„PLANdemiczne” ujawnienie: kapłani bez mrugnięcia okiem zdradzili Boga a Franciszek oczekuje prawa legalizującego sodomię.

Szanowni Państwo nazywamy to Chrislam jednak w gruncie rzeczy jest to twór pochodzący bezpośrednio z czeluści piekła. Co to oznacza? Nowa religia Franciszka podszyta New Age, składa się z rzymskiego katolicyzmu, dużej części laodycejskich ewangelików i odstępczych charyzmatyków, islamu sunnickiego, odstępczego judaizmu i po części buddyzmu. Obecnie Franciszek dodaje do wyżej wspomnianego tworu demonicznego ideologię LGBT dla ruchu pedofilskiego.


W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ALE NISZCZYCIELA.”

Święty Franciszek z Asyżu.

W dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, pandemii, której de facto nie ma, na naszych oczach uwidoczniła się przerażająca zdrada znacznej części kapłanów względem Boga. Można ją porównać do zdrady Judasza, jednak mimo wszystko można zapytać czy obecna zdrada nie jest większa, a jej skutki jeszcze bardziej niszczące. Kapłani wypraszają wiernych z kościołów, biskupi namawiają do praktycznego zawieszenia wiary a w dalszej kolejności całkowitego odrzucenia chrześcijaństwa. Sądzę, że sam Lucyfer byłby z nich dumny, to znaczy, zapewne dumny jest.

Powstaje jedynie pytanie o to, na ile są oni świadomi swojej zdrady? Każdy myślący człowiek, opierający się na logice i dowodach, dostrzega kłamstwo pandemii, opartej na całkowicie niewiarygodnych testach PCR. Zatem kapłani jako osoby przebywające blisko Boga, powinny jako pierwsze dostrzec kłamstwo i nadchodzące zniewolenie. Tak się jednak nie dzieje, kapłani chowają się, zajmują się swoimi majątkami, zamykają kościoły, i zapominają o Bogu. W zasadzie ilu z nich jeszcze wierzy w Boga?

To trudne, gdyż jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz, kościół stanowił swoisty ruch oporu dla zła i kłamstwa, dziś w pewnym sensie ludzie wolni i niezależni pozostali sami, kapłani nie spełniają już swojej roli, zbyt mocno poświęcają swoją uwagę kolejnym składkom finansowym, ta mamona, to zniewolenie sprawiło, że stali się ślepi i głusi a ich słowa nie niosą już życia a akceptację dla śmierci duchowej. To oznacza, że jako osoby wierzące musimy jeszcze mocniej złapać się Boga, wbrew jawnej zdradzie Jego kapłanów, zbyt wielu kapłanów. Zwłaszcza w czasach apokaliptycznej próby, jaka nadchodzi.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Sytuacja z przed dwóch tysięcy lat powtarza się, współczesny kościół to ówczesny sanhedryn, i pozostaje zadać pytanie: co stało się z waszą wiarą? Co stało się z waszą miłością do Boga? Dlaczego nie stajecie po stronie prawdy? Dlaczego tak łatwo godzicie się na wygaszanie chrześcijaństwa w Polsce? Dlaczego opuszczacie owce w momencie, gdy najbardziej was potrzebują? Na wszystkie wyżej postawione pytania odpowiada jedno słowo a brzmi ono: ZDRADA.

Ktoś zada pytanie: czy można oczekiwać czegoś innego po kapłanach, jeżeli sam Papież Franciszek to pierwszy zdrajca pośród zdrajców? Drodzy Czytelnicy, Papież Franciszek został pierwszym homoseksualnym papieżem, ponieważ teraz to on oręduje za ideologią LGBTQ dla ruchu pedofilów. Papież zażądał prawa sankcjonującego związki partnerskie. Innymi słowy zażądał prawa dla grzechu sodomii.

O tym się nie wspomina oficjalnie, ale od lat papież Franciszek zabiega o włączenie ideologii LGBT do religii rzymskiej. Dzieje się tak, dlatego, ponieważ musi dojść do całkowitego rozmycia wiary i utworzenia czegoś w rodzaju globalnego Chrislamu, religii, która oficjalnie i na dobre rozpoczęła się w lutym 2019 roku. W dalszej kolejności liczni księża pedofile zostaną uznani za coś normalnego i wkrótce staną się oficjalnie chronioną grupą. Zrozum, że LGBT to ideologia całkowitego zepsucia, prowadząca do legalizacji pedofilii. I o zgrozo, Watykan w tym czynnie uczestniczy.

Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. I czyni wielkie znaki, tak, iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.”

Księga Objawienia.

Szanowni Państwo nazywamy to Chrislam jednak w gruncie rzeczy jest to twór pochodzący bezpośrednio z czeluści piekła. Co to oznacza? Nowa religia Franciszka podszyta New Age, składa się z rzymskiego katolicyzmu, dużej części laodycejskich ewangelików i odstępczych charyzmatyków, islamu sunnickiego, odstępczego judaizmu i po części buddyzmu. Obecnie Franciszek dodaje do wyżej wspomnianego tworu demonicznego ideologię LGBT dla ruchu pedofilskiego.


Przeczytaj również:

W imię Islamu Papież Franciszek oraz Islamski przywódca podpisują dokument zwiastujący wspólną globalną religię.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *