Raport Pentagonu w kwestii UFO, potwierdza istnienie tego zjawiska. Jednak czy to „zielone ludziki” czy też „upadłe anioły”.

Większość społeczeństwa tego nie dostrzega, ale wkraczamy w decydującą fazę wojny o wolność człowieka na wielu płaszczyznach i jest to wojna naszej generacji a więc jest to nasza wojna. To też czy można stanąć na polu bitwy o wolność ludzkości, jeżeli nie poznało się prawdziwego zagrożenia? Czy można stanąć na polu bitwy, jeżeli nie poznało się prawdziwej natury wroga? Oczywiście, że nie można, w przeciwnym razie ktoś taki „nieuświadomiony” bardzo szybko „zginie” na polu bitwy.


„Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami. To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: «I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka».”

Wywiad z Carol Rosin.

„Obecnie brakuje nam danych, które wskazywałyby, że jakiekolwiek niezidentyfikowane zjawiska lotnicze są częścią zagranicznego programu zbierania danych lub wskazują na znaczny postęp technologiczny ze strony potencjalnego przeciwnika” Stwierdza, długo oczekiwany raport na temat UFO. Czy to jakaś rewelacja? A może wskazówka na przyszłość? Jedno nie ulega wątpliwości, zainteresowanie „obcymi” niesłychanie wzrosło w ostatnim czasie w amerykańskim mainstreamie, a jak wiemy, takie rzeczy nie dzieją się bez powodu.

Szanowni Państwo, długo oczekiwany raport Pentagonu dotyczący 144 przypadków UFO lub, jak mówią, „Niezidentyfikowanego Zjawiska Lotniczego”, stwierdza, że ​​143 ze 144 opisanych przypadków, które wzięto pod uwagę, przeciwstawia się jakiemukolwiek ziemskiemu wyjaśnieniu. Te 143 przypadki nie mogą być powiązane z żadnym programem wojskowym lub technologicznym, z żadnym rządem jakiegokolwiek narodu na powierzchni Ziemi. Krótko mówiąc, Pentagon właśnie przyznał, że UFO istniejące poza ludzką technologią faktycznie jest rzeczywistością.

W raporcie Biura Wywiadu Narodowego USA, stwierdza się, że ograniczona ilość wysokiej jakości raportów dotyczących niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych (UAP) utrudnia wyciągnięcie jednoznacznych wniosków na temat charakteru lub zamiaru UAP. Grupa Zadaniowa do spraw Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych (UAPTF) rozważyła szereg informacji na temat UAP opisanych w raportach wojskowych USA i IC (Intelligence Community), ale ponieważ raportowanie nie było wystarczająco szczegółowe, ostatecznie uznało, że potrzebny jest unikalny, dostosowany do potrzeb proces raportowania. U dołu artykułu w formacie PDF zamieszczamy pełny raport.

I teraz, co z tego wszystkiego wynika? Otóż to był ich doskonały moment, aby wyjść i raz na zawsze stwierdzić przed opinią publiczną, że UFO nie istnieją i że istnieje rozsądne i logiczne wytłumaczenie dziesiątek obserwacji, wykonanych przez pilotów odrzutowców USAF i Marynarki Wojennej, tego właśnie zjawiska. Ale nie mogli tego zrobić, ponieważ nie ma ziemskiego wyjaśnienia dla tego, co dzieje się w wielu przypadkach UFO.

Dlatego też w typowy dla rządu sposób unikali tego pytania, odmawiając odpowiedzi na nie, a jednocześnie odmawiając rozwiązania sprawy. To całkowita wygrana dla strony, która dostrzega i rozumie, że UFO istnieje, dlatego też bądźcie czujni, gdyż raport pentagonu to dopiero początek. Właśnie teraz rozpoczyna się ostatni etap uświadamiania ludzkości, co do „obcych”, jednak my wiemy, że to nie są jakieś zielone ludziki z bliżej nieokreślonej galaktyki, a upadłe anioły, które szykują swój powrót na ziemię, pod osłoną „jakiejś” medialnej i politycznej osłony.

Czy to się stanie jeszcze za naszego pokolenia? Tego nie wiem, natomiast proces ten już się rozpoczął i nie jest istotne ile osób w to wierzy czy też nie wierzy, ponieważ czas będzie ujawniał kolejne elementy układanki a my będziemy je systematycznie i konsekwentnie publikować. Ktoś zapyta: „po co to wszystko robimy?” Otóż robimy to dla Was, dla nas i dla prawdy, gdyż tylko ona pozwoli nam się ostać, oraz przetrwać przyszłym pokoleniom.

Większość społeczeństwa tego nie dostrzega, ale wkraczamy w decydującą fazę wojny o wolność człowieka na wielu płaszczyznach i jest to wojna naszej generacji a więc jest to nasza wojna. To też czy można stanąć na polu bitwy o wolność ludzkości, jeżeli nie poznało się prawdziwego zagrożenia? Czy można stanąć na polu bitwy, jeżeli nie poznało się prawdziwej natury wroga? Oczywiście, że nie można, w przeciwnym razie ktoś taki „nieuświadomiony” bardzo szybko „zginie” na polu bitwy.

Zatem podkreślamy raz jeszcze, że to wiedza w połączeniu z wiarą czyni człowieka świadomym i przebudzonym, a co za tym idzie, przygotowanym do wyzwań przyszłości, które nadchodzą. I tylko pełen ignoranta jest zdolny stwierdzić dziś, że niczego nie dostrzega negatywnego w naszej cywilizacji. My natomiast słyszymy odgłosy nadciągającej burzy, której nie mamy się obawiać, strach to nie jest żadne rozwiązanie, tutaj chodzi o naszą gotowość i pełne zrozumienie sytuacji dziejowej, w jakiej się znaleźliśmy.


Plik PDF: RAPORT BIURA DYREKTORA WYWIADU NARODOWEGO.


Przeczytaj również:

Niszczyciel Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych uchwycił przelatujące nad nim tajemnicze UFO.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *