Radykalna i neonazistowska grupa Batalion Azow, stała się głównym obrońcą Ukrainy. Co to oznacza dla przyszłości?

Należy podkreślić, że mundury wojskowe Azowa przedstawiają nazistowskie insygnia, a jego bojownicy zostali sfotografowani z tatuażami nazistowskich symboli, takich jak swastyka. Członkowie „milicji Azowskiej” prowadzą również patrole uliczne, gdzie w imię egzekwowania tego, co nazywają „ukraińskim porządkiem”, atakują Romów i inne mniejszości etniczne.


,,Będziemy dążyli wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zakurzonii (Chełmszczyzna i Podlasie). Ukraina nigdy z tych ziem nie zrezygnuje i w odpowiednim czasie o nie się upomni. Jeżeli Polacy będą się upierać, to Ukraina względem nich bez najmniejszego wahania użyje siły zbrojnej.’’

Uchwała głównego Prowidu OUN z czerwca 1990 roku.

Nie wolno wspominać o historii Polsko- Ukraińskiej! Nie wolno wspominać o rzezi na Wołyniu! O tym ludobójstwie dokonanym przez ukraińskich nacjonalistów, przy aktywnym i częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej, wobec mniejszości Polskiej! Nie wolno przypominać historii zbrodni popełnionych przez UPA! Nie wolno ci, rozumiesz! A jeżeli spróbujesz podjąć te tematy to jesteś zdrajcą, ruską onucą i wszystkim co najgorsze.

Ale STOP! My nie będziemy zwracać uwagi na obecną cenzurę, na obecną tak zwaną „poprawność polityczną” i bezsensowne wspominanie o „mowie nienawiści” albowiem prawda to prawda. „Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Powiedział niegdyś George Orwell.

Szanowni Państwo, w przeddzień „startu” Korpusu Narodowego, członkowie Batalionu Azowskiego wyprowadzili marsz ulicami Kijowa w stylu nazistowskim z podniesioną pięścią i płonącymi pochodniami. Wielu ludzi o tym nie wie, ale naziści i komuniści są zaciekłymi wrogami i chociaż starają się uciskać swoich ludzi w równym stopniu, to jednak kierują się różnymi ideologiami.

Adolf Hitler nienawidził Stalina i komunistów, tak bardzo, że zawarł fałszywy traktat pokojowy z Rosją, a potem i tak ich zaatakował. Kiedy więc Władimir Putin powiedział, że najeżdża Ukrainę, aby pozbyć się tam nazistów, miał w sobie trochę prawdy. Główną siłą bojową na Ukrainie jest Batalion Azowski, grupa wcześniej zakazana w mediach społecznościowych za ich nazistowskie powiązania. Teraz ta skrajna grupa neonazistowska została oficjalnie włączona do ukraińskiego wojska i notabene popełnia okrucieństwa takie same jak Rosjanie.

Każdy, kto zwraca uwagę na to, co dzieje się teraz na Ukrainie i w Rosji, wie, że od góry do dołu jest to wojna oszustwa, prowadzona na różnych poziomach. Putin wysyła poborowych i stare czołgi, celowo powstrzymując swoich „prawdziwych” żołnierzy i potężną armię. De facto oszczędza ich na czas, gdy NATO i Ameryka zaangażują się, co i tak jest jego celem. Z kolei na Ukrainie Zełenski wykorzystuje konflikt, aby pobudzić Europę do stworzenia armii UE, z Niemcami na czele. W tej chwili nie jest to (konwencjonalna) III wojna światowa, ale może się w nią bardzo szybko przerodzić.

Drodzy Czytelnicy, niewidzialny, ale namacalny, był cień rzucony na ten „nowy pułk”, na tę jednostkę Batalionu Azowskiego. Tym cieniem jest między innymi historia UPA i nacjonalizmu Ukraińskiego. Każdy kto chociaż raz obejrzał Polski film pod tytułem „Wołyń” zrozumie, co mam na myśli. Batalion Azow i obrona ojczyzny? To jakaś kpina, a w mojej opinii to wyszkoleni i bezpardonowi mordercy. Ale Spójrzcie na komunikat:Należy podkreślić, że mundury wojskowe Azowa przedstawiają nazistowskie insygnia, a jego bojownicy zostali sfotografowani z tatuażami nazistowskich symboli, takich jak swastyka. Członkowie „milicji Azowskiej” prowadzą również patrole uliczne, gdzie w imię egzekwowania tego, co nazywają „ukraińskim porządkiem”, atakują Romów i inne mniejszości etniczne. Spójrzcie na źródło:


Źródło: https://www.thehindu.com/news/international/the-azov-battalion-the-neo-nazis-of-ukraine/article65239935.ece

Niemniej jednak należy na koniec zdecydowanie napisać, że należy wspierać Ukrainę, ale należy to czynić z rozumem. Należy również napisać, że to, co robi Ukraina, to jest walczy z agresorem rosyjskim, to daje nam czas. Daje Polsce czas na ogarnięcie się i wzmocnienie albowiem wcześniej czy później kolejne ciosy mogą być wyprowadzone w naszą Ojczyznę. Tragedia w Buczy pokazuje z kim mamy do czynienia. Tak więc Putin to morderca, który najechał Ukrainę. My natomiast zyskujemy czas i obyśmy go jako kraj, nie zmarnowali.


Przeczytaj również:

Ludobójstwo na Wołyniu to tragiczna karta historii Polski, karta coraz częściej zapominana przez wielu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


8 kwietnia, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *