QAnon obiecuje demontaż pierścieni pedofilskich w całej Ameryce i „dzień rozliczenia się” z deprawatorami. Prawda czy zwiedzenie?

Wielu może iść naprzód i umieścić Amerykę na szczycie listy najważniejszych państw, ponieważ jak twierdzi QAnon, tam właśnie Bóg umieszcza Amerykę. Jednak prawda jest inna, otóż USA są niczym więcej niż kroplą w wiadrze. I to jest prawdziwy problem, jaki mamy z QAnonem, który za wszelką cenę próbuje połączyć prawe panowanie Króla Jezusa podczas Drugiego Przyjścia z nowymi „dniami chwały” dla Ameryki. A przecież te dwie rzeczy są tak daleko od siebie, jak wschód od zachodu i nigdy się nie spotkają.


QAnon posiada bardzo oddanych zwolenników, którzy regularnie podążają wyznaczonym przez niego szlakiem, z obietnicą, że na końcu wszyscy otrzymają wielką nagrodę. Wśród wielu obietnic Q mamy całkowity demontaż różnych pierścieni pedofilskich w Waszyngtonie i całej Ameryce, dalej „dzień rozliczenia się” z głównymi deprawatorami, takimi jak James Comey, Hillary Clinton i kręgami z tymi osobami powiązanymi.

Wszystko to dobrze, chcielibyśmy zobaczyć, jak te rzeczy faktycznie się dzieją, ale potem QAnon wykonuje następny krok, który chciałoby się nazwać „o krok za daleko” i próbuje związać biblijne proroctwa z prowadzonymi działaniami konspiracyjnymi, jako pewnego rodzaju wisienkę na szczycie swojej agendy, co dla osób wierzących jest już znakiem bardzo kontrowersyjnym. Grupa anonimowych działaczy, posiadająca rozległe wpływy nagle chce powiązać swoje działania z Biblią, to musi zastanawiać.

To jest problem, jaki mamy z QAnonem, że próbuje on połączyć prawe panowanie Króla Jezusa podczas Drugiego Przyjścia z nowymi „dniami chwały” dla Ameryki, a te dwie rzeczy są tak daleko od siebie, jak wschód jest od zachód i nigdy się nie spotkają.

Ekscytujące nadchodzące objawienia” z grupy o nazwie QAnon lub po prostu Q, podbijają internet. Wiele osób z zapartym tchem wysyła do naszej redakcji artykuły i filmy, które ogłaszają i wykrzykują „nadchodzącą burzę”, która zmiecie Amerykę ze wszystkich pasożytów i pedofilów rządzących tym hrabstwem. Zrobiłem, więc to, co zrobiłby każdy dobry dziennikarz śledczy, to powróciłby do źródeł związanych z QAnon.

I tutaj rzeczywiście nie jest ciekawie, a przynajmniej nie dla osób, które pokładają dużą wiarę w Q. Otóż na 4chan, forum dyskusyjnym, na którym wszystkie posty są anonimowe a na które to forum można wysyłać tylko tekst i zdjęcia, pierwszy post QAnon pojawił się 28 października 2017 roku. QAnon jest uważany przez zwolenników za wysoko postawionego urzędnika państwowego, mało tego, jest uważany za syna JFK, który miał przeżyć wypadek. Oto ten wpis:

Od dnia wczorajszego obowiązuje ekstradycja HRC z kilkoma krajami. Spodziewaj się, że dojdzie do masowych zamieszek i zorganizowanych protestów oraz wzrostu liczby osób masowo uciekających z USA. US M przeprowadzi operację, gdy NG zostanie aktywowane. Rozpocznie się masowe kontrolowanie dowodów osobistych.”

O ile mi wiadomo, nic z tego, co QAnon wówczas przewidział w tym pierwszym poście, w rzeczywistości się nie wydarzyło, wręcz przeciwnie. Hillary Clinton pojechała na typową dla siebie wycieczkę, podróżowała po całym świecie i nie wydawała się mieć żadnych problemów z paszportem. Z pewnością nigdy nie została aresztowana za różne przestępstwa. Zobaczmy teraz, jak wprowadzają proroctwa biblijne na własne potrzeby.

Jeden z najważniejszych sloganów QAnon brzmi: „QAnon i 1000 lat pokoju: niszczenie nowego ładu świata i przejęcie Królestwa Chrystusa siłą!”. Poniżej zamieszczamy ważny fragment książki QAnon, napisanej przez Redpill The World, dzięki któremu natychmiast można dostrzec błędny skok, jaki podejmują twórcy książki, próbując za wszelką cenę połączyć ruch QAnon określany również jako: „The Storm Is Here”, czyli „Burza jest tutaj”, z proroctwem biblijnym na temat czasów ostatecznych:

To, czego wszyscy doświadczamy na całym świecie, to nie tylko kolejne wydarzenie polityczne. Jak pisze QAnon post 2937. To nie są kolejne cztery lata wyborów. Jest to rozdroże w historii naszej cywilizacji, które zadecyduje, czy my, ludzie, odzyskamy kontrolę nad naszym rządem.

Nie chodzi tylko o rząd Stanów Zjednoczonych lub rząd jednego kraju. QAnon ma na myśli Odzyskanie kontroli nad rządzeniem światem od światowej mafii kryminalnej. To zmieni świat na 1000 lat! Dosłownie. Skąd to mam? Z Biblii, tam jest wszystko. To jest Wielkie Przebudzenie.

Walczymy z Nowym Porządkiem Świata w tej epickiej bitwie o Armageddon. Dobro kontra zło. Rozpoczynamy tysiąc lat pokoju, zdrowia i bogactwa dla całej ludzkości! Biblia nazywa to Tysiącletnim Królestwem Chrystusa jako przyjście Jego Królestwa, Jego wola się spełni na ziemi, tak jak w niebie.

Królestwo Chrystusa ma miejsce wtedy, gdy Chrystus przejmuje władzę króla na ziemi,. Chrystus usuwa wówczas tych, którzy uzurpowali sobie tron,. »Dobrzy faceci« w końcu rządzą z Nim ziemią, prostując cały ten bałagan popełniany przez przestępców. Bez względu na to, co próbuje wróg, nic nie może zrobić, aby to zatrzymać!

Niestety większość badaczy biblijnych jeszcze tego nie rozpoznaje. Tak jak tak zwani uczeni przegapili to, co Pan czynił od niepamiętnych czasów! Możesz po prostu uwierzyć w to, co religijni eksperci, polityczni eksperci i medialni eksperci, i każdy inny ekspert mówią lub Jesteś zaproszony do przyłączenia się do białych kapeluszy w walce o odzyskanie naszego świata i miej oczy otwarte na to, co Pan ciągle obiecuje w Swoim Słowie i jak wypełnia te obietnice w naszych czasach!”

Jak widać, QAnon połączył oczyszczanie Ameryki z Drugim Przyjściem Jezusa Chrystusa, który powraca, aby przynieść tysiącletnie panowanie doskonałego pokoju. Biblia nic nie wskazuje na to, że Ameryka nawet będzie istnieć, kiedy Jezus powróci. Nadzieją narodzonego chrześcijanina nie jest i nigdy nie była tak zwana „przemieniona Ameryka”. Co najwyżej Ameryka pokłoni się królowi Jezusowi podczas Drugiego Przyjścia i stanie w szeregu, jak każdy inny naród.

Dodatkowo należy zauważyć, że USA to państwo, powstałe na fundamentach magii, okultyzmu i eksterminacji rasowej, z takim holokaustem, jaki został przeprowadzony w USA chyba na świecie nie mięliśmy do czynienia. O czym pisze? O regularnym mordowaniu rdzennych mieszkańców ameryki to jest Indian, ale cóż, o tym się nie pisze i głośno nie mówi. Wiele proroctw postrzega USA jako kraj szatana, kraj najbardziej pochłonięty przez satanizm.

Wielu może iść naprzód i umieścić Amerykę na szczycie listy najważniejszych państw, ponieważ jak twierdzi QAnon, tam właśnie Bóg umieszcza Amerykę. Jednak prawda jest inna, otóż USA są niczym więcej niż kroplą w wiadrze. I to jest prawdziwy problem, jaki mamy z QAnonem, który za wszelką cenę próbuje połączyć prawe panowanie Króla Jezusa podczas Drugiego Przyjścia z nowymi „dniami chwały” dla Ameryki. A przecież te dwie rzeczy są tak daleko od siebie, jak wschód od zachodu i nigdy się nie spotkają.


Przeczytaj również:

QAnon (anonimowa osoba lub grupa osób mająca dostęp do strzeżonych tajemnic państwowych USA): publikujemy możliwą prawdę o QAnon.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


11 kwietnia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *