Producenci szczepionek na COVID-19 AstraZeneca i Janssen ogłaszają, że rozszerzą badania na kobiety w ciąży i noworodki.

Dodajcie do siebie po pierwsze fundamenty satanistyczne, po drugie szkodliwość tak zwanej szczepionki na COVID-19 oraz po trzecie spustoszenie, jakie wywoła ona u dzieci i noworodków. Według mnie mamy tutaj do czynienia z „globalnym rytuałem ofiary o podłożu satanistycznym”. I możecie mi wierzyć bądź nie, jednak w przyszłości wszystko ujrzy światło dzienne, ponieważ nie ma nic ukrytego, co by miało na jaw nie wyjść.


Całkowicie nieprzebadane preparaty genetyczne, potocznie nazywane szczepionkami, podczas gdy to zwykłe trucizny? Niezależni eksperci, opłacani przez Big Pharme, mówią nam, że ta trucizna jest całkowicie bezpieczna? Obserwujemy pandemię zgonów u osób starszych po zaaplikowaniu wyżej wspomnianej trucizny, jednak zgon nie jest spowodowany ową trucizną? Ile jeszcze zdrowo myślący człowiek będzie musiał wysłuchać absurdów?

Czy to, co już dotychczas napisaliśmy to nadal mało? Kiedy PiS, Kaczyński, Morawiecki i Niedzielski się opamiętają? Może wtedy, gdy już po Polsce nie zostanie kamień na kamieniu a po Polakach żadne wspomnienie? Szanowni Państwo to, że nasi rządzący zorganizowali narodowi Polskiemu jawny holocaust po przez masowe wprowadzenie przymusowych szczepień, będących eksperymentem medycznym, świadczy o nich samych i liczymy, że jeżeli Polska dotrwa do kolejnych wyborów i takowe się odbędą, to po tej partii nie zostanie zbyt wiele.

Swoją drogą, otrzymujemy liczne sygnały, że PiS może nie przetrwać do końca tego roku, ponieważ wielu psychologów uważa, że na wiosnę nasz kraj czeka ogólnopolski bunt społeczny. Jeżeli chodzi o nas to bardzo dobrze, i tak za długo Polacy pozwalali na niszczenie swojego Państwa i własnych rodzinnych biznesów. Niemniej jednak to tyle tytułem wstępu, ponieważ dziś chcemy zwrócić Waszą uwagę na jeszcze jeden aspekt, tej pseudo pandemii.

Otóż szczepionki na COVID-19 mają być testowane na dzieciach, a potencjalnie nawet na noworodkach. Janssen w zeszłym miesiącu ujawnił, że badania na dorosłych wykazały, że pojedyncza szczepionka na COVID-19 jest w 66 procentach skuteczna w zapobieganiu koronawirusowi. Wielka Brytania zamówiła 30 milionów dawek szczepionek firmy Janssen i oczekuje się, że dostawy zostaną dostarczone w drugiej połowie tego roku, jeśli szczepionka zostanie zatwierdzona przez organy regulacyjne.

Z kolei AstraZeneca poinformowała, że ​​w tym miesiącu rozpocznie się próba na 300 wolontariuszach w wieku od 6 do 17 lat w Oksfordzie, Londynie, Southampton i Bristolu. Drodzy Czytelnicy, czytając te informacje, o tym jak pandemia zaczyna dotykać najmłodszych, dzieci, te niewinne i nieświadome stworzenia, bardzo szybko naszła mnie pewna myśl, którą chcę się z wami teraz podzielić, mimo, że rozumiem, iż wielu z Was się ze mną nie zgodzi.

Otóż są osoby i całe niezależne instytucje, które uważają, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, posiada satanistyczne fundamenty. My się z tą opinią w pełni zgadzamy, jednak czegóż można by oczekiwać innego? Jeżeli zrozumiemy, że tak zwana globalna elita oddała się kultowi szatana, to wówczas wszystko staje się proste do zrozumienia. Zapewne wielu z czytających tę publikację, puka się w tej chwili po głowie, jednak poczekajcie, ponieważ to jeszcze nie koniec.

W satanizmie najwyższą formą ofiary jest nie tylko oddanie duszy demonowi w konkretnym rytuale oddania, ale przede wszystkim ofiara z dzieci, z noworodków. Oglądaliście film Patryka Vegi pod tytułem „Oczy Diabła”? Film ten wyraźnie ukazuje aspekt pedofilii oraz tego, że znaczna część „znikających” dzieci trafia do sekt w celu złożenia z nich rytualnej ofiary. Podobnych źródeł informacji w tej materii jest bez liku, jednak przytaczamy tylko ten jeden przykład, ponieważ w ostatnim czasie film Patryka Vegi stał się nad wyraz popularny i bardzo dobrze.

Teraz, jeżeli zaakceptujemy fakt, podkreślam FAKT, że pandemia koronawirusa oraz działania tak zwanej globalnej elity oparte są na fundamencie satanizmu, wówczas szybko zaniepokoi nas fakt, że największe koncerny farmaceutyczne zaczynają sięgać po najmłodszych. Ostatnie badania wykazały liczne nieprawidłowości w rozwoju intelektualnym oraz emocjonalnym dzieci, które po kilka godzin dziennie noszą maseczki.

Zatem jeżeli zrozumiemy, że pandemia nie istnieje, ponieważ została oparta na całkowicie niewiarygodnych testach PCR, które wykrywają koronawirusa w owocach, warzywach, sokach a nawet w oleju silnikowym, to zrozumiemy, że te biedne i nieświadome dzieci noszą maseczki całkowicie niepotrzebnie, upośledzając w ten sposób swój organizm wprost proporcjonalnie bardziej o ile dłużej je noszą.

I na koniec jeszcze jednak kwestia. Jak wiemy terapia genowa, potocznie nazywana szczepionką na COVID-19 wywołuje lawinę niepożądanych odczynów poszczepiennych, łącznie z falą zgonów. I teraz w oparciu o te wiedzę, koncerny farmaceutyczne zapowiadają, że ich „nauka” zabierze się za dzieci i noworodki. De facto dzieci te określane są mianem wolontariuszy, zapewne są to bardzo świadomi zagrożeń wolontariusze. Czy jest to dla Was normalne?

Reasumując dodajcie do siebie po pierwsze fundamenty satanistyczne, po drugie szkodliwość tak zwanej szczepionki na COVID-19 oraz po trzecie spustoszenie, jakie wywoła ona u dzieci i noworodków. Według mnie mamy tutaj do czynienia z „globalnym rytuałem ofiary o podłożu satanistycznym”. I możecie mi wierzyć bądź nie, jednak w przyszłości wszystko ujrzy światło dzienne, ponieważ nie ma nic ukrytego, co by miało na jaw nie wyjść.

Reasumując, firma AstraZeneca, która produkuje szczepionkę przeciwko COVID-19 z Oksfordu, twierdzi, że rozszerza badania na dzieci w wieku sześciu lat, z kolei firma Janssen, część korporacji Johnson and Johnson, ma zamiar wprowadzić testy na noworodkach, a nawet kobietach w ciąży. Już w zeszłym roku pisaliśmy o tym, że szczepionki ostatecznie będą forsowane jako przymus, pisaliśmy o paszporcie zdrowotnym vel szczepiennym. Wówczas wielu się z nas wyśmiewało, a my zadajemy tym osobom dziś pytanie: kto miał rację?

„Spójrzcie na narody i zobaczcie, patrzcie ze zdumieniem i trwogą! Bo za waszych dni dokonuję dzieła, w które nie uwierzycie, gdy wam ktoś o nim będzie opowiadał.”

Księga Habakuka.


Przeczytaj również:

Odrodzenie Satanizmu Cz.1 ,,Wówczas zrozumiałam, że bardziej do piekła zbliżać się już nie chcę.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *