„Rodzice sprzedają dusze swoich dzieci dla sławy”. Słowa te wypowiedział Brad Pitt, omawiając kwestię pedofilii w Hollywood.

Pochodzę z kraju wolnego i byłem pewien, że ci, którzy wykorzystują dzieci na wysokim szczeblu, wkrótce zobaczą sprawiedliwość. Jednak media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią. Tylko niezależne media, co jakiś czas ujawniają prawdę. Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji sprawia, że wszystko to wychodzi na jaw. To tylko kwestia czasu, zanim to wszystko wyjdzie na jaw.” Brad Pitt.


Tajne bractwo zdominuje media tak by wszystkie informacje mogły być modyfikowane, oraz aby móc przekonać społeczeństwo, że jeden wspólny rząd dla całego świata rozwiąże wiele problemów, ponad to Monetarna i seksualna korupcja, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.”

Fragment tajnego Kodeksu Illuminati. (Bractwa opartego na czystej formie Satanizmu).

Prawdziwa wizja świata kreująca się na naszych oczach ukazuje nam obraz zdegenerowanych polityków i właścicieli wielkich międzynarodowych korporacji a także głów najbogatszych rodzin świata jak Rockefellerowie czy Rotschildowie, którzy w wielu przypadkach zostali celowo uzależnieni od pedofilii, zostali zniewoleni przez mamonę i afery seksualne. Stali się wobec tego marionetkami, które oczywiście w doczesnym życiu mają teoretycznie wszystko, nie mają jednak wolności duchowej.

Gwiazda filmowa Hollywood, wypowiada się przeciwko pierścieniom pedofilii. Po niedawnej fali aresztowań pedofilów w Kalifornii, Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię pedofilii gnieżdżącej się w Hollywood, wygłaszając swoistego rodzaju expose w tym temacie. Jako wieloletni, doświadczony weteran branży filmowej, Brad Pitt opowiedział o swoich doświadczeniach po tym, jak był świadkiem ciemnej strony branży rozrywkowej.

Aktor opisuje, jak cała branża telewizyjna i filmowa działa wokół kultury wychowywania dzieci do procederu międzynarodowego handlu dziećmi, które w głównej mierze docierają do Stanów Zjednoczonych i de facto nie tylko tam, lecz szerzej ujmując do osób reprezentujących najwyższe szczeble spektrum politycznego i hierarchii społecznej. Spójrzmy, zatem co w kwestii istniejących pierścieni pedofilów wyjawia gwiazdor Hollywood.

Myślisz, że Hollywood polega na robieniu filmów? Filmy, to tylko produkt uboczny, chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę. Ludzie, którzy rządzą Hollywood, także Ameryką i większością świata, nie dbają o filmy.

Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media, to oni rządzą tymi pedofilskimi pierścieniami i to oni rządzą światem, i wszystko wraca do Hollywood. Dzieci chcą być w filmach, a raczej powinienem powiedzieć, że rodzice chcą, aby ich dzieci grały w filmach, a one w pewnym momencie kariery zrobią wszystko, aby zyskać sławę.

Zapytany, dlaczego te elitarne sieci pedofilskie są celem Hollywood, odpowiedział. „To rodzice. To amerykańskie marzenie o byciu sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby ulokować swoje dzieci jak najbliżej sławy. Rodzice sprzedają dusze swoich dzieci dla sławy.”

Brad Pitt.

Następnie Brad Pitt ujawnia motywację stojącą za handlem dziećmi, prowadzonym i kontrolowanym przez tak zwane „elity” oraz sposób, w jaki dzieci otrzymują rolę w filmie. Opisuje, w jaki sposób dzieci są wykorzystywane jako waluta polityczna, podczas gdy rodzice przymykają oczy w nadziei, że ich potomstwo znajdzie się w kolejnej roli aktorskiej.

Jedno z tych «lobby elit» dosłownie kupuje film. Tysiąc dzieci stawia się na przesłuchania do głównych ról. To pośród tych tysięcy dzieci pojawia się jakieś małe dziecko z natarczywą mamą, która zrobi wszystko, aby dostać tę rolę dla jej pociechy.

Dziecko zostaje wysłane do «faceta», który prowadzi sieć telewizyjną. Następnie ta Sieć przesyła film, a ów «facet» zarabia mnóstwo pieniędzy. W Hollywood wielu reżyserów i scenarzystów a także producentów wie, co zrobiono z tym młodym dzieckiem. To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą.

Pochodzę z kraju wolnego i byłem pewien, że ci, którzy wykorzystują dzieci na wysokim szczeblu, wkrótce zobaczą sprawiedliwość. Jednak media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią. Tylko niezależne media, co jakiś czas ujawniają prawdę. Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji sprawia, że wszystko to wychodzi na jaw. To tylko kwestia czasu, zanim to wszystko wyjdzie na jaw.”

Brad Pitt.


Przeczytaj również:

Satanizm w muzyce to nie fikcja. David Bowie stwierdził, że: ,,Rock zawsze był diabelską muzyką (…) zwiastujemy coś mroczniejszego od nas samych.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


8 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *