Reptilianie i relacja E. Snowdena o wysokich białych, którzy dążą do zawładnięcia planetą.

,,Wysocy biali w latach 30 XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje raport w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków. Nordycy odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.’’

Edward Snowden, wypowiedź z roku 2014.

Nie od dziś krążą po świecie pogłoski czy też legendy mówiące o ludziach, którzy nie do końca są ludźmi. Może brzmieć to dość dziwnie, ale zaraz wyjaśnimy dokładnie, o co chodzi i o czym dziś będziemy pisać. Otóż już wielokrotnie na naszej stronie wspominaliśmy, że są na tej planecie osoby, które posiadają pewne wyjątkowe cechy czy też charyzmaty. Pochodzenie tych darów może mieć różne źródło, często jednak przy tej okazji pomija się kwestie związane z Reptilianami.

Zatem kim są te istoty, czego szukają i do czego dążą? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć dzisiejszego wieczora. Zatem zapraszamy Was na kolejną podróż ku jednej z wielu tajemnic, jakie otaczają nasze życie codzienne. Otóż podstawowa teoria, jaka opisuje Reptilian, czy też umiejscawia te postacie w naszym świecie to teoria, która głosi, że wielu z czołowych polityków, premierów, prezydentów czy innych ludzi władzy to tak naprawdę istoty pochodzące z innej planety.

Owe istoty przybrały formę ludzi by z czasem przejąć pełną władzę nad ziemią i obecną cywilizacją. Czy jednak jest to teoria, która ma sens, czy może bardziej nadaje się na scenariusz filmu scence fiction? Na to pytanie każdy powinien sobie odpowiedzieć sam, my spróbujemy przedstawić nasz punkt widzenia w tej kwestii. Punkt widzenia, który oprzemy o słowa wypowiedziane przez Edwarda Snowdena, byłego pracownika NSA, człowieka, który miał dostęp do największych tajemnic takich organizacji jak CIA czy FBI.

,,Wysocy biali w latach 30 XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje raport w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków. Nordycy odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

Najbardziej niepokojącym zjawiskiem, przed jakim ostrzega Snowden, jest tajny plan stworzony przez Wysokich Białych rządzących potajemnie Stanami Zjednoczonymi, plan wzywający do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa „fazą końcową” swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.’’

Edward Snowden, wypowiedź z roku 2014.

Po pierwsze, jakie inne teorie łączą się nam z tym, co zostało wyżej zacytowane? Otóż idea, NWO czyli Nowego Porządku Światowego. Nie jest rzeczą przypadkową, iż ta idea znajduje swoje odbicie w relacji Snowdena. Po pierwsze Hitler był początkowo wspierany przez rodzinę Rotschildów, w dużej mierze to dzięki jej wsparciu tak szybko doszedł do pełni władzy. Rodzina Rothschild to jedna z trzynastu rodzin Illuminati, o czym już wcześniej pisaliśmy na naszej stronie.

Rody te władają światem, albo inaczej, nie władają nim w pełnym znaczeniu tego słowa, lecz kreują rzeczywistość zgodnie ze swoją strategią. Dalej, owe rody, są prowadzone przez pewną ścisłą elitę, możemy nazwać ją głową. Ta głowa to właśnie wysocy biali. Snowden w innych relacjach podaje również, że posiadają oni liczne cechy, których zwykli ludzie nie mają, niestety nie precyzuje, o co chodzi.

Jawi się tutaj pewien konglomerat, który ma jeden podstawowy cel, sięgnąć po władzę absolutną na całej planecie. Czy będziemy zakładać, że kierują nimi anioły, demony, czy może kosmici to jest już w tej materii sprawa na inne rozważanie, jednak tutaj zwróćmy uwagę przede wszystkim na ideę tak zwanego zamordyzmu. Brak wolności, praw obywatelskich i prawa do samostanowienia. Reptilianie, o których być może słyszeliście, lub dopiero usłyszycie to istoty, których celem jest wprowadzenie jednego rządu światowego, jednej religii, tak zwanej religii New Age.

New Age stanowi miszmasz wielu kultur, po prostu nic dobrego. Świat popadł w pewien kontrolowany chaos, jego poziom zależy od wielu czynników, czy to wojen, kryzysów finansowych, manipulacji medialnej czy innych wytworów człowieka. Jedno dziś jest pewne, nasza planeta, czy też cywilizacja weszła na ostatnią prostą, która poprowadzi świat albo ku lepszej przyszłości albo ku samozagładzie. Może brzmieć do dość katastrofalnie, jednak czasem nie warto owijać w bawełnę i po prostu napisać tak jak jest.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Reptilianie i relacja E. Snowdena o wysokich białych, którzy dążą do zawładnięcia planetą.

  1. Wysocy biali to nie sa Reptilianie, bo ci są gadami czlekoksztaltnymi, a ci „biali” prawdopodobnie są Plejadianami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *