Polska a „Mit” Wielkiej Lechii: obraz znajdujący się na Jasnej Górze przedstawia 52 portrety królów i książąt lechicko-polskich.

Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych przez Boga.


Jesteś dumny z bycia Polakiem? Czy odczuwasz honor mając świadomość swojego pochodzenia? Ja tak, jestem dumny z tego, że miałem ten dar, aby urodzić się tutaj, na tej, dla wielu, świętej ziemi. Ziemi należącej do Rzeczpospolitej. Miejsca, które jest geograficznym sercem Europy, miejsca, które jest również ostatnią twierdzą stojącą na straży wartości cywilizacji łacińskiej, podczas gdy zachodnia Europa upada pod jarzmem demoralizacji i degeneracji społecznej. To wielki honor być Polakiem!

Z badań wynika, że Ariowie, czyli Prasłowianie to autochtoniczny i najstarszy lud Europy o haplogrupie R1a1 Y-DNA. Badania te obaliły kłamstwo niemieckiego zaborcy o migracjach Słowian na tereny środkowej Europy w VI wieku, którzy rzekomo zasiedlali te ziemie po plemionach germańskich i celtyckich. Tymczasem badania międzynarodowego zespołu naukowców wykazały, że Ariowie to jest Słowianie, byli na tych ziemiach od 10 700 lat. A Polacy mają najwięcej słowiańskich genów, bo 51%. Druga jest Ukraina – 48%, Rosja – 47%, Litwa – 40%, Węgry 39%, Czechy – 30%.

Polska historia została zakłamana. Celowych kłamstw historycznych w temacie Słowian jest wiele, dlatego raz jeszcze podkreślmy, że historia Polski nie zaczyna się od Mieszka, choć skutecznie wmówił nam to najpierw kościół a potem niemiecki zaborca, usuwając niewygodne dowody. Jednak tak się składa, że w VI wieku Państwo Lechitów znajdowało się u szczytu swej potęgi. Niemcy dobrze to wiedzieli i dokładnie znali sukcesję naszych władców od VI wieku właśnie.

Czas wspomnieć o obrazie znajdującym się na jasnej Górze. Otóż obraz ten, jakimś cudem nadal funkcjonuje w przestrzeni publicznej i dostępny jest dla każdego zwiedzającego. Obraz przedstawia 52 portrety królów i książąt lechicko-polskich, począwszy od Lecha I do króla Augusta IV, czyli zawiera portrety i imiona 15 królów lechickich (od Lecha I do Mieszka). Lista ta, niepełna, pokrywa się z młodszymi kronikami, które omawiają dynastie polskich władców od VI wieku.Najkrócej rzecz ujmując: trzeba dopisać w oficjalnych podręcznikach do historii Polski, brakujące 2800 lat, mimo, że de facto odkrycia archeologiczne sięgają znacznie dalej, na przykład sensacyjne Bronocice z 3500 lat p.n.e. Zatem, skoro Lechia została założona przez Lecha Wielkiego 3800 lat temu (około 1800 roku p.n.e.), a znamy tylko 1000 lat naszej historii, rachunek jest oczywisty. Okrojono nam 2/3 dziejów, jeśli nie więcej. Najwięcej szkód poczynili zaborcy, ponieważ wcześniej szlachta orientowała się w zarysie dziejów Polski.

To już nie jest tajemnicą a mianowicie naukowcy potwierdzają, że wcześniejsza nazwa Polski to Lechia, są na to jednoznaczne dowody, można o tym przeczytać w wielu książkach i publikacjach naukowych. Przed katolicką Polską istniała Lechia, dziś ten fakt za wszelką cenę próbuje się zataić, zepchnąć w niepamięć. Chce się nam narzucić myślenie, że dopiero od momentu chrztu Polsku nasz Naród tak naprawdę rozpoczął swoje funkcjonowanie.

Jednak to kłamstwo, chrzest Polski to ważne wydarzenie, ale nie można fałszować historii tylko po to, aby chełpić się tym religijnym wydarzeniem, nie może pewna grupa ludzi budować swojego autorytetu i mocy na tym wydarzeniu, gdyż wcześniej Polska, czyli Lechia istniała i miała się dobrze, było to Państwo silne i szanowane. Potęga Lechi przełożyła się na potęgę Polski. O to fragment Księgi Sędziów ze Starego Testamentu, rozdział 15.

„Wtedy Filistyni wyruszyli i rozbili swoje namioty w Judzie, a robiąc wypady, docierali aż do Lechi. Pytali ich mieszkańcy Judy, dlaczego nas atakujecie? A oni odpowiedzieli przyszliśmy, żeby pojmać Samsona i postąpić z nim tak, jak on postąpił z nami. Wtedy około trzech tysięcy mieszkańców Judy udało się do jaskini skalnej w Etam i powiedziało Samsonowi czy ty nie wiesz, że Filistyni teraz nami rządzą? Coś ty zrobił? A on odpowiedział: Postąpiłem z nimi tak jak oni ze mną. A oni na to Przychodzimy, żeby cię związać i oddać w ręce Filistynów. Rzekł im Samson przysięgnijcie mi tylko, że nie zamierzacie mnie zabić.

Odpowiedzieli mu: Nie, chcemy cię tylko obezwładnić i oddać w ich ręce, ale nie zamierzamy cię zabijać. I związawszy go dwoma nowymi powrozami, wyprowadzili go z jaskini skalnej. Kiedy przybył do Lechi, Filistyni na jego widok zaczęli wznosić radosne okrzyki. Wtedy duch Boga zawładnął nim, a powrozy, którymi był skrępowany, stały się nagle jak spalone włókna lniane i opadły z jego ramion. Znalazłszy szczękę oślą, jeszcze świeżą, chwycił ją i zabił tysiąc mężów. I powiedział Samson: Przebiłem ich oślą szczęką, oślą szczęką zabiłem ich tysiąc. Wypowiedziawszy te słowa, odrzucił oślą szczękę, a miejsce owo nazwano Ramat-Lechi.

Kiedy zaczął odczuwać pragnienie, modlił się tak do Boga: Poprzez ręce twojego sługi Ty sam dokonałeś tego dzieła ocalenia. Czyż dopuścisz, żebym teraz skonał z pragnienia albo dostał się w ręce tych nieobrzezańców? I rozwarł Bóg szczelinę, która się znajdowała w skale w Lechi, i wypłynęła z niej woda. Kiedy Samson ugasił pragnienie, ożywił się i nabrał nowych sił. Dlatego nazywa się to źródło: En-Hakkore [to znaczy: źródło Powołującego]. Bije ono do dnia dzisiejszego w Lechi.”

Wielu antycznych kronikarzy jednoznacznie stwierdza, że Lechia to antyczna nazwa Polski z czasów jeszcze przed chrztem z roku 966. Polaków wcześniej nazywano wszędzie Lechitami, Tureckie Lehce, Węgierskie Lengyel, Ruskie Lachy, Serbskie Ledianin. Słowo Polacy zostało dopiero użyte po raz pierwszy w XV wieku, wcześniej używano słowa Polanie. Interesujący jest inny fakt, otóż Lechici przez sąsiednie narody uważani byli za panów, naród ludzi wolnych i szlachetnie urodzonych.

Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych przez Boga. Drogi Czytelniku, Jestem dumny z bycia Polakiem a Ty?


Przeczytaj również:

Zagraniczne wpływy interesów, czyli po roku 1989 wdrażano plan systematycznej eksterminacji Polaków.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


11 listopada, 2020


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *