PiS wygrywa wybory do parlamentu europejskiego. Orban i Salvini deklasują rywali w swoich krajach.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

PiS wygrywa wybory do parlamentu europejskiego. Orban i Salvini deklasują rywali w swoich krajach. Prezydent Andrzej Duda prosił Polaków o udział w wyborach, Polacy odpowiadają na to wezwanie. Opozycja z Grzegorzem Schetyną na czele szuka winnych wyborczej katastrofy a Donald Tusk milczy, po mimo tego, że jest fanem wpisów na Twitterze. Czy to początek końca neoliberalnej ideologii Unii Europejskiej? Wszystko wskazuje na to, że jest taka możliwość.

Pomysł stworzenia jednego super państwa do kosza? Promowanie ideologii gender oraz LGBT do kosza? Koniec z wyzyskiem mniejszych narodów i układami Francji oraz Niemiec bazującymi na eksploatacji państw Europy Środkowo Wschodniej? Koniec z samobójczym forsowaniem polityki otwartych drzwi oraz cenzurą w internecie po przez wdrażanie pomysłów pokrewnych, do ACTA i ACTA 2? Koniec z kłamstwem poprawności politycznej i mowy nienawiści? Tak, jest to możliwe, że przed Europą otwiera się nowa, bardziej optymistyczna wizja przyszłości.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Populiści, naziści, eurosceptycy i wreszcie ci wszyscy, którzy szerzą mowę nienawiści i nie są poprawni politycznie, o kim mowa? O tych wszystkich, którzy z przyczyn racjonalnych mówili NIE współczesnemu kierunkowi, jaki obrała Unia Europejska, kierunkowi prowadzącemu do zniewolenia intelektualnego, upadku zasad i moralności by wreszcie wspomnieć o samobójczym podążaniu w stronę cywilizacji multi kulti. Ten, kto był przeciwny, zostawał bardzo szybko wyszydzony i zmieszany z błotem przez media głównego nurtu.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Coraz większa część cywilizacji Europejskiej otwiera oczy, dostrzega kłamstwo i miraże współczesnych neoliberalnych polityków, którzy wespół z działaczami skrajnie lewicowymi chcieliby zaprowadzić na Starym Kontynencie coś na wzór Sodomy i Gomory XXI wieku. ACTA 2, ideologia LGBT,multi kulti, coraz większa akceptacja dla zboczeń i dewiacji seksualnych, szerzenie inwigilacji, korupcji i podziału między bogacącymi się elitami a coraz bardziej ubożejącą klasą średnią, której notabene praktycznie już zabrakło w wielu miejscach Europy. Dla tego wszystkiego nie może być zgody.

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Nie dajmy sobie wmówić, że wszystko, co zrealizowano w krajach europy zachodniej jest procesem przybliżającym ludzkość do raju. Otóż sytuacja wygląda całkowicie odmiennie, postępowanie polityków Francji czy Belgii doprowadziło do upadku tych narodów. Nie oszukujmy się, obecnie te kraje borykają się z ogromnymi problemami kulturowymi, ideologicznymi i finansowymi. Mało tego, międzynarodowe lobby tego typu sytuację chce za wszelką cenę zaszczepić również w Polsce.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *