PiS to nowotwór drążący Rzeczpospolitą, gorszy od PO. Systematycznie i z uporem niszczy polskich przedsiębiorców i cały naród.

Dziś polska gospodarka praktycznie nie istnieje, została zarżnięta a klasa średnia rozstrzelana ekonomicznie. Zagraniczne konsorcja wykupują upadające polskie firmy, lub to, co z nich zostało. Wielu nie wytrzymało psychicznie, liczba samobójstw wzrosła niebotycznie o liczbie zgonów w ostatnich miesiącach nie wspominając, ponieważ jest ona największa od czasów II wojny światowej. Słyszysz! Od czasu II wojny światowej!!! Ocknij się! Trwa holocaust na Polakach!


Pamiętam jak przed wyborami parlamentarnymi prezes PiS, Jarosław Kaczyński powiedział w pseudo mediach zwanych TVPinfo, że zrównywanie jego partii z PO to niebezpieczny zabieg, który może w pewnym sensie odebrać im zwycięstwo w wyborach. Dziś z całą pewnością stwierdzamy, że prezes PiS miał w pełni rację, ponieważ PiS to nie PO, i jak mawiają internauci: „jedno zło”, ale PiS jest znacznie bardziej destrukcyjny dla naszej Ojczyzny aniżeli PO.

PiS to pewnego rodzaju „słodka trucizna”, którą przez lata pili Polacy a dziś Polska straciła suwerenność, mamy zapaść gospodarczą, dług publiczny wzrósł do niespotykanych dotąd poziomów, naród został podzielony, zabija się ekonomię i finanse, niszczy klasę średnią i dodatkowo wciska się Polakom preparat określany mianem szczepionki, podczas gdy jest to zwykła i niewystarczająco przebadana trucizna, która doprowadziła już do śmierci wiele osób. Polsko czy się przebudzisz?!

Zacznijmy jednak od początku, ponieważ działania PiS były mocno zakamuflowane, a mianowicie tak zwany program 500+ oraz cała masa innych programów z plusem. To trwało około trzech lat, później nadeszło prawdziwe oblicze Jarosława Kaczyńskiego oraz Mateusza Morawieckiego i zaprzęgniętych ministrów, głównie tych z ministerstwa zdrowia, a raczej należałoby napisać ministerstwa kreowania śmiercią.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski zamknął kraj w oparciu o niewiarygodne testy PCR, które wykrywają koronawirusa wszędzie, nawet w oleju silnikowym czy soku Tymbark. Niezależne media oraz wielu specjalistów łapało się za głowy i niedowierzało w to, co robi Polski rząd. Rozpoczęto mordowanie polskiej gospodarki w oparciu o nic nie warte testy. Po dziś dzień do wielu osób to nie dociera, że można było zrobić coś takiego, jednak tak właśnie było, a ci, którzy nadal tego nie rozumieją to zapewne już nic nie rozumieją, przykre.

Co otrzymaliśmy dalej? Dalej na jaw wypływały kolejne informacje o fałszywych podstawach pandemii, ponieważ jak dowiedziono w wielu miejscach naszej planety, koronawirus SARS-CoV-2 rzeczywiście istnieje, jednak nie jest tak zjadliwy i rozpowszechniony jak na to wskazują media. Dlaczego? Ponieważ pandemia opierała się na wynikach testów PCR, które jak już pisaliśmy, są całkowicie niewiarygodne, zatem jaka pandemia? To nie pandemia, ale zamach na inteligencję człowieka, wolność i prawo do posiadania chociażby własnej firmy. O nie Polaku! Wedle ideologii PiS ty nie masz mieć firmy, ty nie masz mieć za wiele! Masz być całkowicie zależny od państwa! Masz być niewolnikiem ekonomicznym PiS!

Niemniej jednak po mimo napływających sygnałów, polski rząd PiS nadal wykonywał kolejne wyroki śmierci na polskiej gospodarce bez mrugnięcia okiem. TVPinfo po dziś dzień sieje propagandę i ideologię strachu, ponieważ Polko i Polaku masz się bać, masz się bać jeszcze bardziej! Masz się bać wystawić nos po za framugę drzwi własnego domu! Nie wolno ci prowadzić działalności gospodarczej, ALE płać podatki! Nie dostaniesz się do służby zdrowia, ALE płać składkę zdrowotną! Jak długo jeszcze Drodzy Rodacy będziecie znosić te upokorzenia, które funduje wam Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki oraz ich świata, określana mianem PiS.

Dziś polska gospodarka praktycznie nie istnieje, została zarżnięta a klasa średnia rozstrzelana ekonomicznie. Zagraniczne konsorcja wykupują upadające polskie firmy, lub to, co z nich zostało. Wielu nie wytrzymało psychicznie, liczba samobójstw wzrosła niebotycznie o liczbie zgonów w ostatnich miesiącach nie wspominając, ponieważ jest ona największa od czasów II wojny światowej. Słyszysz! Od czasu II wojny światowej!!! Ocknij się! Trwa holocaust na Polakach!

Nie, to nie jest wina koronawirusa, nawet nie waż się tak myśleć. To wina zniszczonej służby zdrowia, która to nie przyjmowała tych, którzy realnie potrzebowali pomocy. W rezultacie nie otrzymywali jej, ponieważ szpitale były zapchane BEZOBJAWOWYMI chorymi na COVID-19. Rozumiecie to? BEZOBJAWOWYMI!!! Skandal i kpina. Nie ma czegoś takiego jak bezobjawowa choroba w medycynie, takie pojęcie nie istnieje!

Cała służba zdrowia została zapchana ludźmi zdrowymi, którym niewiarygodne testy PCR wykazały koronawirusa, jednak w gruncie rzeczy był to wynik fałszywie pozytywny, stąd blisko 90% chorych nie miało objawów, nie miało ich, bo byli ZDROWI! Mało tego, w dobie COVID-19 o ponad 70% spadła zachorowalność na grypę. Dlaczego? Bo test PCR wszystko kwalifikowały jako COVID-19, a zatem nie tylko zdrowych, ale także tych z grypą, czy zwykłym katarkiem. Rozumiesz? Jeżeli skoczek wyskoczyłby ze spadochronem z samolotu, ale spadochron by się nie otworzył a skoczek zginął, to system zakwalifikowałby go jako ofiarę COVID-19. Do takich patologii dochodziło!

No i co? PiS rozpieprzył wszystko (wybaczcie słownictwo), dosłownie wszystko, a to nie koniec, ponieważ konsekwencje bagna, które stworzyli będą trwać dziesięciolecia. Zależy Ci na twoich dzieciach? To informujemy cię, że również one będą płacić cenę, bardzo wysoką cenę, za to, co obecnie robi PiS. Będzie to cena bezprecedensowa a jej rozmiary są nadal jeszcze nie do przewidzenia. Jedno jest pewne, przerosną wszystko, co działo się do tej pory w historii Rzeczpospolitej.

Miliony ludzi zamkniętych w domach na kwarantannie, bo byli bezobjawowi! Bezprawnie zamkniętych! Mandaty, sanepid, nagonka, to wszystko było bezprawne, ponieważ oparte o rozporządzeniach Mateusza Morawieckiego a nie o prawo! Kolejne bezprawie! Synonimem partii PiS od dziś jest słowo BEZPRAWIE, ponieważ tak jak oni podeptali Konstytucję RP, to nikt jeszcze czegoś takiego nie zrobił, nawet ci nieudacznicy i zdrajcy z PO.

Wy to rozumiecie, ufamy i jesteśmy pewni, że nasi czytelnicy rozumieją doskonale, co się dzieje, ALE! Większość Polaków tak naprawdę nie ma pojęcia, z czym ma do czynienia. Polska jest niszczona, rozprzedawana, jej suwerenność oddana a my jako naród nadal jesteśmy zastraszani i gnębieni BEZPRAWNIE. I powstaje pytanie, kiedy Polski naród powie DOŚĆ? W momencie, gdy ściana BEZPRAWIA PiS zderzy się z nimi na tyle mocno, że wreszcie się przebudzą? A może, gdy już nie będą mieli nic, po za zaciągniętymi kredytami, upadłością firmy i podatkami do zapłaty? Oby nie!

I kiedy mogłoby się wydawać, że to już koniec a Polskę nie może spotkać już nic gorszego aniżeli nowotwór, jakim jest PiS, to okazuje się, że to jeszcze nie koniec, ponieważ nowotwór PiS dokonał przerzutu na organizmie Rzeczpospolitej. Nim jednak o nim napiszemy to podzielimy się z wami jeszcze jedną ważną informacją, o której pisaliśmy artykuł wczoraj, a mianowicie ostatnio nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przyznała, że testy PCR dają bardzo dużo wyników fałszywie pozytywnych! Widzicie więc, że poczynania PiS nie tylko powinny trafić przed Trybunał Stanu ale przed oblicze Piłsudskiego, który wiecie co robił ze zdrajcami Ojczyzny.

Dobrze a teraz na koniec napiszmy jeszcze o przeżucie, jakiego dokonał nowotwór PiS na zdrowym organizmie Rzeczpospolitej. Otóż Mateusz Morawiecki sprzedał suwerenność Polski za 770 mld zł. Gdy Niemcy opuszczały Polskę pod II wojnie światowej, zapowiedziały, że jeszcze tutaj wrócą. I co się stało? Właśnie na naszych oczach realizuje się to czarne proroctwo a wszystko dzięki polityce prowadzonej przez Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego oraz zdrajców z PiS.

Mateusz Morawiecki złożył podpis pod dokumentem, który łączy praworządność z wypłatami środków finansowych w Unii Europejskiej. Ten sam Mateusz Morawiecki miał czelność wrócić do Polski i ogłosić, że odniósł sukces. Niestety albo się myli, albo jest niekompetentny albo też jawnie kłamie i oszukuje Polaków. Prawda jest taka, że to nie jest żaden sukces a całkowita porażka. To jest zdrada, której konsekwencje będą ciągnąć się za naszym narodem przez lata a może i dziesięciolecia. Morawiecki podpisał wyrok śmierci dla naszej Ojczyzny.

Mateusz Morawiecki dowodzi, że zawarte WYTYCZNE, które były formą kompromisu, łączą kwestię praworządności ze źle wydawanymi środkami finansowymi otrzymanymi z Unii Europejskiej. To jest ten bufor, ta ochrona, zagwarantowana negocjacjami polskiego premiera. Niestety premier nie rozumie podstawowej kwestii, otóż WYTYCZNE zawarte w dokumencie nie stanowią prawa a jedynie pewnego rodzaju intencje polityczne. Już dziś czołowi politycy parlamentu europejskiego jawnie ogłaszają, że nie interesuje ich żaden przypis a jedynie samo prawo a w prawie jest mowa tylko i wyłącznie o połączeniu praworządności z wypłatami środków finansowych w unii europejskiej.

W taki o to prosty sposób Morawiecki oddał Polskę pod niewolę i dyktat unii europejskiej a my wszyscy w przyszłości poniesiemy tego konsekwencje, przyszłe pokolenia naszych dzieci również. Polska nie będzie chciała przyjmować imigrantów? Ależ to naruszenie praworządności, więc albo przyjmujecie albo zero kasy! Polska nie będzie chciała usankcjonować pełnych praw dla środowisk LGBT oraz wprowadzić nauczania seksualnego do szkół? Ależ to naruszenie praworządności, więc albo wprowadzimy wszelkie wytyczne Brukseli albo zero kasy!

Polska nie będzie chciała przyjąć waluty euro? Ależ to łamanie praworządności, zatem albo wprowadzacie albo zero kasy! Polska nie będzie chciała i tak dalej, i tak dalej. Na tego typu system zgodził się Mateusz Morawiecki pod patronatem Jarosława Kaczyńskiego. Hańba! Zdrada! Szanowni Państwo w chwili obecnej nie wiemy jak to wszystko dalej się potoczy, jednak decyzje PiS są skrajnie destrukcyjne dla Polski a zatem przetrwanie naszego narodu staje obecnie pod znakiem zapytania. I możecie nam wierzyć bądź też nie, jednak to nie są słowa na wyrost, niestety nie są.


Przeczytaj również:

PiS przed Trybunał Stanu: „lockdown”, zrujnowanie finansów, maseczkowe samobójstwo, szczepionkowa zmowa, sprzedanie suwerenności Polski.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *