„Proroctwa” Klausa Schwaba i WEF. Celem prześladowań są prześladowania, tortur są tortury a celem władzy jest władza.

Własne zasoby to gwarancja niezależności. Dlatego globalny projekt, pod pretekstem troski o środowisko i klimat, dąży do tego, aby pozbawić kraje własnych źródeł energii, bądź sprawić, że korzystanie z nich stanie się dla nich zbyt drogie. Dzięki temu uzależni się je od konieczności korzystania z zewnętrznych źródeł energii (pod kontrolą wielkich korporacji), a tym samym uczyni bezbronnymi wobec planów globalistów.


Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opublikowało w poniedziałek (11-07-2022 roku) dokument przedstawiający stanowisko, które nieubłaganie łączy dwa rzekome globalne kryzysy jako jeden – „zmiany klimatu” i „upadek demokracji”. Niekończące się dążenie lewicy (opętanie ideologią klimatyzmu) do rozwiązania problemów związanych z tak zwanymi „zmianami klimatycznymi”, ma niewiele wspólnego z realnym ratowaniem planety.

W gruncie rzeczy chodzi między innymi o kontrolowanie środków produkcji oraz „bezpieczeństwa energetycznego” poszczególnych państw. A zatem napiszmy wprost, że tutaj chodzi o władzę – polityczną, finansową i energetyczną – i o to, kto ją będzie sprawował. Cała ta „PLANdemia” była i jest środkiem do przejęcia władzy, ale tak właśnie działa między innymi „moc ciemności”. Wniosek kolejny brzmi: Światowe Forum Ekonomiczne jest bardzo, bardzo mroczne, a godzina na „Zegarze Dziejów” jest bardzo, bardzo późna.

W dystopijnej powieści „Rok 1984” George Orwell napisał: „Władza to nie środek do celu; władza to cel. Nie wprowadza się dyktatury po to, by chronić rewolucję; wznieca się rewolucję w celu narzucenia dyktatury. Celem prześladowań są prześladowania. Celem tortur są tortury. Celem władzy jest władza. Ludzie, którzy obecnie przejmują władzę, aby „uratować demokrację” i „powstrzymać zmiany klimatyczne”, nigdy i przenigdy nie będą chcieli zrezygnować z tej władzy.

Mówi się, że walka z tym pierwszym (zmiany klimatyczne) może uratować tych drugich (globalne demokracje), o ile konsumenci przestaną spalać węgiel, ropę i gaz w zamian za zielone odnawialne źródła energii.”

Komentuje portal Breitbart News.

Drodzy Czytelnicy, zawsze ale to zawsze musimy pamiętać, że własne zasoby to gwarancja niezależności. Dlatego globalny projekt, pod pretekstem troski o środowisko i klimat, dąży do tego, aby pozbawić kraje własnych źródeł energii, bądź sprawić, że korzystanie z nich stanie się dla nich zbyt drogie. Dzięki temu uzależni się je od konieczności korzystania z zewnętrznych źródeł energii (pod kontrolą wielkich korporacji), a tym samym uczyni bezbronnymi wobec planów globalistów.

Dla przeciętnego obywatela oznacza to zaś, że (przeciwnie do składanych deklaracji) na pewno nie będzie miał dostępu do energii „po przystępnej cenie”. To dzieje się obecnie w Polsce. Politycy wychodzą na mównicę i mówią nam, że energia będzie po przystępnej cenie, że będzie ekologicznie, zdrowo i tanio, że „będziemy zadowoleni”. Jak jest w rzeczywistości? Cóż odpowiedź na to pytanie zawarliśmy powyżej.

Dalej dokument Światowego Forum Ekonomicznego (dziecko Klausa Schwaba) stwierdza, że ignorowanie postępu w kierunku „gospodarki niskoemisyjnej” może narazić demokracje na większe niebezpieczeństwo gospodarcze, a nie mniejsze (zawoalowana groźba?) Jednocześnie dokument powtarza żądanie na rzecz ochrony środowiska, aby firmy przestały inwestować w paliwa kopalne.

Ja jednak na koniec powtórzę raz jeszcze, o co tutaj w gruncie rzeczy chodzi: własne zasoby to gwarancja niezależności. Dlatego globalny projekt, pod pretekstem troski o środowisko i klimat, dąży do tego, aby pozbawić kraje własnych źródeł energii, bądź sprawić, że korzystanie z nich stanie się dla nich zbyt drogie. Dzięki temu uzależni się je od konieczności korzystania z zewnętrznych źródeł energii (pod kontrolą wielkich korporacji), a tym samym uczyni bezbronnymi wobec planów globalistów.


Przeczytaj również:

„Young Global Leaders” czyli szkoła młodych dyktatorów NWO (New World Order). W tle koordynator Klaus Schwab.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


12 lipca, 2022


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *