Putin głupcze! Coś zrobił ze swoim życiem? Nadejdzie pomsta za każdą wypłakaną łzę, każdą kroplę krwi, okrzyk rozpaczy i zadaną śmierć.

Diabeł najbardziej nienawidzi dzieci, ze względu na ich czystość, to też jeżeli mordowane są dzieci, to wiedzcie, że stoi za tym całe piekło. Dziś otrzymaliśmy kilka wiadomości mówiących o tym, że na Ukrainie zaczynają płakać krwawymi łzami figurki Matki Bożej. To ludobójstwo, ta „szatańska działalność” woła o pomstę do nieba, i ta pomsta w swoim czasie nadejdzie. Pomsta za każdą wypłakaną łzę, każdą kroplę krwi, każdy okrzyk rozpaczy i wreszcie każdą śmierć.


Śmierć niewinnych ludzi, śmierć niesiona przez setki i tysiące wystrzelonych rakiet, które definitywnie kończą żywot kobiet, dzieci i mężczyzn na Ukrainie. Brak litości, brak poszanowania, brak jakichkolwiek odruchów człowieczeństwa w tym „piekielnym kotle”, który ludzie zrządzili innym ludziom. Czy jednak to wszystko? Czy jednak nie kryje się za tym coś znacznie większego i potężniejszego? A jeżeli tak jest, to z czym mamy do czynienia?

W mediach na wszelakie sposoby opisano wydarzenia na Ukrainie. Źródła niezależne oraz te tak zwane „głównego nurtu” zrobiły już swoje. A jednak mimo to, w bardzo, ale to bardzo niewielu przypadkach sięgnięto genezy tego wszystkiego. My dziś chcemy sięgnąć „genezy zła” z jakim mamy do czynienia u naszego wschodniego sąsiada. Prawda jest niewygodna, prawda może narażać na wyśmianie w XXI wieku, to jednak nie może sprawiać, że obawiamy się w jakikolwiek sposób głosić prawdę.

Dziś debatuje się nad tym czy nałożyć takie a może inne sankcje na Rosję, albowiem można ją docisnąć ale nie za mocno, gdyż przecież Niemcy czy inne kraje nadal chcą w fundamentalnych sprawach handlować z Putinem. Dzieci są mordowane, niewinna krew przelewana zostaje w niezliczonej ilości, ale „cichosza…”, interesy to interesy i oczywiście „biznes jak zwykle”. Takich czasów dożyliśmy.

Dziś nasi „władcy” wybrani w demokratycznych wyborach… Są gotowi ułożyć się z samym diabłem, byle tylko „kasa się zgadzała” oraz „władza była w ich rękach” a to, że ociekają one krwią niewinnych to już nie istotne. XXI wiek, ponoć wiek rozumu i rozwoju a jednak nic z tych rzeczy. XXI wiek to czas niespotykanego upadku ludzkości, czas całkowitej degeneracji i pewnego rodzaju „zezwierzęcenia”. Zgroza, zgroza po trzykroć zgroza.

Obłuda, kłamstwo, korupcja, pedofilia, homoseksualizm, przekupstwo, dzieciobójstwo, szerzący się satanizm i okultyzm, upadek intelektualny i duchowy. Czy w obliczu takich „postępów XXI wieku” możemy oczekiwać czegoś „więcej” po naszym społeczeństwie? Czy możemy oczekiwać czegoś „bardziej wzniosłego”? Odpowiedź na to pytanie pozostawię Wam w waszych sumieniach i sercach.

Nadmienię również, że w obliczu „piekielnych osiągnięć XXI wieku” bezcenny jest każdy człowiek, który stara się żyć dobrze, stara się podążać za Bogiem i być dla innych, a nie tylko dla siebie i swoich jakże często chorych ambicji oraz dzikich żądz. Narodziliśmy się na ten świat aby nie być jak wszyscy, mamy się wyróżniać, nie mamy podążać za stadem ale za wskazówkami i słowami samego Boga.

Dlatego w obliczu wydarzeń do jakich dochodzi na Ukrainie, należy jednoznacznie napisać, że mamy tutaj do czynienia z „duchem antychrysta”. Władimir Putin działa na „zlecenie” samego diabła. Podobnie jak to czynił Hitler, Stalin czy Neron. Władimir Putin jest kolejnym „prekursorem” samego antychrysta. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla inwazji na Ukrainę, dla mordowania niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn.

Władimir… Władimir… Głupcze… Walczysz o wyimaginowane terytoria, a jeszcze dziś możesz stanąć przed Bogiem na sądzie ostatecznym i co Mu powiesz? Głupcze, będziesz nagi, sam, tylko ty oraz Bóg. Putin Głupcze będziesz nagi, ale twoje dłonie ociekać będą krwią tysięcy niewinnych ludzi, których pomordowałeś za życia. Głupcze… Narodziłeś się na ten świat aby czynić dobro a ty co zrobiłeś? Głupcze… Oddałeś się we władanie samego diabła. Głupcze… Coś zrobił ze swoim życiem?

Diabeł najbardziej nienawidzi dzieci, ze względu na ich czystość, to też jeżeli mordowane są dzieci, to wiedzcie, że stoi za tym całe piekło. Dziś otrzymaliśmy kilka wiadomości mówiących o tym, że na Ukrainie zaczynają płakać krwawymi łzami figurki Matki Bożej. To ludobójstwo, ta „szatańska działalność” woła o pomstę do nieba, i ta pomsta w swoim czasie nadejdzie. Pomsta za każdą wypłakaną łzę, każdą kroplę krwi, każdy okrzyk rozpaczy i wreszcie każdą śmierć.


Przeczytaj również:

Ukraina zasłoną dymną Putina przed czymś większym? Czy powinniśmy zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na III Wojnę Światową?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


15 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *