Rothschildowie w gruncie rzeczy składają się z wielu spokrewnionych rodów i stanowią najpotężniejszą rodzinę bankierów na świecie.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach.

Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Rodzina Rothschildów, której wpływy sięgają całego globu w gruncie rzeczy składa się z wielu spokrewnionych rodów, a sama w sobie stanowi najpotężniejszą rodzinę bankierów na świecie. W książce pod tytułem Wojna o Pieniądz autorstwa Songa Hongbinga wyróżnia się sześć mocarstw w XIX wiecznej Europie i jest to Anglia, Francja, Rosja, Prusy, Austro-Węgry i na koniec klan Rothschildów, który przez znawców od zawsze uważany był za ukryte mocarstwo.

Należy zauważyć, że głębsze analizy historyków pokazują, że za większością wojen w ostatnich trzystu latach stała rodzina Rothschild. Dodatkowo ważnym elementem globalnej układanki jest fakt iż we władaniu tego rodu znajdują się prawie wszystkie banki narodowe z wyjątkiem: Kuby, Iranu, Syrii, Korei Północnej i od niedawna również i Rosji. Nasz wschodni sąsiad dopiero pod władaniem Putina w roku 2015 odebrał Centralny Bank Rosji rodzinie Rothschildów.

Sytuacja ta miała miejsce w marcu i kwietniu 2015 roku, kiedy to prezydent Rosji zniknął na 10 dni. W owym czasie zabito jego szefa ochrony osobistej, który miał przez Putina być mianowany na szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji. Politolodzy donoszą, że ówczesne zniknięcie Putina było ściśle powiązane ze zmianami, które koordynował w Centralnym Banku Rosji, a które to działania doprowadziły do furii rodzinę Rothschildów.

Drodzy Czytelnicy, opanowanie emisji pieniądza oraz globalnej maszyny kredytowej jest szalenie istotne z punktu widzenia kontroli danego kraju a przez to i narodu. Jak ważne jest to wszystko, określił już w ubiegłym tysiącleciu założyciel klanu Rothschildów oraz jego żona. Meyer Amschel Rothschild stwierdził: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa.” Z kolei żona Gutle Schnaper, stwierdziła:,,Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.’’

Należy również pamiętać, że w momencie, w którym podejmuje się temat Nowego Porządku Świata, to równocześnie dobrze jest mieść świadomość, doskonałego działania zakulisowego rodziny Rothschild oraz licznych powiązań tego rodu z innymi oligarchami i wpływowymi osobami, które notabene im służą. To wszystko pozwoli lepiej pojąć istotę globalnych przemian, przy pomocy najważniejszego narzędzia, jakim jest zmonopolizowanie przez bankierów w skali całego globu emisji pieniądza.

Nie da się ukryć, że kluczowym realizatorem idei budowy nowego globalnego ładu jest przede wszystkim klan Rothschildów, jednak pamiętajmy, że ma on nad sobą nadzór tajnych organizacji, których przywódcy w gruncie rzeczy są nadal nieznani. Ludzie u szczytu piramidy władzy, wciąż okryci są mrokiem tajemnicy. Oczywiście najczęściej wymienia się tutaj bractwo Masonerii, która ma mieć ścisły związek z satanizmem a zatem i także z demonami.

,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

Dobrą informacją dla każdego, kto ceni sobie wolność i swobodę wypowiedzi, będzie fakt, że idea Nowego Porządku Świata załamuje się coraz mocniej. Dzieje się tak, dlatego ponieważ rosnącą w przyśpieszonym tempie świadomość ludzi na całym globie, chwieje posadami NWO, lub pisząc wprost, globalnym zniewoleniem. Z kolei sama świadomość rośnie dzięki internetowi, który po mimo wielu zabiegów Unii Europejskiej, trudno ocenzurować.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *