Reptilianie (Upadłe Anioły), na różne sposoby wnikają głęboko w „Świętą Wiedzę”, w religie, tworzą sekty i wypaczają odwieczne prawdy.

Tysiące ludzi na całym świecie współpracuje z Upadłymi Aniołami (Szatanem). Jedni są tego bardziej świadomi, inni zupełnie się pogubili w labiryncie przeróżnej wiedzy, również sami produkując chaos, a co jest jeszcze smutniejsze, potrafią go sprzedać naiwnym za duże pieniądze. Potrafią sprzedać również nadchodzącą erę marihuany. A przecież najnowsze badania udowodniły, że marihuana wywołuje potężne zmiany genetyczne dopiero w trzecim pokoleniu. Już się rodzą na świecie kalekie dzieci, których dziadkowie niewinne popalali marychę w celu lepszego samopoczucia.


Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy, bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.”

Nowy Testament, List do Efezjan.

Jedno z najważniejszych pytań współczesności brzmi: czy istnieje szatan? Jego istnienie zakładają religie i ludowe przypowieści. Zatem czy jest to forma zastraszenia, czy wręcz przeciwnie? Aby udzielić odpowiedzi na to trudne pytanie, należy wcześniej wyjaśnić określenie: Rasa Reptilian. Otóż odnosi się ona do rasy Anunnaki pochodzącej z Gwiazdozbioru Smoka. Istoty te zamieszkują obszar pomiędzy światem materialnym i spirytualnym, zwanym inaczej czwartym wymiarem.

Najbardziej rozbudowaną wiedzę na temat tej rasy posiadały starożytne kultury. Znali ich z manipulacji i działania na ludzkie DNA. W większości wpływają oni na pola emocjonalne całej ludzkości powodując psychiczne konflikty, chaos, przemoc, obawy, nienawiść. Ciągle niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że światowy rząd jest sterowany przez byty duchowe, określane mianem Rasy Reptilian (Upadłe Anioły).

„Wysocy biali w latach 30 XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje raport, w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków.

Nordycy odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

(Najbardziej niepokojącym zjawiskiem, przed jakim ostrzega Snowden) jest tajny plan stworzony przez Wysokich Białych rządzących potajemnie Stanami Zjednoczonymi, plan wzywający do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.”

Edward Snowden, wypowiedź z roku 2014.

We współczesnym świecie przede wszystkim wpływają na psychikę młodych ludzi poprzez uzależnienia, które są następnym krokiem ku wzrastającej przemocy. W dalszej kolejności to prowadzi do rozerwania osobistych związków, zniszczenia więzi rodzinnych, do porzucania swoich pasji i zatracenia wyższych uczuć. W młodych, jeszcze mało ukształtowanych organizmach, pojawia się obawa, złość i nienawiść.

Wszyscy zauważamy jak całe rzesze ludzi atakują prawdziwe wartości moralne, „właściwe” związki, religie, coraz częściej spotykamy się z agresją młodych ludzi do swoich rodziców, bliskich, wszystkich tych, co kroczą drogami Prawdy. Nie wielu ma świadomość tego, że to Bóg jest Najwyższą Miłością, Wolnością. To On Uszlachetnia i czyści wszystkie czarne kąty naszego życia, wszelkie nałogi, manie, natręctwa, żądze, które doprowadzają do wielkich osobistych problemów.

Żyjemy na Ziemi, zbieramy doświadczenia i albo wzrastamy albo upadamy. Każdy z nas posiada skłonności do dwóch światów, jednak zbyt często żyjemy w rozkojarzeniu i działamy na ślepo, zwalając wszystko na nieprzychylny los. Ludzkie pasje, pieniądze, pogoń za posiadaniem coraz większej ilości rzeczy materialnych, luksusowe życie, pseudo wiedza, to wszystko bywa dla wielu bardziej wartościowe niż życie w duchowej pokorze.

Drodzy Czytelnicy, obserwujemy świat, tysiące ludzi publicznie oświadcza, że jedyną ich drogą jest Bóg i rozwój duchowy a z drugiej strony wyraźnie widzimy ileż szerzy się zła. Jeden człowiek pragnie kontrolować drugiego, wykorzystuje jego słabe punkty, ciągłe konflikty, wojny, wielka pogoń za sferą materialną, sławą, władzą, udowadnianiem, kto jest silniejszy i ważniejszy. W ten sposób całe grupy ludzi w tym również pseudo duchowych, wzmacnia moce rasy Reptilian, grupy Upadłych Aniołów.

Tysiące ludzi na całym świecie współpracuje z Upadłymi Aniołami (Szatanem). Jedni są tego bardziej świadomi, inni zupełnie się pogubili w labiryncie przeróżnej wiedzy, również sami produkując chaos, a co jest jeszcze smutniejsze, potrafią go sprzedać naiwnym za duże pieniądze. Potrafią sprzedać również nadchodzącą erę marihuany. A przecież najnowsze badania udowodniły, że marihuana wywołuje potężne zmiany genetyczne dopiero w trzecim pokoleniu. Już się rodzą na świecie kalekie dzieci, których dziadkowie niewinne popalali marychę w celu lepszego samopoczucia.

Drodzy Czytelnicy, idąc cały czas z Bogiem nie ma niemożliwych rzeczy. Reptilianie (Upadłe Anioły), wiedzą o tym dobrze, toteż na różne sposoby wnikają głęboko w „Świętą Wiedzę”, w religie, tworzą nowe grupy, sekty, manipulują i wypaczają odwieczne prawdy. W XXI wieku, olbrzymia rzeka kłamstwa i manipulacji zalewa świat. Eksperymenty z własnym ciałem, szukanie ponad naturalnych mocy, rozwijanie wysokiego IQ, na pewno nie otworzy Wielkiej Magicznej Bramy, lecz ogromną część ludzkości pchnie w Okultyzm.

Dlatego nie szukajcie wyrafinowanych metod, dynamicznych medytacji, rozwijania „magicznej” potęgi umysłu i tak dalej. Ta droga może okazać się wielką pułapką. Każda grupa duchowa używa innych metod, utarło się, że te bardziej zaawansowane są najlepsze a Jezus nauczył ludzi tylko jednej modlitwy: Ojcze nasz i powtarzał swoim apostołom: bądź dobry i miłuj swojego bliźniego jak siebie samego. Módl się sercem małego dziecka.


Przeczytaj również:

Zapomniany przez historię Alfred Naujocks, fałszerz i morderca, który na polecenie Hitlera rozpętał II wojnę światową.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


26 czerwca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *