Problem: terroryzm. Reakcja: strach i trwoga. Rozwiązanie: atak na kraje islamskie i inwigilacja.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Tak naprawdę nie jest już ważne, w jaki sposób przeprowadzono operację pod fałszywą flagą w Nowym Jorku, istotnym pytaniem jest, w jaki celu zburzono WTC? Odpowiedz na to fundamentalne pytanie jest przerażająco prosta. Odpowiedzialni za przeprowadzenie ataków na WTC działają wedle stałej zasady PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE. Al Kaida, Osama Bin Laden, ataki terrorystyczne (PROBLEM). Dezorientacja społeczeństwa, strach i trwoga (REAKCJA). Atak na kraje islamskie, zaostrzenie prawa kosztem wolności ludzi, inwigilacja społeczeństw, ogromne zmiany legislacyjne (ROZWIĄZANIE).

Operacja pod fałszywą flagą w Nowym Jorku miała na celu przejęcie Iraku, jego złóż ropy naftowej, przejęcie Afganistanu, a wraz z nim 90% światowej produkcji heroiny. Następnie za pomocą ,,rewolucji’’ zainstalowanie marionetek w Egipcie, Libanie, Syrii, Libii, Somalii i Sudanie. Ostatecznym celem jest przejęcie Iranu. Do czego tego typu działania mają prowadzić? Otóż kiedy ma się kontrolę nad wszystkimi krajami islamskimi łatwo wywołać konflikt w którym Iran i Izrael będą pozornie grały główne role by ,,sprowokować’’ ONZ i NATO do interwencji podczas której zablokują cieśninę Ormuz przez którą przepływa tankowcami blisko 80% światowej ropy.

W konsekwencji, czego dojdzie do upadku światowej gospodarki w ciągu kilku dni. To wszystko prowadzi nas do innej odpowiedzi, głównej odpowiedz. Otóż celem nadrzędnym jest doprowadzenie do konfliktu nuklearnego. Pamiętajmy, że nie tak dawno wyciekły tajne dokumenty opatrzone nazwą: The U.S. Army Operating Concept. Owe dokumenty zakładają, iż w latach 2020-2040 dojdzie do globalnego konfliktu, w którym jedynymi zwycięzcami mają być Stany Zjednoczone.

Dokument także wyjaśnia, dlaczego USA angażuje się w tak liczne konflikty zbrojne na całym świecie. Dzieje się tak, dlatego ponieważ w ten sposób armia USA zdobywa kolejne przyczółki, które zostaną użyte w czasie owej wojny. To sprawi, że działania militarne będą dzięki temu bardziej mobilne, efektywne i skuteczniejsze a to podstawy do tego, aby odnieść sukces i ostateczne zwycięstwo. Wielu analityków wojskowych obecne roszady na świecie nazywa wprost przygotowaniami do globalnej wojny, do czegoś, co wykracza po za ramy człowieczeństwa.

,,Nie miłujcie tego porządku świata, ani rzeczy w tym porządku. Jeśli ktoś miłuje ten porządek, nie ma w nim miłości Ojca.’’

1 List Jana 2:15.

,,Jest ostateczny czas i tak, jak usłyszeliście antychryst przychodzi, więc i teraz powstało wielu przeciwników Chrystusa, stąd wiemy, że jest ostateczny czas.’’

1 List Jana 2:18.

Rozwiązanie nuklearne jest najprostszym sposobem by osiągnąć podstawowy cel NWO (New World Order), czyli obniżenie populacji do około 500 milionów. Tego, co nadciąga nie da się już ukryć, no chyba, że te wszystkie transporty ciężkiego sprzętu od kilku lat produkowane są na jakąś dużą pokojową defiladę. Czas przebudzenia jest właśnie teraz, zdajmy sobie z tego faktu sprawę, ponieważ globalne przemiany dotkną również i nas bez względu na to czy uwierzymy w to czy też nie.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *