„PLANdemia” COVID-19 to eksperyment medyczny wszechczasów, gwarantujący miliardowe zyski Big Pharmie.

Jakie programy sponsoruje firma Pfizer? Cóż, cieszę się, że pytasz. Pfizer sponsoruje między innymi CBS Health Watch, Anderson Cooper 360, ABC News Nightline, Making A Difference, CNN Tonight, Erin Burnett Out Front, ABC’s This Week With George Stephanopoulos, CBS Sports Update, Meet The Press, CBS This Morning i 60 Minut. Zaznaczam, że to tylko niektóre przykłady. Teraz wiesz, dlaczego media „głównego rynsztoku” bezlitośnie naciskają, aby wszyscy żyjący ludzie otrzymali „rządowy zastrzyk”. Są one sponsorowane przez firmę Pfizer.


Pamiętacie pewne znamienne słowa tekstu, jednego z najbardziej znanych utworów Michaela Jacksona, o tym jak to „ich” nie obchodzimy? Pozwólcie, że je zacytuje: „Tak naprawdę oni o nas nie dbają. Bez względu na to, co powiedzą ludzie, my znamy prawdę: oni o nas nie dbają”. Słowa pochodzą z utworu: „They don’t care about us”. I wierzcie mi lub nie, ale politycy (nie wszyscy, ale większość) nie interesuje się losem ludzi, ponieważ zostali oni przekupieni przez „możnych tego świata”.

Wiecie, co to oznacza? To oznacza, że tacy „kupieni” politycy, stają się własnością swoich „właścicieli” i od tego momentu dbają już tylko o interesy swoich „panów i władców”. Sądzisz, że to science fiction? Cóż… Przemyśl to raz jeszcze. Prosty przykład, w radzie medycznej przy premierze Mateuszu Morawieckim kilku tak zwanych profesorów, było w przeszłości finansowanych przez koncerny farmaceutyczne i to jest już udowodnione.

I nie zgadniecie, co oni mówią… Otóż w szaleńczy sposób lobbują za masowym szczepieniem milionów Polek i Polaków, preparatem, który nadal znajduje się w fazie badań medycznych a zatem mamy do czynienia z eksperymentem medycznym. Sądzicie, że sparaliżowało im mózgi i nie mają świadomości tego, co robią? Oczywiście, że wiedza doskonale, o co tutaj chodzi, ale otrzymali „kupę kasy”, aby nie dostrzegać prawdy.

W mojej opinii, gdy minie ustalony czas i historia oceni działanie tych wszystkich „Niedzielskich” i im podobnych, to wówczas będą oni stawiani na równi z takimi bestiami jak chociażby Josef Mengele, zbrodniarz wojenny, określany również mianem: „Anioł Śmierci”. A wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze. Otóż „Niedzielscy”, tego świata to pionki w tej globalnej grze, pionki od brudnej roboty. I wierzę mocno w to, że przyszłość ich rozliczy, jednak „siły pociągające za sznurki”, nadal pozostaną nieuchwytne. Dziś chcemy przyjrzeć się tym siłom.

Pfizer Inc poinformował we wtorek (02-11-2021r.), że spodziewa się, że w 2021 roku sprzedaż szczepionki przeciw COVID-19, którą Pfizer opracował z niemieckim partnerem BioNTech SE, osiągnie 36 miliardów dolarów i prognozuje kolejne 29 miliardów w 2022 roku, co stanowi najwyższe szacunki analityków za oba lata. I teraz, media „głównego rynsztoku” są sponsorowane przez firmę Pfizer, ale jestem pewien, że nie ma to żadnego związku ze sprzedażą szczepionek.

Pfizer Pharmaceuticals prowadzi obecnie „eksperyment medyczny”, jakiego jeszcze w naszych czasach nie widziano. Skutkuje to tym, że miliardy dolarów napływają, co miesiąc, z powodu obowiązkowego stosowania szczepionki COVID-19. O dziwo, o zgonach spowodowanych szczepieniem, na COVID-19, już media „głównego rynsztoku” nie wspominają. Ciekawe, dlaczego? Być może chodzi o finansowe „przekupstwo”?

Pfizer Pharmaceuticals, aby mieć pewność, że pieniądze wciąż będą napływać, sponsoruje dziesiątki programów informacyjnych w mediach „głównego rynsztoku”, gwarantując, że gadające głowy „przekupionych prezenterów” będą nadal entuzjastycznie zalecać wszystkim szczepienie raz, dwa, trzy i cztery razy, aż ostatecznie tak zwana „szczepionka” na COVID-19 zostanie „wrzucona” na stałe do kalendarza szczepień.

I tych przekupionych dziennikarzy, prezenterów, celebrytów, pseudo ekspertów i wreszcie polityków, nie interesuje twoje zdrowie i życie. Oni doskonale rozumieją, z czym mają do czynienia, to jest „śmiertelnym eksperymentem medycznym”, a jednak z uśmiechem na twarzy powiedzą ci: „szczepimy się, bo to ostania prosta”. I tutaj nasza dzisiejsza publikacja zatacza koło i powracamy do słów, od których rozpoczęliśmy: „Tak naprawdę oni o nas nie dbają. Bez względu na to, co powiedzą ludzie, my znamy prawdę: oni o nas nie dbają”.

Jakie programy sponsoruje firma Pfizer? Cóż, cieszę się, że pytasz. Pfizer sponsoruje między innymi CBS Health Watch, Anderson Cooper 360, ABC News Nightline, Making A Difference, CNN Tonight, Erin Burnett Out Front, ABC’s This Week With George Stephanopoulos, CBS Sports Update, Meet The Press, CBS This Morning i 60 Minut. Zaznaczam, że to tylko niektóre przykłady. Teraz wiesz, dlaczego media „głównego rynsztoku” bezlitośnie naciskają, aby wszyscy żyjący ludzie otrzymali „rządowy zastrzyk”. Są one sponsorowane przez firmę Pfizer.

Dla bardziej wtajemniczonych na koniec dodamy, że: słowo „farmaceutyczny” oznaczające lekarstwo, z którego pochodzi termin „Big Pharma”, pochodzi od greckiego słowa „pharmakeia”. W Księdze Apokalipsy, w której mowa o magii i czarach, użyto tego samego słowa „pharmakeia”. Pharmakeia oznacza „używanie lekarstw, narkotyków lub zaklęć”. Pharmakeia pojawia się również w Księdze Wyjścia 7:11, 7:22, 8:18, Księdze Izajasza 47: 9, Liście do Galatów 5:20, Księdze Objawieniu 9:21 i 18:23.


Przeczytaj również:

Abp. Vigano napisał kolejny list do Trumpa: „Niech Pan pozwoli, że się do Pana zwrócę w godzinie, w której losom całego świata zagraża globalny spisek.”


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


3 listopada, 2021


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *