globalny, nadchodzą na naszych oczach. Zapewne wielu z Was, niejednokrotnie zastanawiało się kiedyś, jak miałoby to wyglądać, przebiegać, to przejście całego świata do Nowego Porządku Świata? Sądzę, że nie zaskoczymy Was, jeśli napiszemy, że odpowiedz jest tuż obok, wystarczy, że wyjrzyjcie przez okno, to się właśnie dzieje. Tik Tak mija zegar historii ludzkości.


Koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19 został uzbrojony przede wszystkim w ładunek medialnego terroru oraz lęku w celu niszczenia globalnej populacji, przy jednoczesnym realizowaniu agendy zakładającej wprowadzenie Nowego Porządku Świata przez tak zwane elity. To też Bill Gates miał pełną rację, kiedy przewidywał, że bronią przyszłości nie będą pociski, ale drobnoustroje, a tym w rzeczy samej jest SARS-CoV-2.

To uzbrojony koronawirus, który zabija ludzi, i jednocześnie jest używany do kontrolowania populacji oraz niszczenia gospodarki. Kiedy byłem dzieckiem, na ścianie mojej sypialni wisiał plakat jednego ze znanych zespołów muzycznych, założę się, że Bill Gates miał na swoim plakacie George’a Orwella, który już w ubiegłym wieku przewidział to z czym mamy do czynienia obecnie, to jest z zakrojonym na szeroką skalę zamachem na wolność jednostki.

Drodzy czytelnicy, Kalifornia to zabawne miejsce będące krainą „owoców i orzechów”, jak głosi stare przysłowie. Ale w 2020 roku pewne kwestie uległy diametralnej zmianie. Otóż na początku lipca burmistrz Los Angeles, Eric Garcetti, wyraził zgodę na protest prawie dziesięciu tysięcy osób, które maseczki wyrzuciły do kosza, przychodząc na marsz bez maseczek, marsz odbywający się na ulicach Los Angeles.

Eric Garcetti promieniejąc dumą stwierdził: „Od dawna tego typu protesty powinny się odbyć, to spóźnione demonstracje sprawiedliwości społecznej”. W czasie protestu uczestnicy mogli robić dosłownie wszystko, co chcieli, ale kościoły musiały zostać zamknięte, podobnie jak małe firmy. Zatem jaki płynie morał z tej historii? Otóż sprawiedliwość społeczna jest dobra, a kościół i gospodarka wolnorynkowa są złe. Podobnie z pandemią, która zabija wszędzie, jednak nie na wybranych marszach, czy wiecach politycznych, gdzie maski nie są obowiązkowe.

A teraz czy pamiętacie, co powiedział Dr. Birx? Powiedział on, że każdy, kto zmarł na jakąkolwiek chorobę, ale także miał COVID-19, jego śmierć zostanie przypisana COVID-19. I to jest kłamstwo numer jeden. W USA oraz wielu krajach całego globu, wskaźniki infekcji są celowo błędnie zawyżane, lekarze mówią, wprost że niema czegoś takiego jak pandemia koronawirusa, są jedynie błędne statystyki i to jest kłamstwo numer dwa.

Oni chcą, żebyś się bał/bała i nie chcą, abyś wiedział, że śmiertelność z powodu COVID-19 jest mniejsza niż 0,7%. Zatem cel to zastraszenie, bój się, bój się więcej, bądź przerażony i nie wystawiaj nosa z własnego domu. A teraz przykład informacyjnej paranoi: „Tylko w hrabstwie Saint Johns w USA odnotowano dziesięciokrotny wzrost zachorowań na COVID-19”. Brzmi przerażająco, prawda? I tak ma być, ponieważ informację o tym, że tylko 12 osób zmarło z tego powodu, przemilcza się. Te 12 osób to około 0,6% wszystkich przypadków.

A teraz, nie oszukujmy się, koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19 nie zniknie w najbliższym czasie, jeśli w ogóle, ponieważ udowodnił, że jest dokładnie tym, czego potrzebował Nowy Porządek Świata, aby wprowadzić tak zwany Wielki Reset. Ale pamiętajcie, Henry Ford dał nam cynk ponad 100 lat temu, Nelson Rockefeller przekazał nam cynk nieco ponad 60 lat temu, a Bill Gates daje nam tego potwierdzenie dosłownie za każdym razem, gdy otwiera usta.

„Wystarczy, że ludzie w tym kraju nie rozumieją naszego systemu bankowego i monetarnego, bo gdyby rozumieli, to wierzę, że przed jutrzejszym rankiem nastąpiłaby rewolucja.

Henry Ford, rok 1922.

„Jesteśmy wdzięczni The Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymywali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat.

Nie moglibyśmy opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy w tamtych latach byli przedmiotem rozgłosu. Ale praca jest teraz znacznie bardziej wyrafinowana i przygotowana do marszu w kierunku rządu światowego.

Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza niż narodowe samostanowienie praktykowane w minionych stuleciach.”

David Rockefeller, założyciel Komisji Trójstronnej, w przemówieniu na posiedzeniu Komisji Trójstronnej w czerwcu 1991 roku.

„Nie osiągniemy nowego porządku świata, nie płacąc za niego krwią, słowami i pieniędzmi”.

Arthur Schlesinger, Jr. Wypowiedź z Lipca 1995 roku.

Drodzy Czytelnicy, Nowy Porządek Świata i nowy ład globalny, nadchodzą na naszych oczach. Zapewne wielu z Was, niejednokrotnie zastanawiało się kiedyś, jak miałoby to wyglądać, przebiegać, to przejście całego świata do Nowego Porządku Świata? Sądzę, że nie zaskoczymy Was, jeśli napiszemy, że odpowiedz jest tuż obok, wystarczy, że wyjrzyjcie przez okno, to się właśnie dzieje. Tik Tak mija zegar historii ludzkości.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. abc7


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *