Problem tkwi w tym, że przyzwyczailiśmy się do życia w oparach absurdu. To wszystko stało się normalnością.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Walczysz o swoje prawa? Bronisz własnych przekonań? Masz swój pogląd i kręgosłup moralny? Uważaj współczesny świat nazywa takich ludzi nazistami a czasem i terrorystami. Uważasz się za wolnego człowieka? Słusznie, jesteś wolnym człowiekiem, zauważ jednak, iż działania współczesnej władzy, głównie elit Unii Europejskiej dążą do ograniczenia wszelkich przejawów wolności. To, w co wierzysz, ile posiadasz pieniędzy na koncie, jaki masz samochód, dom, ilu członków rodziny, to wszystko podlega zwiększonej kontroli. W jakim celu?

Paradoks polega na tym, że wmawiają nam, iż ograniczenie wolności ma służyć obronie fundamentalnych zasad owej wolności. Pomyśl teraz przez moment, czy ów amerykański sen o wolności nie przeistacza się w koszmar realizowany przez Brukselę? Ktoś chce za wszelką cenę przejąć kontrolę nad współczesną cywilizacją, nad sumieniem i umysłem jednostki. Jesteś za wolnością? Uważaj możesz zostać nazwany terrorystą, kimś, kto jest nie tolerancyjny a przez to stanowi niebezpieczeństwo dla innych.

Przejawy stresu, nerwic, depresji i kolejne recepty na lekarstwa przeciwdziałające lękom, różnym odmianom przygnębienia i strachu, czy tak wygląda zdrowe społeczeństwo, społeczeństwo uzależnione od leków, lekarzy i plików recept? Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami. Narodziłeś się po to, aby się wyróżniać.

Otwórz oczy i przestań żyć snem promowanym przez medialne manipulacje, które mówią ci, w co wierzyć i jak żyć. Duża część współczesnej socjotechniki opiera się na mistycyzmie i przekazie podprogowym. To nie jest teoria spiskowa, lecz rzeczywistość otaczająca nas każdego dnia. Problem tkwi w tym, że przyzwyczailiśmy się do tego w takim stopniu, że to wszystko stało się normalnością. Dlatego otwórz oczy i nie czekaj na cud, zrozumienie choroby współczesnej niewoli umysłu stanowi klucz do odzyskania wolności.

A zatem co będzie? Podejmiesz wyzwanie i sięgniesz po swoje prawa? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie, gdy współczesna ideologia mówi tak dla chciwości, tak dla pornografii, tak dla homoseksualizmu, tak dla ideologii gender, tak dla dzielenia ludzi na lepszych i gorszych, tak dla ideologii multi kulti, tak dla oszustw i uprzywilejowanych kręgów władzy? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie? Podniesiesz wzrok i wytrzymasz spojrzenie świata?

Zło współczesnego świata, zło, którego korzenie sięgają czasów Genesis chce dziś sięgnąć po twoją wolność po przez działania wybranych ludzi należących do tajnych stowarzyszeń, ludzi wykorzystujących wiedzę tajemną. Zło, którego korzenie sięgają czasów Genesis chce zatrzymać twoje serce, złamać twoją duszę, czy uda ci się w obliczu takiego zagrożenia obronić swoje człowieczeństwo? Co pozostanie dla ciebie i twojej rodziny?

Widzicie, nie ma pieniędzy z pomagania ludziom, nie ma też pieniędzy z martwych ludzi. Otóż pieniądze znajdują się po środku, stanowią pewnego rodzaju konsensus istnienia. Ludzie, którzy żyją, a przynajmniej wydaje im się jakby żyli, mogą w ten sposób istnieć, ale pod jednym bardzo ważnym warunkiem, muszą płacić podatki, różnego rodzaju opłaty i stawki ubezpieczeniowe, w takim stanie człowiek jest przydatny i może istnieć. Brzmi to złowieszczo jednak tak wygląda w pigułce ideologia współczesnej globalizacji.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *