Program NASA: Apollo Cz.1 Prawda może szokować.

,,Zdaję sobie sprawę, że jestem wystarczająco uprzywilejowany, aby móc wypowiedzieć się w tym temacie. Otóż byliśmy na księżycu, a zjawisko UFO jest prawdziwe, chociaż od dawna ukrywane przez rządy wielu państw naszego globu. Tak, zdarzyło się, że rozbił się statek, a ciała odzyskane posłużyły do badań. Nie jesteśmy sami, przyjeżdżają tu od dłuższego czasu.’’

Dr. Edgar Mitchell pilot modułu księżycowego Apollo 14.

Od kilku dni nasza redakcja pracuje nad sprawą Misji Apollo 11. Informacje, do których dotarliśmy mogą rzucać światło na liczne niejasności jakie, przez dziesięciolecia nawarstwiły się dookoła tej kosmicznej wyprawy. Informacji jest sporo to też, aby dokonać odpowiedniej synchronizacji umieszczanych wiadomości postanowiliśmy opublikować wszelkie zdobyte odpowiedzi w formie felietonu. Drodzy Czytelnicy, dziś sięgamy gwiazd i odkrywamy jedną z największych tajemnic naszej cywilizacji. Odkrywamy tajemnicę misji Apollo 11 i tego, co działo się na księżycu.

Z intuicyjnego punktu widzenia oglądanie konferencji prasowej Apollo 11 z udziałem Neila A. Armstronga, Michaela Collingsa i Buzza Aldrina może być nieco dezorientujące, nawet dla osoby potencjalnie nieinteresującej się tego typu tematyką. Język ciała astronautów jest osobliwy, a ton całej konferencji prasowej niewytłumaczalnie ponury, z niewielką ilością uśmiechów. To też gdzieś w głębi serca można odnieść wrażenie, iż wszystko to, co wówczas zostało zaprezentowane wcześniej wyreżyserowano w sposób całkowicie sztuczny.

Drodzy Czytelnicy, jeśli Powiecie przeciętnemu człowiekowi, że nie wierzycie, iż „oryginalne” lądowanie na Księżycu kiedykolwiek miało miejsce lub, że byliśmy tam dużo wcześniej i wreszcie, że „ktoś inny” był już tam na górze, kiedy tam przybyliśmy, to z pewnością otrzymacie dziwne spojrzenia waszych słuchaczy. Dla ludzkiego umysłu naturalne jest odrzucanie idei, które nie mieszczą się w akceptowanych ramach wiedzy, jeżeli coś przerasta możliwości pojmowania umysłu danej osoby, wówczas taki człowiek neguje uzyskaną informację nazywając ją chociażby teorią spiskową.

W 1969 roku astronauci Apollo 11 ofiarowali holenderskiemu premierowi kawałek księżycowego kamienia, było to wydarzenie szeroko komentowane w ówczesnych mediach. Następnie kamień przekazano do Rijkmuseum w Amsterdamie, gdzie każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy turystów. Jednak główną informacją, która obecnie kojarzy się z owym kosmicznym kamieniem jest ta, iż kilka lat temu kuratorzy muzeum odkryli, że „księżycowy kamień”, którego wartość szacuje się na kwotę około milion dolarów, był po prostu skamieniałym drewnem. A zatem skamieniałe drewno na księżycu?

W ostatnim czasie nawet rząd Rosyjski zachowuje się w kwestii księżyca dość nietypowo. Otóż rząd naszego wschodniego sąsiada wystosował oficjalny wniosek o wszczęcie międzynarodowego dochodzenia w sprawie pewnych „mętnych szczegółów”, które otaczają lądowania na Księżycu przeprowadzane przez agencję kosmiczną USA z lat 1969-1972. Vladimir Markin, rzecznik rosyjskiego oficjalnego komitetu śledczego argumentował, że takie śledztwo może ujawnić ukrywane fakty.

,,Nie twierdzimy, że nie latali na księżyc, nie twierdzimy też, że po prostu nakręcili o tym film i na tym się skończyło. Ale wszystkie te naukowe lub może kulturowe artefakty uzyskane w czasie misji Apollo na księżycu są częścią spuścizny całej ludzkości, a ich zniknięcie bez śladu jest naszą wspólną stratą, które budzi niepokój i pytania o ich właściwości i przesłanie Dochodzenie ujawni, co się stało.’’

Vladimir Markin, rzecznik rosyjskiego oficjalnego komitetu śledczego.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że według Boba Dean’a byłego dowódcy armii Stanów Zjednoczonych, który służył również w NATO jako analityk wywiadu, istnieją nagrania z misji Apollo 11, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Nagrania, o których nawet się nie mówi, gdyż jest to zabronione przez NASA, jak również pewne agencje rządowe.

,,Panie i panowie! Mój rząd oraz NASA podjęły decyzję o usunięciu ponad 40 rolek filmu z programu Apollo, czyli lotów na Księżyc, oraz lotów wokół Księżyca i wreszcie samego lądowania na Księżycu. Wymazali, na miłość boską, 40 rolek filmu z tych wydarzeń. A zatem mówimy o kilku tysiącach pojedynczych klatek, które zostały całkowicie utajnione.

Tak zwane władze USA zdecydowały, że nie macie prawa ich widzieć. Według nich utajnione nagrania były destrukcyjne, społecznie nie do przyjęcia i wreszcie politycznie nie do zaakceptowania. Ukryli przed nami prawdę o księżycu.’’

Bob Dean. Były dowódca armii Stanów Zjednoczonych.

Na koniec dzisiejszej publikacji chcemy przytoczyć oficjalną wypowiedz doktora Edgara Mitchella, pilota modułu księżycowego Apollo 14 i szóstego człowieka, który miał możliwość chodzić po powierzchni księżyca. Słowa tego człowieka, który niewątpliwie wykazuje się heroizmem mówiąc w ten sposób o misji Apollo, zasługują na uznanie świata i każdego, kto poszukuje prawdy.

,,Zdaję sobie sprawę, że jestem wystarczająco uprzywilejowany, aby móc wypowiedzieć się w tym temacie. Otóż byliśmy na księżycu, a zjawisko UFO jest prawdziwe, chociaż od dawna ukrywane przez rządy wielu państw naszego globu. Tak, zdarzyło się, że rozbił się statek, a ciała odzyskane posłużyły do badań. Nie jesteśmy sami, przyjeżdżają tu od dłuższego czasu.’’

Dr. Edgar Mitchell pilot modułu księżycowego Apollo 14.

Jakie nasuwają się wnioski? Po pierwsze te, że nie jesteśmy sami w kosmosie i co ważne, nie musimy szukać obcej cywilizacji gdzieś daleko w odmętach kosmosu, lecz praktycznie pod naszym nosem, czyli na księżycu. Kwestia kolejna, to ta związana z kontrolowanym obiegiem informacji, czyli nie wszystko jest ujawniane. Około 40 nagrań, które były destrukcyjne, społecznie nie do przyjęcia i wreszcie politycznie nie do zaakceptowania przez NASA i rząd USA usunięto i utajniono. To jednak nie wszystko, jutro kolejna część informacji.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *