Projekt IceWorm i plany budowy bazy zawierającej setki głowic atomowych.

Projekt Majestic, Stealth, 12, Strefa 51, Blue Beam i wiele innych to tylko część z tajnych przedsięwzięć, które armia Stanów Zjednoczonych realizowała przez lata nie informując o niczym opinii publicznej. Natomiast te wiadomości, które mimo wszystko wypłynęły na światło dzienne były krótko kwitowane teorią spiskową, bo i tak było i jest najłatwiej. Na sam zwrot teoria spiskowa społeczeństwo jest już w pewnym stopniu ukierunkowane. Dziś napiszemy o mniej znanym projekcie noszącym kryptonim, IceWorm, który był realizowany na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Projekt IceWorm był wcielany w życie na terenie Grenlandii a cała sprawa została okryta kryptonimem top secret. Projekt IceWorm możemy bez obaw nazwać atomowym przekrętem, który miał na celu wzmocnienie siły rażenia amerykańskiej broni atomowej. Kto miał być odbiorcą owej siły rażenia? Tutaj nie trudno zgadnąć, ponieważ chodzi o wiecznego wroga, czyli Rosję. Jednak tyle podsumowania, zacznijmy od samego początku, ponieważ tak jest najlepiej.

Zimna wojna w pewnym momencie zaczęła wchodzić na wyższy poziom, to też amerykanie chcąc ubiec przeciwnika postanowili wybudować tajną bazę na Grenlandii uzbrojoną w kilkadziesiąt a nawet kilkaset głowic atomowych. Niestety tereny Grenlandii należą do Danii, która z kolei nigdy nie zgodziłaby się na to, aby na jej terenie budować bazy jawnie skierowane przeciw Rosji, dlatego Amerykanie posunęli się do oszustwa. Oficjalnie poproszono w roku 1960 władze Danii o pozwolenie na budowę ośrodka badawczego mającego nosić nazwę, Camp Century.

Władze Danii wobec tak sformułowanej prośby nie zgłosiły żadnych obiekcji. W krótkim czasie na terenie Grenlandii przeprowadzono wydrążenie dwudziestu jeden wykopów o łącznej długości ponad trzech kilometrów. Całość została zadaszona i okryta śniegiem. I tutaj zaczyna się nasza podróż, ponieważ owa baza Camp Century była tylko przykrywką dla tajnych planów armii USA, która rozpoczęła wdrażanie w życie projektu IceWorm. Zatem co zakładał IceWorm?

Zakładał on zbudowanie bazy o powierzchni około 125 tysięcy kilometrów kwadratowych, w której skład miały wchodzi tunele o łącznej długości czterech i pół tysiąca kilometrów. Całość kompleksu miała zostać wyposażona w aż 600 rakiet średniego zasięgu z głowicami atomowymi. Tak w rzeczywistości wyglądał IceWorm i wielka międzynarodowa manipulacja zapoczątkowana przez rząd USA. Dziś oficjalna informacja na temat owego projektu jest jedna, polarna przyroda miała wówczas okazać się silniejsza od amerykańskiej armii i uniemożliwiła przeprowadzenie budowy tajnej bazy.

Zatem czy temat IceWorm to kwestia zamknięta i nieaktualna? Oficjalnie tak, natomiast nieoficjalnie niekoniecznie. Niektóre źródła podają, iż owa baza i sam projekt IceWorm został zrealizowany, jednak nie z tak dużym rozmachem jak to początkowo zakładano. Obecnie IceWorm funkcjonuje i ma się całkiem dobrze. Nie jest on wyposażony w głowice atomowe jednak służy do celów wywiadowczych i podsłuchowych tej części Europy i świata. Amerykanie na dobre osiedli w Grenlandii i nie mają póki, co zamiaru stamtąd odchodzić.

Oczywiście ktoś powie, że to czysta teoria spiskowa. Tak to w pewnym sensie teoria spiskowa, ale jeszcze pół wieku temu temat IceWorm również był uważany za taką teorię a dziś to już potwierdzony fakt. Projekt IceWorm to kolejny tajny projekt amerykańskiej armii, która bardzo często łamiąc międzynarodowe prawo, zasady i podpisane umowy dąży do realizacji własnych strategicznych planów, chociażby po trupie innych narodów.

Niestety taka jest prawda, chociaż może ona brzmieć nieco strasznie i twardo. Przypomnijmy tylko jedno, jakiś czasu temu rząd USA przyznał się do testowania różnych szkodliwych środków na własnych obywatelach. Zatem, do czego są zdolni względem obywateli innych krajów? Jeżeli Znacie temat Chemtrails to akurat to już na samym wstępie wystarczy. Pamiętajmy nasze życie ma wartość, której niestety bardzo często politycy nie dostrzegają.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *