Przesłanie z Medjugorie: „Wojna rosyjsko- ukraińska przerodzi się w bardziej groźną i rozleje się na cały świat”. Nie lękaj się ale módl!

Dodatkowo kapłan o którym mowa, prosił mnie abym przekazał wam prośbę, to jest abyście o 18:30 gdziekolwiek będziecie, gdziekolwiek byście się nie znajdowali wówczas, to zjednoczcie się w modlitwie i zmówcie wówczas trzy razy „Zdrowaś Mario” aby w ten sposób pomóc Naszej Pani by wstawiała się za nami u Boga, naszego Pana o pokój. Nie wahajcie się odpowiedzieć na to wezwanie, bardzo was o to proszę i już teraz z góry dziękuję, każdemu kto odpowie na nie. Bóg Zapłać!


Szanowni Państwo jak z pewnością wiecie oraz rozumiecie, żyjemy w czasach bardzo nietypowych, w mojej opinii są to zdecydowanie czasy ostateczne. Oczywiście nie każdy z Was musi się z tym zgadzać, jednak taka a nie inna jest moja opinia. No więc żyjemy w czasach ostatecznych, które wchodzą w kulminacyjny moment, może on trwać lata a nawet dziesięciolecia, jednak to już się zaczyna.

W tym wszystkim nie chodzi o to aby się bać, w żadnym wypadku. Jako ludzie wolni i chrześcijanie nie powinniśmy popadać w strach oraz tego typu negatywne emocje. To jest w zupełności niepotrzebne a nawet bezowocne i bezzasadne albowiem naszym Mistrzem Jest Jezus Chrystus to Jest Bóg- Człowiek, który Jest Bogiem Żywym i Jest ponad tym wszystkim, dlatego czegóż mielibyśmy się obawiać? A jeżeli już miałbym się czegoś obawiać to tylko tego by nie obrazić Boga oraz nie zaprzepaścić Jego planów względem mojej osoby.

Dobrze Kochani, Piszecie do nas w ostatnim czasie wiele wiadomości z zapytaniem co robić? Jak się zachowywać? Dziś po części postaramy się odpowiedzieć na te wątpliwości. ALE podkreślam to raz jeszcze ALE bez względu na nasze ludzkie rozumowanie musimy pamiętać o jednym i najważniejszym a mianowicie: ,,Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.’’ Jan3:16.

Nie bój się, nie myśl o tym co będzie za rok czy dwa lata. Bądź gotów na dzień dzisiejszy, ufaj Bogu, ufaj Jego Błogosławieństwu nad tobą i twoją rodziną. Módl się, rozmawiaj z Bogiem w zaciszu swojego serca i raz jeszcze NIE BÓJ SIĘ. Jako chrześcijanie nie mamy się czego obawiać albowiem już zwyciężyliśmy a życie nie kończy się tu i teraz. Gdyby tak było to gdzie w tym wszystkim sens? Stoimy po stronie Jezusa a więc Zwycięzcy , czegóż chcieć więcej? To też z tą myślą róbmy swoje i nie bójmy się, Bóg jest z nami.

To tyle tytułem wstępu, a teraz dwa cytaty. Pierwszy to fragment wypowiedzi Prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki: „Widzicie, co robią ci szaleni Polacy. Już zaprosili gościa zza oceanu (prezydenta USA Joe Bidena – przyp. red.). Zaczynają karmić go historiami, mówiąc: «Stwórzmy stutysięczne siły pokojowe i przywieźmy je przez Lwów na Ukrainę». Czy wy nie rozumiecie, że to jest III wojna światowa? Taką opinie wyraził Białoruski dyktator.

Szanowni Państwo interpretację tych słów pozostawiam już Wam, sądzę, że pokazują one w jakim „pacie” tkwimy i co może po jego „rozwiązaniu” wyniknąć. Napiszę jednak, że po mimo tego, że cała ta wojna jest całkowicie „dziwna” pod każdym względem i trudno wysnuć jakieś ostateczne wnioski to mam jedno silne przeczucie. Po pierwsze Rosja jest gotowa na wszystko a Ukraina stanowi jedynie przyczółek, tego co ma zaistnieć. Stąd Putin na Ukrainę wysyła taką a nie inną armię i sprzęt wojskowy.

I po drugie szeroko pojęty zachód z USA na czele, pcha nas do wojny, mało tego, próbuje się zainicjować pretekst, który postawi Polskę jako inicjatora możliwej III wojny światowej. To bardzo zła sytuacja a do tego nasi rządzący zdają się być całkowicie ślepi. I teraz drugi cytat, który dziś „wpadł w moje ręce”. Jest to przesłanie z Medjugorie, które otrzymałem od księdza z Kanady, który zna Ivana (jednego z widzących) z Medjugorie. Spójrzcie co Mówi do nas Matka Boża:

Wojna rosyjsko- ukraińska przerodzi się w bardziej groźną i rozleje się na cały świat. Aby temu zapobiec trzeba, aby ludzie natychmiast odpowiedzieli i zaczęli intensywnie modlić się i aby księża otworzyli drzwi Kościołów i zaprosili swoich parafian, aby się modlili, modlili, modlili… A szczególnie prosiła aby odmawiać różaniec.”

Dodatkowo kapłan o którym mowa, prosił mnie abym przekazał wam prośbę, to jest abyście o 18:30 gdziekolwiek będziecie, gdziekolwiek byście się nie znajdowali wówczas, to zjednoczcie się w modlitwie i zmówcie wówczas trzy razy „Zdrowaś Mario” aby w ten sposób pomóc Naszej Pani by wstawiała się za nami u Boga, naszego Pana o pokój. Nie wahajcie się odpowiedzieć na to wezwanie, bardzo was o to proszę i już teraz z góry dziękuję, każdemu kto odpowie na nie. Bóg Zapłać!


Przeczytaj również:

Ukraina zasłoną dymną Putina przed czymś większym? Czy powinniśmy zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na III Wojnę Światową?


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


24 marca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *