PiS ręka w rękę z post komunistami z Lewicy i paroma innymi „zdrajcami”, przegłosowali ustawę o zwiększeniu zasobów własnych UE.

Unia Europejska nie wyczaruje tych pieniędzy z Brukselskiego kapelusza, ona w jawny sposób pożyczy je na kredyt od, no nie zgadniecie, od kogo… Od banków! Zatem Europa zadłuży się u banksterów, którzy będą drukować pieniądze (swoją drogą, na jakiej podstawie?) a Europejczycy będą je spłacać tym basksterskim cwaniakom wraz z odsetkami! Tak przedstawia się źródło finansowania Funduszu Odbudowy Unii Europejskiej. Pięknie prawda?


„Zdrada stanu”, „Dogadali się z komunistami”, „To koniec suwerenności Polski”, „Morawiecki to sługus banków i wielkich korporacji”. Szanowni Państwo w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć wiele barwnych wypowiedzi, przeczytać różne niesamowite teksty o tym jak to PiS wraz z Lewicą dogadali się ponad dobrem wspólnym naszej Ojczyzny i za miliardy z Unii Europejskiej, przehandlowali suwerenności Rzeczpospolitej. Czy zatem to prawda?

Sejm ostatecznie przyjął we wtorek (4-05-2021 r.) wieczorem (całe szczęście, że jednak nie w nocy), ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej dotyczącą Funduszu Odbudowy. Za ustawą opowiedziało się 290 posłów (w tym 46 z 47 posłów Lewicy), przeciw było 33, a 133 wstrzymało się od głosu. Po burzliwej debacie i głosowaniu Michał Szczerba stwierdził, że: „30 lat temu Jarosław najlepsze swoje interesy zrobił z ludźmi PZPR i z TW. Historia zatoczyła koło.”

„Myślę, że KPO to nie jest ostatnie słowo ze strony Lewicy, ale początek współpracy również w kontekście naszych projektów socjalnych i ekologicznych.” Stwierdziła wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk w rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną. To, że PiS ma już bardzo mało, a może praktycznie już nic nie ma, wspólnego z Polską prawicą, z patriotyzmem to akurat jest dość jasne i zostało wielokrotnie udowodnione przez Kaczyńskiego i Morawieckiego. Należy wyraźnie stwierdzić, że PiS to żadna prawica a lewica, dlatego lewica z lewicą się dogada, stąd sojusz PiS i lewica.

Tak, więc ci pseudo patrioci (de facto zdrajcy) z PiS, porozumieli się z post komunistami z Lewicy i przegłosowali ustawę, która już w niedalekiej przyszłości będzie mogła doprowadzić do realizacji planu stopniowej anihilacji Polski. Smutne przy tym wszystkim jest to, że PO, czyli dotychczasowi zdrajcy, słusznie byli w jakimś stopniu przeciwni tej ustawie. Natomiast postawa Konfederacji i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, zasługuje tutaj na pełną pochwałę.

I tak: za przyjęciem Funduszu Odbudowy głosowało 290 posłów, 33 było przeciw, a 133 wstrzymało się od głosu. Lewica (Nowa Lewica, PPS, Razem i Wiosna), Koalicja Polska (PSL, UED, Konserwatyści) oraz Polska 2050 poparły rząd. Mimo partyjnej dyscypliny w klubie PiS, ugrupowanie Zbigniewa Ziobry (Solidarna Polska) było przeciw. Podobnie jak Konfederacja. Koalicja Obywatelska (PO, Inicjatywa Polska, Nowoczesna i Zieloni) wstrzymała się od głosu.

Drodzy Czytelnicy, najlepsza trucizna to ta „słodka trucizna”, najlepsze kłamstwo to te „kłamstwo z domieszką prawdy”. Tak zwany Fundusz Odbudowy Unii Europejskiej to dodatkowe miliardy dla poszczególnych krajów i to nie ulega wątpliwości. I byłaby to doskonała informacja gdyby nie pewne „ALE”, a jak wiemy z życia w zdaniu, które posiada takie „ALE”, to wszystko co znajduje się przed „ALE” praktycznie nie istnieje. Zatem, o co chodzi z tym „ALE” i co po nim się znalazło a co tak skrupulatnie ukrywają przed nami Kaczyński, Morawiecki i post komuniści?

Otóż Unia Europejska nie wyczaruje tych pieniędzy z Brukselskiego kapelusza, ona w jawny sposób pożyczy je na kredyt od, no nie zgadniecie, od kogo… Od banków! Zatem Europa zadłuży się u banksterów, którzy będą drukować pieniądze (swoją drogą, na jakiej podstawie?) a Europejczycy będą je spłacać tym basksterskim cwaniakom wraz z odsetkami! Tak przedstawia się źródło finansowania Funduszu Odbudowy Unii Europejskiej. Pięknie prawda?

Ale nawet to można byłoby przemilczeć, ponieważ Polska w jakimś stopniu rzeczywiście nadal by zyskiwała, jednak pojawia się kolejne „ALE”. Otóż pieniądze z tego funduszu odbudowy, ich wypłacanie, będzie uzależnione od poziomu „praworządności” w danym kraju wspólnoty. Zależność jest prosta: nie ma praworządności to i nie ma kasy z Unii europejskiej. Polska w Brukseli jest znienawidzona i okrzyknięta krajem najmniej praworządnym, zatem pieniądze z funduszu odbudowy z pewnością będą blokowane.

To oznacza, że najprawdopodobniej nie otrzymamy nic, a jeżeli już cokolwiek otrzymamy to przysłowiowe ochłapy. W zamian zgadzamy się jako Polska na uwspólnotowienie długu Unii Europejskiej, co nie jako przekształca Unię Europejską w Państwo Federalne. Dodatkowo Unia Europejska zyskuje możliwość nakładania na kraje członkowskie różnego rodzaju podatków! Do tej pory na Polaków tylko rząd Polski mógł nakładać podatki, teraz dzięki decyzji PiSu i post komunistów z Lewicy to się zmienia. A to bardzo niepokojąca sytuacja.

A wszystko to, co wydarzyło się we wtorek 4-05-2021 roku, miało swój początek już w grudniu 2020 roku, o czym pisaliśmy na naszej stronie w artykule: „To nie była kapitulacja a zdrada i hańba! M. Morawiecki oddał suwerenność Polski, oszukał Naród i zdradził krew bohaterów Ojczyzny.” Oraz w artykule: „M. Morawiecki sprzedał suwerenność Rzeczpospolitej za 770 miliardów zł, a to oznacza realne zagrożenie dla przetrwania narodu Polskiego.” Każdemu, kto chce w pełni zrozumieć poziom zdrady narodowej, jakiej dopuścił się PiS, polecamy gorąco wyżej wspomniane dwie publikacje.


Przeczytaj również:

PiS sprowadza na Polskę wielką tragedię. Dorasta nam pokolenie dzieci będących intelektualnymi i psychicznymi inwalidami.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *