Quo Vadis Europo? Unia Europejska zatwierdza miliardy euro dotacji dla LGBT i lobby finansowego.

Udostępnij

W Europie od czasu Rewolucji Francuskiej mamy do czynienia z wojną ideologiczną, która coraz bardziej otwarcie sięga i po nasz kraj. Do promowania i w zawiązku z tym szerzenia ideologii XXI wieku, którą możemy określić słowami kontrola, kłamstwo i wypaczenie zaprzęgnięto gigantyczne pieniądze. Wszystkie kraje i narody odwołujące się do tradycji Europy, do korzeni konserwatywnych stały się niepisanym wrogiem publicznym.


,,Taka konstrukcja powoduje, że Komisja Europejska może promować konkretne siły polityczne i ruchy ideologiczne jak LGBT, nawet wbrew polityce państwa członkowskiego. Jeśli więc dany kraj będzie kontestował program, to Komisja Europejska będzie finansowała organizacje promujące dyrektywę i to za pieniądze podatników.’’

Sebastian Kaleta.

Polityka w Europarlamencie nabiera destrukcyjnego tempa a to ze względu na możliwy upadek koalicji liberałów z potocznie określanym lewactwem. Dzięki licznym zabiegom europosłów PO i PSL w Parlamencie Europejskim zatwierdzono program „Prawa i Wartości”. Projekt ten, który możemy określić mianem projektu ideologicznego daje narzędzia UE do bezpośredniego ingerowania przedstawicieli Komisji Europejskiej w wewnętrzne sprawy państw członkowskich.

Politycy w Brukseli będą mogli przeznaczać gigantyczne kwoty pieniędzy na dotowanie organizacji, które według kryteriów tych samych polityków „bronią demokracji” w danym kraju. Innymi słowy sytuacja, w której ideologiczne lobby, do którego możemy zaliczyć chociażby Georga Sorosa zadecyduje, iż w Polsce lub na Węgrzech dochodzi do łamania demokracji, mimo iż fakty temu będą przeczyć, to bez względu na owe fakty UE rozpocznie swoją finansową ofensywę przeciwko danemu państwu.

Pamiętajmy przy tym, że bardzo często owi politycy Unii Europejskiej, którzy niejednokrotnie w trakcie kampanii byli finansowani przez osoby typu George Soros, a zatem zostali niejako kupieni, to właśnie ci politycy zrobią to, czego zażądają od nich przedstawiciele danego lobby, ponieważ już zawczasu zostali zakuci w finansowe kajdany posłuszeństwa. Tak obecnie działa Bruksela, to jeden z powodów, dla którego należy dokonać gruntowych reform UE, ponieważ w oparach ideologicznego absurdu Bruksela nie działa na korzyć wspólnoty, lecz niszczy fundamenty Europy.

To jednak nie koniec unijnego rozkładu. Kolejny szokujący dokument zatytułowany: „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości”, zatwierdzony przez Parlament Europejski, to w gruncie rzeczy narzędzie, które posłuży do budowy indoktrynacji ideologicznego terroru promowanego przez skrajną lewicę. Zatwierdzono przy tym fundusz „Sprawiedliwość, Prawa i Wartości”, który zasilać będzie tak zwane organizacje „wolnościowe i równościowe”, czyli promujące ideologię LGBT oraz fundacje typu Otwarty Dialog, de facto już dziś finansowane, przez Georga Sorosa.

UE chce przeznaczyć na te cele ponad pięć miliardów euro. Dlatego gdy słyszymy zapewnienia polityków PSL, którzy uważają, że UE nie jest tworem ideologicznym a sam PSL to zbawcza kotwica konserwatywna, to wówczas można dojść do wniosku, że albo politycy PSL rzeczywiście ze względu na liczne intelektualne ograniczenia nie dostrzegają ideologicznej ofensywy w Brukseli albo po prostu posłowie PSL kłamią w żywe oczy swoim wyborcom oraz Polakom, ponieważ nikt rozumny nie może powiedzieć, że UE nie promuje ideologii chociażby takich jak LGBT.

,,Istnieje też potrzeba aktywnego zwalczania stereotypów płci od najmłodszych lat, a także wszelkich form mowy nienawiści i przemocy w internecie. W tym kontekście zasadnicze znaczenie ma wspieranie organizacji praw kobiet i innych podmiotów działających w tej dziedzinie.

Dzieci, osoby młode i inne grupy zagrożone, takie jak osoby LGBTQI i osoby niepełnosprawne, są również narażone na zwiększone ryzyko przemocy, w szczególności w relacjach rodzinnych i związkach.’’

Piszą autorzy.

Drodzy Czytelnicy, mamy tutaj do czynienia ze sprytnym acz haniebnym zabiegiem socjotechnicznym, otóż w programie nie zabrakło szkodliwej ideologii LGBTQI chytrze powiązanej z prawami osób niepełnosprawnych. W tle znalazły się także dzieci. Zatem tak jak w przypadku kłamstwa, które najlepsze jest w momencie, gdy zawiera trochę prawdy, tak i tutaj zgubna ideologia LGBT zostaje przemycona w ramach de facto jak najbardziej słusznych postulatów dotyczących osób niepełnosprawnych i dzieci. Tego typu działanie ukazuje bezwzględny i cyniczny sposób działania elit Brukselskich.

,,Taka konstrukcja powoduje, że Komisja Europejska może promować konkretne siły polityczne i ruchy ideologiczne jak LGBT, nawet wbrew polityce państwa członkowskiego. Jeśli więc dany kraj będzie kontestował program, to Komisja Europejska będzie finansowała organizacje promujące dyrektywę i to za pieniądze podatników.’’

Sebastian Kaleta.

W Europie od czasu Rewolucji Francuskiej mamy do czynienia z wojną ideologiczną, która coraz bardziej otwarcie sięga i po nasz kraj. Do promowania i w zawiązku z tym szerzenia ideologii XXI wieku, którą możemy określić słowami kontrola, kłamstwo i wypaczenie zaprzęgnięto gigantyczne pieniądze. Wszystkie kraje i narody odwołujące się do tradycji Europy, do korzeni konserwatywnych stały się niepisanym wrogiem publicznym.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

1 thought on “Quo Vadis Europo? Unia Europejska zatwierdza miliardy euro dotacji dla LGBT i lobby finansowego.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=A5i_yUN-5yk

  Pewnie nikt z was nie przeczytal bo i po jaki huj ponad 800 – stronicowego „Dzienniczka” – Sw. Siostry Faustyny Kowalskiej, bo wy macie w domu Telewizory i to takie plaskie na scianie, na ktore sie calymi godzinami codziennie jak jakies bezrozumne zidiociale Bioroboty-Zombi gapicie nawet bez tego idiotycznego ostatnio „zrozumienia” a ja nie mam ani Telewizora ani Radia juz od ponad 20 lat i dlatego mam czas aby taki „Dzienniczek” przeczytac w jeden tydzien 3 razy a wy nie – prawda ❓

  (1732)

  „…Gdy sie modlilam za Polske, uslyszalam te slowa: Polske szczegolnie umilowalem, a jezeli posluszna bedzie mojej woli , wywyzsze ja w potedze i swietosci. Z niej wyjdzie iskra, ktora przygotuje swiat na ostateczne przyjscie moje…” Pewnikiem Pan Jezus mial tu na mysli ta iskre ktora wykrzesil niedawno pan kardynal „nycz” w swojej wizji mistycznej w czasie Mszy Sw. mowiac, ze Grünkiewitz-Waltz „hanna” Krolestwo Boze w Warszawie zbudowala ?

  (1160)

  „…Kiedy raz zapytalam Pana Jezusa, jak moze zniesc tyle wystepkow i roznych zbrodni , i nie karze ludzi, odpowiedzial mi Pan : Na ukaranie mam wiecznosc, a teraz przedluzam im czas milosierdzia , ale biada im, jezeli nie poznaja czasu nawiedzenia Mego. Corko Moja, sekretarko Mojego milosierdzia, nie tylko cie obowiazuje pisanie i gloszenie o Moim milosierdziu, ale wypraszaj im laske, aby i oni uwielbili Moje milosierdzie…”

  (154)

  „…Nagle ujrzalam Pana, ktory mi powiedzial: Wiedz o tym , ze jezeli zaniedbasz sprawe malowania tego obrazu i calego dziela milosierdzia, odpowiesz za wielka liczbe dusz w dzien Sadu Ostatecznego…”

  (418)

  „…Kiedy sie skonczylo kazanie, nie czekalam na zakonczenie nabozenstwa, bo mi sie spieszylo do domu. Kiedy uszlam pare krokow, zastapilo mi droge cale mnostwo szatanow, ktorzy mi grozili straszliwymi mekami. I daly sie slyszec glosy : Odebrala nam wszystko, cosmy przez tyle lat pracowali. Kiedy sie ich zapytalam: Skad was takie mnostwo ? Odpowiedzialy mi te zlosliwe postacie : Z serc ludzkich, nie mecz nas…”. Pewnikiem to z tych serc czlonkow Konfederacji Episkopatu Polski (KEP) te Szatany tak tlumnie powylazily ?

  Autor: Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.