Program „SpaceX” to relokacja tysięcy satelitów na orbicie, dzięki którym będzie można zdalnie oddziaływać na microchipy.

Zacznijmy od tego, że wielu tak zwanych geniuszy typu Bill Gates twórca potęgi Microsoftu oraz Mark Zuckerberg będący twórcą potęgi Facebooka, nie biorą się z nikąd. Jak donoszą niezależne źródła, za każdym z wyżej wspomnianych sukcesów stały tajne służby, głównie CIA oraz NSA. Tego typu narrację potwierdzili między innymi Alex Jones i Edward Snowden. Elon Musk to kolejny przykład tego typu oddziaływania tajnych służb.


Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG.

SpaceX otrzymał pozwolenie od rządu USA na wystrzelenie do 42 000 satelitów StarLink na orbitę wokół Ziemi, tworząc w ten sposób sieć internetową okrążającą świat. Elon Musk niesiony jest obecnie falą sukcesu technologicznego, którego nikt nie widział od czasów Tesli i Edisona. Z pozoru wszystko, do czego Musk przyłoży rękę, przeradza się w sukces przekraczający nawet najśmielsze oczekiwania. Zatem pytanie, skąd Elon Musk uzyskuje tak bezgraniczne wsparcie i dlaczego?

Zacznijmy od tego, że wielu tak zwanych geniuszy typu Bill Gates twórca potęgi Microsoftu oraz Mark Zuckerberg będący twórcą potęgi Facebooka, nie biorą się z nikąd. Jak donoszą niezależne źródła, za każdym z wyżej wspomnianych sukcesów stały tajne służby, głównie CIA oraz NSA. Tego typu narrację potwierdzili między innymi Alex Jones i Edward Snowden. Elon Musk to kolejny przykład tego typu oddziaływania tajnych służb.

Mechanizm polega na tym, że tajne agencje wywiadowcze, aby wdrożyć określony plan, bardzo często posługują się neutralnymi „twarzami”, by stojąc za nimi, kreować i realizować ustaloną z góry agendę. Dla przykładu napiszemy, że Facebook to doskonałe źródło wiedzy dla tajnych służb, które dzięki wylewności użytkowników tego portalu, mogą dosłownie dowiedzieć się wszystkiego o wybranej osobie.

Twórca Facebooka to mało znany, i jak podają znajomi Zuckerberga, średnio utalentowany programista, który z dnia na dzień został okrzyknięty geniuszem. Przypadek? Otóż za Zuckerbergiem stoją tajne służby, oferujące mu sławę i bogactwo w zamian za milczenie i wdrażanie określonych czynności, mających na celu szpiegowanie zwykłych obywateli w sposób całkowicie naturalny i jawny. Tak de facto jest również w przypadku Billa Gatesa oraz nowej gwiazdy o imieniu i nazwisku Elon Musk.

Elon Musk posiada również firmę o nazwie Neuralink, która pracuje nad zbudowaniem pierwszego komercyjnego wszczepialnego mikrochipu służącego do połączenia mózgu z komputerem. Obecnie zajmuje się wystrzeliwaniem kolejnych partii satelitów StarLink, które obejmą nasza planetę pierścieniem internetowych połączeń. Jego wynalazki i osiągnięcia zapierają dech w piersiach, jak i noszą znamiona cech proroczych, ponad to będą stanowić główną podstawę Nowego Porządku Świata, ponieważ właśnie tam zmierza Elon Musk.

I kiedy tak wielu okazuje niepohamowany zachwyt nad programem SpaceX, tylko nieliczni dostrzegają, że coś tu jest nie tak jak być powinno. Tuż po wystrzeleniu kolejnych grup satelitów StarLink na Twitterze mogliśmy przeczytać między innymi tego typu wpisy: „Co za widok do zobaczenia dziś rano! Cieszę się, że się na to obudziłem!”. Kolejny wpis: „Oszałamiająca tęcza po ostatnim uruchomieniu SpaceX StarLink 8”. Lub „Cieszę się, że dożyłem takich czasów”.

Drodzy Czytelnicy i co ciekawe oraz budzące niepokój, nikogo nie zainteresował fakt, że ten sam człowiek pracuje nad produkcją komercyjnego microchipa, który po wszczepieniu posłuży jako łącznik pomiędzy człowiekiem a komputerem oraz równolegle pracuje również nad programem SpaceX obejmującym relokację tysięcy satelitów na orbicie, dzięki którym będzie można chociażby wpływać i zdalnie oddziaływać na microchipy. Ten szczegół jest niebywale zastanawiający.


Przeczytaj również:

Sekret SARS-CoV-2 dotyczy tego, czym jest koronawirus, czym jest ta bezobjawowa pandemia.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


15 lipca, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *