Polak na „Marszu o Wolność” zgodnie z prawem odmawia przyjęcia mandatu za brak maseczki. I co? Mandatu nie otrzymuje!

POZDRAWIAMY FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY NIE ZDECYDOWALI SIĘ WYSTAWIĆ MANDATU.


Ile razy można mówić i pisać, że mandaty za nie noszenie maseczki vel namordnika na twarzy, są niezgodne z prawem o Konstytucji RP nie wspominając. Każdy policjant, który decyduje się nałożyć mandat za nie noszenie maseczki de facto sam łamie prawo. Zatem ile razy można jeszcze o tym przypominać? Oczywiście odpowiedź brzmi: tyle razy należy o tym przypominać ile to będzie konieczne.

Dodamy, że sądy masowo uchylają wystawione mandaty, policjanci nadal żyją w świecie wyjętym z pod prawa a politycy PiS zapomnieli już, co to znaczy funkcjonować w obrębie Konstytucji Rzeczpospolitej. Jednak w tym całym bałaganie najważniejszym póki, co jest to, że mandaty nałożone przez policję w kwestii maseczek są nic nie warte i to jest po pierwsze a po drugie, te wystawione zostają skasowane przez sądy.

Co jeszcze można dodać w kwestii maseczkowej? Aha no tak, pragniemy Wam z wielką satysfakcją przedstawić film, na którym młody Polak, świadom swoich praw, mówi policjantom kolokwialnie rzecz ujmując: SPADAJCIE! Proponujemy każdemu zapamiętać postępowanie naszego dzisiejszego Bohatera, ponieważ każdy z Was może w ten sam sposób postąpić w razie bezprawnego nalotu policji w kwestii namordnika. Film został nagrany na Marszu o Wolność przez telewizję: Media Narodowe (możecie ich znaleźć na youtube).


Źródło: media narodowe

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *