Putin wydał wojnę globalnej elicie? Media rosyjskie ujawniają powiązania Rothschildów z ideą Nowego Porządku Świata.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.’’

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin na świecie została ujawniona przez rosyjską telewizję. Rodzina Rothschildów znalazła się w centrum uwagi w Rosji, która ma nadzieję ujawnić korupcję, o której mówi się, że pochodzi z establishmentu. Czy Rosja wypowiedziała wojnę globalnej elicie, która dąży do powołania nowego porządku światowego i wprowadzenia nowego globalnego ładu? Czym jest owo działanie ze strony Moskwy i wreszcie czy jest to pojedynczy przypadek czy może forma licytacji, próbowania sił, przed czymś więcej?

Wielu obserwatorów uważa, że tego typu działanie wskazuje jednoznacznie, iż Putin przygotowuje się do sprzeciwu wobec nowego ładu światowego. Rosyjska telewizja ujawniła wiele informacji, które dotyczyły związku rodziny Rothschildów z New World Order. Rodzina Rothschildów ma powiązania z wieloma różnymi instytucjami, których interesów nie można zignorować. Rosyjska telewizja jednoznacznie stwierdziła, że Putin przygotowuje swoich ludzi do stawienia oporu przeciwko Nowemu Porządkowi Światowemu, który jest ideą o konkretnej mocy oddziaływania, a którego macki oplatają prawie wszystkie rządy, media i banki na świecie.

,,Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

Podniesiono również temat finansów. Otóż Władimir Putin ma przygotowany plan pozbycia się międzynarodowych systemów bankowych kontrolowanych przez rodzinę Rothschild oraz Rockeffeler. Moskwa rozumie, iż kontrola pieniądza przez siły zewnętrzne to kontrola kraju a w dalszej kolejności dyktat wielkich karteli bankowych. Putin nie chce sobie na to pozwolić, dlatego rozpoczął od nowa budowę nacjonalistycznego systemu.

System ten, wedle telewizyjnej relacji, ma finansowe poparcie tysięcy ton złota, jakie posiada Moskwa wraz z sojuszami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Chinach, które rosną w siłę a przez to stają się wrogiem dla USA. Putin chce to wykorzystać, łącząc siły z Chinami przeciwko USA, przeciwko idei globalnego rządu. Dodatkowo Rosja ma silne pragnienie uniezależnienia się od reszty świata, głównie uniezależnienia się od wpływów amerykańskich elit finansowych. Innymi słowy Putin tworzy nowy system bankowy na rzecz niepodległości.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Jak donoszą rosyjskie media, Rosja przygotowuje się do stworzenia systemu bankowego, który zapewni niezależność od reszty banków na świecie, co jest śmiałym posunięciem w dzisiejszej gospodarce. Rodzina Rothschildów jest oczywiście znana z posiadania systemów bankowych i ma pieniądze w wielu krajach na całym świecie. Teraz wygląda na to, że Rosja chce umieścić swoisty dystans między sobą a skorumpowanym globalnym systemem finansjery.

Na koniec należy zadać pytanie, czy jest to przejaw rosyjskiej propagandy, czy może mamy do czynienia z realną wojną, jaka toczy się za kulisami światowych wydarzeń? Otóż celem ostatecznym owej wojny, będzie podział wpływów na naszym globie, po między Rosję, USA i Chiny. Przejawem tej wielowiekowej rozgrywki są obecne konflikty na Bliskim Wschodzie, Syrii, na Ukrainie. Przejawem tym jest również otwarta wojna handlowa między USA i Chinami. Wydaje się, że graczem neutralnym nadal pozostaje Rosja, która negocjuje w krwawy sposób swoje warunki.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *