Powołanie Armii UE pod patronatem Niemiec? Duch Adolfa Hitlera ponownie żywy.

Budowa Europejskiej Armii to obecnie jeden z priorytetów Brukselskich Eurokratów, którzy za pomocą owej armii będą chcieli zaprowadzać pokój w Europie oraz siłą wymuszać na krajach członkowskich by te przyjmowały wszelkie zalecenia, jakie wyda Komisja Europejka. Powołanie armii wewnątrz wspólnoty będzie najzwyczajniej w świecie powołaniem zbrojnego ramienia Brukseli, które to ramię z pewnością zostanie użyte względem buntujących się rządów, oraz w dalszej kolejności wyprze armie narodowe, co spowoduje pokojowe rozbrojenie wielu krajów Europy.

Drodzy Czytelnicy wyobraźmy sobie pewną hipotetyczną sytuację, aczkolwiek nie tak do końca hipotetyczną. Otóż, co by było gdyby armia Unii Europejskiej mogła zaprowadzać porządek w tych krajach wspólnoty, które dopuszczają się nie przyjmowania imigrantów, dopuszczają się łamania prawa uchwalonego przez Brukselę oraz łamania standardów demokracji, które jak obecnie możemy zaobserwować są w UE niezwykle rozmyte.

W Hiszpanii policja na polecenie rządu dosłownie leje mieszkańców Katalonii, ostateczny bilans starć w dniu referendum wyniósł ponad tysiąc poszkodowanych i rannych. A mimo to, urzędnicy z Brukseli utrzymują, że przecież jest to sprawa wewnętrzna Hiszpanii i nie będą w związku z tym interweniować. Natomiast, kiedy w Polsce jest obniżany wiek emerytalny dla kobiet do sześćdziesięciu lat, wówczas podnoszony zostaje alarm, jak gdyby, co najmniej w naszej Ojczyźnie chciano palić kobiety na stosie.

A zatem są równi i równiejsi, a standardy Unii Europejskiej w obecnych czasach to mrzonka i pusty slogan. Projekt stworzenia Europejskiej Armii nie jest już jedynie planem rozpisanym na papierze, lecz konkretnym działaniem realizowanym krok po kroku. W lutym 2017 roku Niemcy podpisały porozumienie z Rumunią oraz Republiką Czeską w sprawie tak zwanej integracji sił zbrojnych. Czy zatem oznacza to, że armie tych krajów będą coraz bardziej funkcjonować pod nadzorem i kuratelą naszego wschodniego sąsiada?

Jest to jak najbardziej możliwe, dodatkowym smaczkiem jest fakt, że ów porozumienie z lutego 2017 roku zostało praktycznie przemilczane przez największe media i najbardziej dociekliwych publicystów, oraz po drugie ponownie w roli nazwijmy to kija wkładanego w mrowisko występują Niemcy. Jest to, co najmniej niepokojące gdyż, gdy na kontynencie Europejskim ten kraj czyni pewne ukryte działania, wówczas nic dobrego z tego nie wynika.

Projekt powołania do istnienia armii Europejskiej ma się jak widzimy bardzo dobrze, wbrew ogólnie panującej ciszy w tej kwestii. Zapewne za pare lat Europa po prostu zostanie postawiona przed faktem dokonanym i każdy kraj w jakiś sposób będzie przymuszony do przystąpienia i zaakceptowania tego militarnego projektu. Dodatkowo należy zauważyć, że integracja armii Republiki Czeskiej oraz Rumuńskiej z niemiecką Bundeswehrą wskazuje jasno gdzie będzie znajdować się przyszłe centrum dowodzenia Armią Unii Europejskiej.

W tej sytuacji nie można nie odnieść wrażenia, że duch Adolfa Hitlera unosi się nad głowami wielu Niemieckich polityków, którzy potajemnie chcą wskrzesić sen o III Rzeszy i zrealizować to, co nie udało się Hitlerowi. Na marginesie polecamy Wam film ,,Upadek’’ tworzony pod patronatem Niemiec, gdzie postać Adolfa Hitlera jest przedstawiona jako postać wręcz heroiczna, co w jasny sposób pokazuje wypaczenie oraz wpisuje się w Niemiecką politykę zakłamywania historii.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikipedia.org


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *