Powstanie Izraela było realną przyczyną wybuchu II Wojny Światowej i pogwałceniem prawa od samego początku.

Syjonistyczni Żydzi  na polecenie Rothschilda wtargnęli  do Palestyny, przejęli ją  i przymusowo ewakuowali oraz  zabili miliony mieszkańców. Oni nadal mordują  Palestyńczyków. Utworzenie państwa syjonistycznego Izrael było pogwałceniem prawa od samego początku. Nie jest też przesadą stwierdzenie, że założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej. Syjonistyczny Izrael kontroluje Amerykę, Wielką Brytanie, Kanadę, Francję oraz  inne rządy, a Rothschildowie kontrolują Izrael.


Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

Profesor Simon Schama jest brytyjskim historykiem i autorem książki „Two Rothschilds and the Land of Israel” z roku 1978. Profesor Schama udowodnił na podstawie przeprowadzonych badań historycznych,  że Rothschildowie są właścicielami osiemdziesięciu procent powierzchni Izraela, także  budynek  Izraelskiego Sądu  Najwyższego, który został przekazany Izraelowi  w 1992 roku był wybudowany na ziemi należącej do Rothschildów. Izraelici  umieścili także wizerunek lorda Edmonda Benjamina Jamesa de Rothschild na banknocie 500 szeklowym.

500 szekli. AWERS Edmonda James de Rothschild REWERS symbol winnicy założonej w Palestynie przez lorda Rothschilda w 1887 roku.
Izraelski Sąd Najwyższy.

Przypomnijmy także, że Rotszyldowie są właścicielami dwóch największych agencji medialnych na świecie, agencji Reuters i Associated Press,  ponad to mają kontrolę nad spółkami naftowymi Royal DutchBritish Petrol, kontrolę nad bankami centralnymi  Anglii, Ameryki, Kanady i wielu innych krajów oraz LBMA czyli London Bullion Market Association. Konkluzja jest, zatem następująca, wyżej wspomniana rodzina żydowska posiada władzę nad wpływowymi mediami oraz międzynarodowymi koncernami i bankami.

Mając tak wielkie wpływy i majątek  od stuleci podżegają narody do wojen, wybierają prezydentów, detronizują  królów i doprowadzają narody do upadłości, tak wielka jest potęga rodziny Rothschild. W przypadku Izraela, to Rothschildowie zaplanowali I wojnę światową  i czekali aż do 1917 roku, kiedy Wielka Brytania znalazła się w tarapatach. Wtedy Rothschildowie obiecali  rządowi brytyjskiemu, że Ameryka przystąpi do wojny (po stronie Wielkiej Brytanii),  tym samym zapewni zwycięstwo Wielkiej Brytanii nad Niemcami.

Jednak oni chcieli coś w zamian, chcieli dostać w swoje ręce Palestynę. W ten sposób powstała Deklaracja Balfoura, która jest oficjalnym pismem od ministra spraw zagranicznych rządu brytyjskiego Jamesa Balfoura do barona Rothschilda​​. I jest to przykład politycznego handlu wbrew sprawiedliwości oraz wbrew podstawowym prawom człowieka. Na takie rozwiązania nigdy nie może być zgody, gdyż jest to prosta droga ku zniewoleniu.

Drogi Lordzie Rothschild, W imieniu Rządu Jego Królewskiej Mości z przyjemnością przekazuję Panu następującą deklarację sympatii z dążeniami żydowskich syjonistów, jaka została przedstawiona i przyjęta przez Gabinet.

Rząd Jego Królewskiej Mości przychylnie zapatruje się na ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołoży wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie tego celu, przy czym jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że nie uczyni on nic, co mogłoby zaszkodzić obywatelskim czy religijnym prawom istniejących w Palestynie społeczności nieżydowskich oraz prawom i statusowi politycznemu, z jakich Żydzi korzystają w każdym innym kraju. Byłbym wdzięczny, gdyby zechciał Pan zapoznać z tą deklaracją Federację Syjonistów.”

Arthur James Balfour.

Podkreślmy: Palestyna nigdy nie należała do Wielkiej Brytanii. A jednak w 1922 Liga Narodów przyjęła projekt utworzenia Brytyjskiego Mandatu Palestyny z następującym komentarzem: „Odbudowa Żydowskiej Siedziby Narodowej ma się dokonać bez żadnego uszczerbku dla praw ludności arabskiej w Palestynie.” Z kolei anonimowy przedstawiciel Polskiej Masonerii tak skomentował to wydarzenie: Liga Narodów została założona przez ludzi w większości należących do masonerii. Masoni uczestniczyli także przy pracach związanych z powstaniem ONZ. ONZ i Wspólnota Europejska to przykłady, jak niewielka grupa ludzi może oddziaływać na losy świata.”

Dojście do władzy Hitlera i wzrost nazizmu w latach 30-tych przyczyniły się do emigracji 250 000 Żydów do Palestyny. W ten sposób liczba Żydów w Palestynie wzrosła z 11% ogółu mieszkańców w 1922 do 33% w 1945. Na dzień przed końcem brytyjskiego pełnomocnictwa w Palestynie, 14 maja 1948, ogłoszono powstanie niepodległego państwa Izrael. Wkrótce potem pięć arabskich państw (Egipt, Syria, Jordania, Liban i Irak) zaatakowało Izrael, rozpoczynając wojnę o niepodległość Palestyny.

Syjonistyczni Żydzi  na polecenie Rothschilda wtargnęli  do Palestyny, przejęli ją  i przymusowo ewakuowali oraz  zabili miliony mieszkańców. Oni nadal mordują  Palestyńczyków. Utworzenie państwa syjonistycznego Izrael było pogwałceniem prawa od samego początku. Nie jest też przesadą stwierdzenie, że założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej. Syjonistyczny Izrael kontroluje Amerykę, Wielką Brytanie, Kanadę, Francję oraz  inne rządy, a Rothschildowie kontrolują Izrael.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: w 1971 roku Izraelski dziennik Maariv donosił, że to Żydzi mordowali Polaków w Katyniu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


12 stycznia, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *