Polski Episkopat potępił spalenie kukły Judasza, jednak nie potępia trwającego holocaustu na Palestyńczykach.

,,W kontekście wydarzeń, które miały miejsce w Pruchniku 19 kwietnia, Kościół jednoznacznie wyraża dezaprobatę wobec praktyk, które godzą w godność człowieka.

Kościół katolicki nigdy nie będzie tolerował objawów pogardy do członków jakiegokolwiek narodu, w tym do narodu żydowskiego. W okresie wielkanocnym wspominamy prawdę wiary, że Chrystus oddał życie za zbawienie wszystkich, z czego wynika chrześcijańska postawa szacunku względem każdego człowieka.’’

Oświadczenie Polskiego Episkopatu.

Dzisiejszą publikację w zasadzie trudno rozpocząć, ponieważ dotykamy tak absurdalnego tematu, że dosłownie ręce opadają. Polski Episkopat, kolejny raz szokuje, i to w bardzo negatywnym kontekście. Otóż dla Polskiego Episkopatu ważniejszym jest potępienie czynu spalenia kukły Judasza aniżeli potępienie eksterminacji narodu Palestyńskiego na ich własnych ziemiach. Natomiast sam akt ,,spalenia’’ Judasza jest de facto tradycją Wielkanocną, dodatkowo, tego typu akty z pewnością miały już miejsce nie raz w przeszłości.

Pamiętajmy, że Judasz zdradził Jezusa z Nazaretu a następnie naród Żydowski zamordował Nazarejczyka. W czym jednak tkwi haczyk? Otóż żyjemy w świecie gdzie każdy czyn i każde słowo w najmniejszym stopniu dotykające żydów, przeistacza się w antysemityzm i mowę nienawiści. Żydzi w XXI wieku dosłownie są nietykalni, a wynika to z faktu, iż tak zwany globalny syjonizm rozprzestrzenił swoje macki w najważniejszych instytucjach i parlamentach świata.

Jednak by być w pełni obiektywnym uznajmy, że Episkopat Polski postąpił w ramach rozsądku, jednak, jeżeli rzeczywiście dba o sprawiedliwość, to czy śmierć setek niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn w Palestynie, ginących od rakiet Izraelskich nie jest kwestią ważniejszą aniżeli spalenie jakiejś kukły? Niestety, ale Polski Episkopat powinien posiadać, chociaż minimum wyczucia, jednak podobnie jak politycy dosłownie wchodzi w cztery litery narodowi Żydowskiemu. Tak, wiemy, że są to mocne słowa, ale, jeżeli na szali postawimy z jednej strony kukłę a z drugiej tysiące niewinnych Palestyńczyków to taka sytuacja woła o pomstę do samego nieba.

A teraz przytoczmy raz jeszcze fragment oświadczenia: ,,Kościół jednoznacznie wyraża dezaprobatę wobec praktyk, które godzą w godność człowieka. Kościół katolicki nigdy nie będzie tolerował objawów pogardy do członków jakiegokolwiek narodu.’’ Drodzy Czytelnicy, gdzie był Kościół, gdy w czasie Konferencji Bliskowschodniej na Polskiej Ziemi, Żydzi pluli w twarz Polakom, oskarżając nas o współudział w holocauście. Gdzie był Polski Kościół, gdy Minister Izraela stwierdzał, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki?

Gdzie był Kościół Polski, gdy na Polskiej Ziemi kłamano, mataczono i obrażano nas Polaków? Gdzie wówczas byłeś Kościele Polski? Gdzie byłeś Polski Kościele, gdy zatwierdzano ustawę 447? Gdzie byłeś Kościele Polski, gdy wielokrotnie żądano od Polaków spłaty irracjonalnych roszczeń? Gdzie byłeś Kościele Polski, gdy Żydzi deptali godność Polaka i prawdy historycznej? Gdzie Byłeś Polski Kościele, gdzie były wówczas twoje oświadczenia i napomnienia dla Żydów?

,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu kpi z Polski na Konferencji Bliskowschodniej.

,,Żydowscy powstańcy w Getcie Warszawskim walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.’’

Amerykańska korespondentka NBC, Jonny Daniels.

,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’

Minister spraw zagranicznych Izraela, Katz.

Gdzie byłeś Polski Kościele, gdy wypowiadano te słowa? Gdzie była twoja obrona Polski i Polaków przed pogardą i kłamstwem, jakim nas uraczono? Dzisiejszą publikację chcemy zakończyć słowami Profesora Jacka Bartyzela: ,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze. Potem (…) następuje «sprostowanie», że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *