„Rząd chciał wyprowadzić wojsko na demonstrantów”. Takie informacje ujawnia portal Onet oraz Wyborcza.

Drodzy Czytelnicy, to wszystko sprawia, że czasem po prostu brakuje już słów, aby opisać kolejne „dokonania” rządu PiS. Partia ta niesłychanie zmieniła kierunek i z partii w jakimś stopniu patriotycznej, przekształciła się w twór identyczny do Platformy Obywatelskiej, to jest do partii władzy za wszelką cenę. Mamy jednak świadomość tego, że poziom przebudzenia w Narodzie Polskim z miesiąca na miesiąc wzrasta, to też wierzymy, że w niedalekiej przyszłości wielu prominentnych działaczy PiS stanie przed sądem i odpowie za swoje anty-polskie czyny.


Dożyliśmy w Naszej Ojczyźnie czasów, których nie powstydziłby się największy reżim totalitarny. Otóż każda krytyka PiS, każde złe spojrzenie na polityków tej partii, a nawet doszło już do tego, że postawienie niewłaściwego pytania „ekspertom” PiS, wiąże się z zarzutami o pracę ze służbami na przykład Rosyjskimi. Innymi słowy, nie wolno ci drogi obywatelu nawet pomachać paluszkiem w stronę władzy.

Zatem jeżeli ośmieliłeś się stwierdzić, że rząd PiS wprowadzając lockdown przyczynił się do znacznego zniszczenia Polskiej gospodarki, wówczas zostajesz określony mianem na przykład „ruskiej onucy”. Z kolei, jeżeli podnosisz kwestię nadmiarowych zgonów w roku 2020 i to nie z powodu COVID-19, ale w związku z gigantycznym problemem dostępu do służby zdrowia, wówczas możesz być na przykład „rosyjskim agentem”. Absurdów nie brakuje, ale my mamy jedną odpowiedź na propagandę i de facto prześladowanie głosicieli prawdy przez PiS:

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Otwórz oczy, czas przestać żyć złudzeniami, czas powstać z kolan intelektualnego zniewolenia. Medialna fabryka kłamstwa i propagandy (głównie TVP i TVN) zniekształca rzeczywistość czyniąc z kłamstwa prawdę. Dlatego też mówimy stanowcze nie Nowemu Porządkowi Świata, mówimy stanowcze nie dla wyszczepienia milionów Polek i Polaków preparatem genetycznym, który stanowi eksperyment medyczny. I wreszcie mówimy stanowcze nie dla zniewolenia, demoralizacji, korupcji. Mówimy nie dla niszczenia Polski, Polskości i wyprzedawania suwerenności naszej Ojczyzny. Politycy PiSu opamiętajcie się i zatrzymajcie swoje destrukcyjne działania.

A Ty Droga Polko i Drogi Polaku, zawsze pamiętajcie, że wasze życie oraz życie waszych rodzin i najbliższych ma nieocenioną wartość. Zawsze pamiętajcie, aby cenić sobie wolność, swobody obywatelskie, własność prywatną, prywatność, wasze zdrowie. Pamiętajcie także, aby cenić sobie prawdę, inteligencje i determinacje. Nigdy, ale to nigdy nie pozwalajcie, aby państwo pod jakimkolwiek pozorem wkraczało z butami do waszego życia. Żaden polityk nie ma do tego prawa, żaden!

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

To tyle rozbudowanym tytułem wstępu a teraz przejdźmy do meritum, a mianowicie portal Onet oraz Gazeta Wyborcza i kilka innych źródeł donoszą, że rząd rozważał wyprowadzenie wojska przeciwko demonstrantom. Mamy świadomość tego, jaki kapitał posiada Onet, mamy również świadomość tego jak Gazeta Wyborcza nastawiona jest do PiSu, jednak informacje, które wypłynęły zdecydowanie są godne uwagi i rozważenia ich treści.

„Hakerzy, którzy przejęli konto szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka, ujawnili maila dotyczącego planów użycia wojska przeciwko protestującym po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Dworczyk w wiadomości do premiera Mateusza Morawieckiego sprzeciwia się takim planom.” Donoszą dziennikarze Gazety Wyborczej w artykule zatytułowanym: „Hakerzy: mamy kolejny przeciek z konta Dworczyka, rząd chciał wyprowadzić wojsko na demonstrantów”.

Najnowszy wyciek to e-mail, jaki Michał Dworczyk napisał 27 października ub.r. do szefa rządu, a także jego najbliższych współpracowników: szefa gabinetu politycznego Krzysztofa Kubowa, rzecznika Piotra Müllera oraz Mariusza Chłopika, dyrektora ds. marketingu w PKO BP (kiedyś zastępcy szefa Centrum Informacyjnego Rządu).” Tak całą sprawę opisuje portal Onet. Kwestia wycieku poufnych informacji z konta email Dworczyka to w ostatnim czasie gorący temat w Polskich Mediach.

Spójrzmy, co jeszcze pisze Onet: „Dworczyk przesyła «kilka uwag po naszej dzisiejszej rozmowie». Z treści maila wynika, że premier i jego ludzie byli uczestnikami rozmowy o wysłaniu wojska na ulice podczas Strajku Kobiet. W całym kraju trwały w tym czasie protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który doprowadził do zaostrzenia prawa aborcyjnego. Wydano go pięć dni wcześniej, 22 października.”

Informacja o wysłaniu wojska na ulice przeciwko protestującym jest szokująca. Natomiast, jeżeli do tego dołączymy zachowanie policji, które kończyło się bardzo często jak przypadek z Marszu Niepodległości, gdzie spokojnie maszerujący ludzie byli po prostu brutalnie atakowani przez funkcjonariuszy, to wszystko to napawa zgrozą, i nie są to słowa na wyrost. Spójrzcie na fotoreportera Tygodnika Solidarność. Pan Tomasz Gutry tak wyglądał po spotkaniu z policją na marszu niepodległości:

Portal tysol.pl. poinformował w środę po Marszu Niepodległości, że fotoreporter „Tygodnika Solidarność” Tomasz Gutry, „został postrzelony” podczas marszu.

Drodzy Czytelnicy, to wszystko sprawia, że czasem po prostu brakuje już słów, aby opisać kolejne „dokonania” rządu PiS. Partia ta niesłychanie zmieniła kierunek i z partii w jakimś stopniu patriotycznej, przekształciła się w twór identyczny do Platformy Obywatelskiej, to jest do partii władzy za wszelką cenę. Mamy jednak świadomość tego, że poziom przebudzenia w Narodzie Polskim z miesiąca na miesiąc wzrasta, to też wierzymy, że w niedalekiej przyszłości wielu prominentnych działaczy PiS stanie przed sądem i odpowie za swoje anty-polskie czyny.


Przeczytaj również:

Pogrom zdrowotny narodu Polskiego decyzjami PiSu: „Respiratory wypalały płuca chorych na COVID-19”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *