„Potwór i Szaleniec” powracają. Nowa mutacja koronawirusa o nazwie „Omicron” i A. Niedzielski sieją strach pośród „pelikanów”.

Drodzy Czytelnicy, prawda jednak jest taka, że tak zwana nowa mutacja o nazwie Omicron i de facto tuzin innych mutacji i wariantów, nie zatrzymają się, dopóki dopóty świat i wszyscy wolni i świadomi ludzie nie powiedzą dość temu szaleństwu. Dodam od siebie, że jeżeli Anthony Fauci jest nauką, jak sam o sobie mówi, to ty jesteś eksperymentem, no chyba, że nie dałeś się „zaszprycować” tą „trucizną” na COVID-19.


Czytasz gazety i co? A no to, że: „masz się bać”. Ach… jakie to wszystko jest proste… Włączasz telewizor i oglądasz i co widzisz? A no to, że: „masz się bać jeszcze bardziej”. Włączasz radio i co słyszysz po za tym, że: „jest źle, ale będzie jeszcze gorzej”. A no to, że między wierszami doradzają ci abyś nie warzył się: „wystawić nosa po za drzwi własnego mieszkania”. I w taki o to sposób paranoja trwa, psychoza się pogłębia a społeczeństwo rzucone w tryby maszyny rozkładu powoli ulega zniszczeniu.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, pod żadnym pozorem, ale to absolutnie pod żadnym pozorem, nie dajcie się zastraszyć tym „medialnym szaleńcom”, którzy żerują na waszym strachu. Pamiętajcie, że jesteście wolnymi i świadomymi ludźmi. To wy decydujecie o swoim życiu, to wy dbacie o siebie i swoje rodziny oraz najbliższych. Nikt oraz nic na tej ziemi, nie może mówić wam jak macie żyć, co mówić, co myśleć i jak ubierać się. NIGDY!

To tyle tytułem wstępu, który jest szalenie ważny i w zasadzie staramy się to Wam przypominać jak najczęściej, to jest: ,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’ Nadszedł czas całkowitego przebudzenia, a obecna sytuacja jest w gruncie rzeczy doskonałą okazją ku temu.

A teraz czas odnotować kolejną ważną informację, która już od jakiegoś czasu zdaje się napędzać tryby „globalnej paranoi”. Otóż „Potwór i Szaleniec” powracają. I tak… Anthony Fauci nie marnował czasu, mówiąc wszystkim, że nadchodzą nowe globalne blokady. Powodem do tego typu działań jest tak zwana nowa mutacja koronawirusa SARS-CoV-2 o nazwie Omicron. Dziś chcemy przyjrzeć się relacjom lekarzy z Afryki, którzy w sprawie nowego wariantu już się wypowiedzieli.

Ale wcześniej dwie kwestie, pierwsza to słowa Anthony Fauciego, który powiedział, że: „jest nauką”, a sprzeciw wobec niego to „tylko hałas”, po czym śmiał się maniakalnie, niczym jakiś psychopata, którym w mojej opinii naprawdę jest, ale to tak na marginesie zauważam. Druga kwestia to fakt, że człowiek ten stał się naukowym autorytetem całego globu, nie mając ku temu żadnych podstaw. Mało tego, istnieją dowody świadczące o tym, że Fauci przekazywał pieniądze na prace w laboratorium Wuhan nad stworzeniem „nowego” koronawirusem.

Drodzy Czytelnicy, prawda jednak jest taka, że tak zwana nowa mutacja o nazwie Omicron i de facto tuzin innych mutacji i wariantów, nie zatrzymają się, dopóki dopóty świat i wszyscy wolni i świadomi ludzie nie powiedzą dość temu szaleństwu. Dodam od siebie, że jeżeli Anthony Fauci jest nauką, jak sam o sobie mówi, to ty jesteś eksperymentem, no chyba, że nie dałeś się „zaszprycowa攄trucizną” na COVID-19.

Zatem, z czym mamy do czynienia? Otóż Omicron rozbił giełdę, powodując eksplozję nowej „propagandy strachu”. Innymi słowy wypuszczono najnowszą broń przeciwko ludzkości. I nie wiem czy wiesz lub być może po prostu zapomniałeś, ale: „szczepionka nie została stworzona dla wirusa, to wirus został stworzony dla szczepionki”. A teraz najważniejsza informacja, a może i zabawny fakt, otóż lekarze w RPA twierdzą, że Omicron ma stosunkowo łagodne objawy, wydaje się, że mija szybko, a na pewno nie jest groźniejszy niż sławny wariant Delta.


Przeczytaj również:

Istnieją 3 wersje szczepionek na COVID-19. Wersja 1: „placebo”, wersja 2 „preparat mRNA”, wersja 3: „patogen rakotwórczy”.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


30 listopada, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *