„Psychoza klimatyczna” została zaszczepiona naszym dzieciakom. Teraz te dzieciaki emanują furią walki.

Już Adolf Hitler wiedział, że jedno pokolenie mu wystarczy: „dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat”. Przez ostatnie dekady, całe pokolenie dzieci było indoktrynowane fałszywą ideą, że zmiany klimatu spowodowane przez człowieka niszczą świat. Teraz te dzieciaki dostają gorączki i wkrótce zostaną wysłane do walki. Walka z kim, pytasz? Przeciwko tym wszystkim, którzy nie pokłonią się bogu tego świata, to jest głównie przeciwko chrześcijanom.


Dzieci nie rozumieją świata, bo i rozumieć go jeszcze nie mogą, są po prostu na to za młode i za mało widziały, a nawet to, co widziały, bardzo często nie było odpowiednio przez nie zinterpretowane, ponieważ jak już rozpocząłem, to są dzieci, a ich możliwości analizy informacji są jeszcze bardzo ograniczone. A jednak, po mimo tych jakże oczywistych faktów, obecnie dzieci są wykorzystywane do szerzenia kłamstw oraz są również i przez to wyniszczane. Konkludując, dzieci zostały pozbawione dzieciństwa.

Abstrahuje już od tego, że nastolatki, zachowują się jak dorośli, czy to pod względem zachowania, ubioru czy makijażu, co jest bardzo często niestety ale żałosne, niemniej jednak taką mamy cywilizację, a dzieci i nastolatki po przez takie zachowanie same sobie szkodzą. Szkoda tylko, że w tym wszystkim ich rodzice gdzieś się zagubili. Abstrahuje również od ciągłego grania w gry, ciągłego wlepienia w telefon i tak dalej i tak dalej. Można zadać pytanie, czy rośnie nam pokolenie „zombie”?

Jest rzeczą oczywistą, że aby „przeprogramować” cywilizację, to należy taką operację psychologiczną, przeprowadzić na dzieciach, które są niczym plastelina, gotowe do ulepienia. Na dorosłych proces ten był by znacznie trudniejszy, albowiem oni są już ukształtowani, mają swoje poglądy i kręgosłupy moralne. Zatem wymyślono sobie atak na najmłodszych. I co gorsza, ten atak już od wielu lat trwa i ma się świetnie.

Dziś chcemy napisać o jednym z wielu przejawów ataku na umysły dzieci. Chcemy napisać o „globalnym ociepleniu”, które de facto można by nazwać: „globalnym ocipieniem”. Nasza planeta już wielokrotnie przechodziła w swojej historii okresy ochłodzenia oraz ocieplenie klimatu, to całkowicie naturalny proces. Dziś jednak wymyślono sobie „biznes” z naturalnego procesu i wmawia się ludzkości, wręcz straszy się ją, że mamy nagłe ocieplenie i niebawem wszyscy wyginiemy jeżeli nie zaczniemy działać. Już tu i teraz! Natychmiast!

W domyśle uważa się, że najlepiej byłoby gdyby co najmniej połowa ludzkości popełniła „zbiorowe samobójstwo”, a wszystko oczywiście dla naszego dobra i dobra planety. Cóż rzec… Paranoja. Ale dobrze, do meritum, otóż 70% dzieci w USA w wieku szkolnym (7-12 lat) jest obecnie przerażonych „zmianami klimatycznymi” do tego stopnia, że powodują one wysoki wskaźnik problemów ze zdrowiem psychicznym. Natomiast wskaźnik ten w innych krajach globu jest już niższy, jednak tendencja wzrostowa pozostaje ta sama.

Dawniej dzieci w wieku 7 do 12 lat albo bawiły się zabawkami, albo na miarę swoich możliwości bawiły się zabawkami oraz pomagały w pracach domowych. Dziś te same dzieci nieustannie „bawią się” ale telefonem, grami na komputerze czy telewizorze. Te same dzieci rozmyślają nad tym jaki zastosować makijaż, w jakie „nowoczesne ciuchy” się ubrać. Trzeba ściągnąć aktualizację do gry, założyć nowe konto, skonfigurować ustawienia, muszę wyglądać ładnie, muszę być „zajebisty”, muszę być „zajebista”.

Biedne dzieci, zaiste, takie dzieci są biedne, albowiem myślą one, że dzięki temu są „do przodu”, a tak naprawdę postępuję ich degradacja mentalna, intelektualna oraz wyniszczanie wewnętrznej empatii względem drugiego człowieka. A no tak, przepraszam ale jeszcze nie uwzględniłem takiej kwestii jak „ocieplenie klimatu”, gdzie „intelektualne” dziecko, to jest „błogosławiona za życia” Greta Thunberg, mówi nam jak mamy żyć. Świat stanął na głowie, rewelacja.

Już Adolf Hitler wiedział, że jedno pokolenie mu wystarczy: „dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat”. Przez ostatnie dekady, całe pokolenie dzieci było indoktrynowane fałszywą ideą, że zmiany klimatu spowodowane przez człowieka niszczą świat. Teraz te dzieciaki dostają gorączki i wkrótce zostaną wysłane do walki. Walka z kim, pytasz? Przeciwko tym wszystkim, którzy nie pokłonią się bogu tego świata, to jest głównie przeciwko chrześcijanom.

Bycie nadmiernie skoncentrowanym na tej planecie, na której żyjemy, jest „demonicznym pomysłem”, zaprojektowanym tak, abyś czcił Gaję i Matkę Naturę zamiast Prawdziwego i Trójjedynego Boga. Dla wielu z Was wyda się to zbyt naciąganym stwierdzeniem ale napiszę wprost: ten świat został oddany diabłu i dlatego, między innymi mają miejsce, podobne incydenty jak czczenie Pachamamy w ogrodach Watykańskich (przedsięwzięcie całkowicie heretyckie).

Zatem tak zwane „ocieplenie klimatu” to również i „zrównoważony rozwój”, „wielki reset” i inne tego typu bzdury. Nie wiem jak Wy, Szanowni Państwo, ale ja odrzucam zrównoważony rozwój i wielki reset, jeśli oznacza to, że będę zmuszony spożywać owady, jeść „mięso” z probówki lub mieć cyfrową tożsamość wszczepioną w moje ciało. Mówię stanowcze „nie” masowej inwigilacji oraz niszczeniu mojego zdrowia.

Dzieci mają najwyższy poziom lęku, jaki kiedykolwiek widziałem: niepokój o podstawowe bezpieczeństwo i strach przed tym, co może się wydarzyć.”

Powiedział jeden z radnych szkoły w Kolorado w śledztwie przeprowadzonym przez New York Times, na początku 2022 roku.

Ten „współczesny” niepokój pojawia się w czasie, gdy wielu młodych ludzi już doświadcza poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym z wielu różnych powodów, a przede wszystkim w związku z ogólnoświatowymi blokadami „lockdownami” tej „psycho-pandemii” COVID-19. Wspomniane „lockdowny” miały poważnie szkodliwy wpływ na dobrostan dzieci. Miejmy tego świadomość i dbajmy o młode pokolenie Polek i Polaków, od których zależy przyszłość naszej Ojczyzny.


Przeczytaj również:

Geoinżynieria technologią umożliwiającą kontrolę klimatu. ,,HAARP’’ i ,,SURA’’ to elementy systemu sterowania klimatem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


26 listopada, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *