Polacy mają heroizm i niezłomność we krwi. Polska to nie tylko ziemia, ale i Naród.

W zatroskaniu, pewnego rodzaju lęku o nasz kraj, dobrze jest zachować swoisty umiar, zdrowy rozsądek i realizm. Nie należy poddawać się propagandzie i popadać w daremny strach i lęk o Ojczyznę. KOD, czyli tak zwany Komitet Obrony Demokracji, teoretycznie zagrożona wolność w Polsce, problemy gospodarcze, negatywny wizerunek naszego kraju za granicą, problemy kulturowe i społeczne, i tak dalej można by wymieniać bez końca. Taki jest obecnie wałkowany obraz Polski w mediach nie Polskich na terenie Polski, taki o to paradoks.

Przy tej okazji nie będziemy pisać konkretnie, o jakie media chodzi gdyż to już jest raczej znany temat. Dlatego należy z całą stanowczością podkreślić, że wyżej wymienione zagrożenia a pośród nich rycerz na białym koniu w postaci KOD’u to fatamorgana, ułuda i coś nierealnego. Abstrahując od upodobań politycznych należy obiektywnie stwierdzić, że w chwili obecnej nasz kraj rozwija się i to na przekór naszym sąsiadom i w zasadzie zachodnim krajom Europy.

Polska powoli staje się potęgą w kierunku, której zwracają swoje oblicze narody innych krajów. Podkreślam, że chodzi o narody a nie samych polityków, którzy prą w zaparte w realizowaniu swoich błędnych idei, z kolei narzuconych im przez finansowych mocodawców. A zatem, Polska ma się dobrze i paradoksalnie można pokusić się o stwierdzenie, że w zasadzie Polskę mogą zniszczyć jedynie sami Polacy.

Nasz naród charakteryzuje się mocnym kręgosłupem patriotycznym i solidnym przywiązaniem do przynależności państwowej. To też jedynie po przez tak zwane czarne owce, swoistych sprzedawczyków i zdrajców, Polska może w jakimś stopniu zostać z destabilizowana i upokorzona a w konsekwencji, czego ponownie powrócić do zastoju gospodarczego i ekonomicznego. Tego typu sprzedawczyków, którzy Polskę i Nasz Naród zbyli za przysłowiowe srebrniki w historii było wielu i jest ich wielu również i dziś.

Uważamy, że to jest podstawowe zagrożenie dla Polski, rozbicie jej jedności po przez pojedyncze jednostki, które działając niczym krety zrobią wszystko, aby za imputować zewnętrzne fobie w centrum Rzeczpospolitej. Drodzy czytelnicy Polska pokonała zakon Krzyżaków, nie bezpośrednio, ale pośrednio po przez bitwę pod Grunwaldem. Polska odparła falę islamu w bitwie pod Wiedniem, przetrwaliśmy Potop Szwedzki, I oraz II wojnę światową, czas zaborów a nawet ponad stu letni czas wymazania naszego narodu z map Europy i świata.

Tego typu przykładów jest wiele, dlatego myśląc o Polsce dobrze jest poszerzyć ramy naszego postrzegania. Nie koncentrujmy się głównie na chwili obecnej, która notabene jest ważna, ale spoglądajmy na nasz kraj z szerszej perspektywie. Polska to nie tylko wzajemne relacje z Unią Europejską, która przedstawiana jest niczym Bóg, którego należy bezkrytycznie słuchać. Polska to nie tylko KOD, PO czy Nowoczesna, i masa różnego rodzaju obecnych urojeń.

Polska to wielotysięczna historia, przeplatana wojnami, upadkiem, zwycięstwem, heroizmem i krwią wielu poległych bohaterów. Nasz kraj jest niczym żelazo hartowane w ogniu historii. Mało tego, jesteśmy pewni, że Polska nigdy nie upadnie, ponieważ nawet, jeżeli przyjdą trudne czasy a tak się stanie, ponieważ ostateczne starcie z globalizmem dopiero przed nami, to mimo wszystko nasz naród wyjdzie z tej bitwy obronną ręką. Dlaczego?

Otóż przemawia za nami historia. Wielu próbowało wymazać naród Polski z tej ziemi i co? Tych ludzi już nie ma a Polska istnieje nadal. To bardzo ważne przesłanie, warto o nim pamiętać i swoją drogą możemy się cieszyć, że ktoś kiedyś zaplanował, iż urodzimy się właśnie Polakami. Będziemy stanowić element Narodu, którego historia sięga setki lat przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Narodu, który zwycięstwo i niezłomność ma we krwi.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *