Publikujemy szokujące nagranie z Wrocławia, ukazujące brutalność policji. Zebrani krzyczeli: „zabili go, dzwońcie po karetkę!”

Wydarzenie, które zostało uwieńczone na filmie pochodzi z Wrocławia. Udostępniamy go za kanałem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego. Możecie znaleźć ich na youtube oraz ich własnej stronie internetowej. A teraz złapcie się czegoś a najlepiej usiądźcie, ponieważ to, co zobaczycie na nagraniu, przekracza wszelkie możliwe wyobrażenia. Powstaje jedynie pytanie czy to jeszcze policja czy już milicja i ZOMO.

Szanowni Państwo zastanawialiśmy się, czy komentować film, jaki dziś zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Zastanawialiśmy się, czy tutaj są potrzebne jakiekolwiek słowa wyjaśnienia, interpretacji i analizy. Ostatecznie doszliśmy do wniosku, że komentarz będzie zbędny, gdyż to, co znajduje się na nagraniu, przemawia samo za siebie. Ale, mimo to pozwolimy sobie na krótki komentarz, ponieważ film, jaki publikujemy w niniejszym artykule budzi zgorszenie a konkretnie, zachowanie policji budzi zgorszenie.

Mężczyzna leży na ziemi, świadkowie relacjonują, że był on duszony przez funkcjonariuszy a następnie zabrany do radiowozu. W tle słyszymy okrzyki z tłumu: „zabili go, zabili go, dzwońcie po karetkę, zabili go!” Ktoś może zadać pytanie czy to PRL, a może Komunistyczna Korea? Bo czy w taki sposób mogą zachowywać się funkcjonariusze policji, jak zachowują się na poniższym filmie? Zadajemy pytanie, co się z wami panowie policjanci stało? Jakże nisko upadliście.

Drodzy Czytelnicy, jedna strona medalu to ta ukazująca zepsucie i bezmyślność w działaniach policji, która de facto łamie prawo. Z kolei druga strona tego samego medalu to świadomość tego, dokąd prowadzi nasz kraj PiS. Kaczyński i Morawiecki utworzyli totalitaryzm w III RP. Niszczona jest polska gospodarka, niszczona jest klasa średnia, naród przymuszany jest do przyjmowania preparatu określanego mianem szczepionki na COVID-19, podczas gdy preparat ten nie jest przebadany, to też, jest on bardziej trucizną aniżeli szczepionką.

Kaczyński i Morawiecki bez opamiętania zadłużają naszą ojczyznę, podpisują wszystko, co im Unia Europejska podsunie pod nos, włącznie z rezygnacją z suwerenności. Co jeszcze? Straszą nas, że wyłączą prąd i internet, jeżeli nie będziemy posłuszni. A dalej pozostają już tylko kłamstwa, kłamstwa i na koniec również kłamstwa i kolejne groźby. PiS to synonim od zwrotu: „jeszcze większe kłamstwa”. Oni mają czelność oskarżać wszystkich o szerzenie kłamstw, podczas gdy sami kłamią.

Wydarzenie, które zostało uwieńczone na filmie pochodzi z Wrocławia. Udostępniamy go za kanałem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego. Możecie znaleźć ich na youtube oraz ich własnej stronie internetowej. A teraz złapcie się czegoś a najlepiej usiądźcie, ponieważ to, co zobaczycie na nagraniu, przekracza wszelkie możliwe wyobrażenia. Powstaje jedynie pytanie czy to jeszcze policja czy już milicja i ZOMO.Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *