PiS prowadzi Polskę ku otchłani zniewolenia w myśl idei: „Nie myśl za dużo, a najlepiej nie myśl wcale.”

Każdy powinien pojąć, że media typu TVP, Polsat czy wreszcie TVN to de facto oddziały zamknięte dla ludzi szalonych. Każdy, kto pracuje w tego typu medium czyni z intelektu szmatę. Spójrzcie tylko na jeden przykład: TVPinfo praktycznie przez całą dobę straszy koronawirusem, jednocześnie inne kanały TVP jak gdyby nigdy nic, puszczają kabarety i inne programy rozrywki a ponoć panuje śmiertelna pandemia i trup ściele się gęsto na ulicach. No cóż, taka schizofrenia.


Ktoś kiedyś powiedział, że głupota jest kosztowna. Spoglądając na to, co robi Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski i wielki szpitalnik Dworczyk z naszą Ojczyzną, potwierdza twierdzenie, że głupota jest kosztowna. Zatem zadajemy pytanie: „Ile kosztowała wasza głupota? Jaka była cena waszego zaślepienia, bo przecież szliście z hasłami patriotycznymi na sztandarach a dziś? Dziś prowadzicie Polskę ku jej końcowi”.

Nasza Ojczyzna zostaje rzucona niczym zużyta szmata, w otchłań zadłużenia u światowej finansjery, którą określiłbym mianem skorumpowanych banksterów, którzy z pewnością będą wycierać, co zechcą naszym krajem, jak wyżej wspomnianą szmatą. Długi, w które wpędza nas PiS będziemy spłacać nie tylko my przez resztę życia, ale zapewne także i przyszłe pokolenia. To oznacza, że każde dziecko, każdy nowo narodzony Polak i Polka w pewnym sensie przychodzi na ten świat już z kulą długu u nogi, którą to kulę na grubym łańcuch będzie za sobą wlec.

Szanowni Państwo, odrzućmy wszelkie uprzedzenia i emocje, stańmy na poboczu dzisiejszych wydarzeń i chłodnym okiem spójrzmy na to, co PiS robi z naszym krajem. Tak, więc jak już wyżej wspomnieliśmy, zostajemy zakuci w kajdany długu u grupki banksterów, którzy z pewnością wydrenują, co tylko się im uda z naszego kraju. To oznacza ni mniej, ni więcej jak ekonomiczne niewolnictwo. A zatem PiS obdarowuje nas zniewoleniem.

Idźmy dalej, otóż jeszcze do nie dawna wspominanie o pełnym otwarciu gospodarki równało się z wyśmianiem (delikatnie rzecz ujmując). Dziś jak już widzimy, wiele stanów w USA otwarło się, ludzie mają dość tej pandemicznej psychozy, tej tendencji do tworzenia wzajemnie wykluczających się rozporządzeń z pod znaku koronaświrusa. Jaki jest efekt otwarcia w USA? W stanach, które zdecydowały się na uwolnienie ludzi, liczba zakażeń spadła, i jest znacznie niższa aniżeli w stanach poddanych lockdownowi.

To raz i na zawsze przekreśla ideę lockdownu jako narzędzia do zwalczania pandemii, owe lockdowny zwalczają tylko i wyłącznie gospodarkę i mordują klasę średnią. To bardzo ważny aspekt, ponieważ anihilacja klasy średniej, szeroko pojętego rodzinnego biznesu, jest istotna w planie dojścia do całkowitej dyktatury i przejęcia własność prywatnej przez państwo i globalne korporacje. Tak, więc to jest drugi punkt na liście wizji nadchodzącej przyszłości, jeżeli oczywiście ludzie się wcześniej nie przebudzą i nie powiedzą DOŚĆ.

Punkt trzeci na liście wizji nadchodzącego świata to całkowite ogłupienie społeczeństwa. Media głównego nurtu, w Polsce będą to dla przykładu przede wszystkim TVP, Polsat oraz TVN, miały za zadanie przez te wszystkie lata, doprowadzić jak największą ilość społeczeństwa Polskiego do pewnego rodzaju intelektualnego analfabetyzmu. Jeżeli spojrzymy na to, w jaki sposób obecnie zachowują się nasi rodacy, a przynamniej znaczna część narodu, to szybko zrozumiemy, że TVP, Polsat oraz TVN doskonale wykonały powierzone im zadanie.

W obliczu szerzącej się pandemii głupoty, naszym zadaniem jest utrzymywać straż na warcie prawdy i mądrości. Czasem wystarczy garstka ludzi wolnych, aby ruszyć zniewolone masy. Tak, więc głupota zbiera pokaźne żniwo, ale to nie koniec. Agenda manipulacji i otumanienia weszła w ostatnim czasie na jeszcze wyższy i bardziej zintensyfikowany poziom. Teraz to dzieci zostały poddane całkowitemu praniu mózgów, zostały objęte programem rekonstrukcji społecznej u podstaw.

Zamknięcie w domu, odseparowanie od innych dzieci, uniemożliwienie rozwoju intelektualnego, społecznego oraz psychicznego i emocjonalnego. O nauczaniu zdalnym nie będę tutaj wspominał, ponieważ to jest tragedia. W ten sposób punkt trzeci na liście wizji nadchodzącego świata dopełnia się i otrzymujemy nie tylko dorosłych, którym media głównego nurtu wyprały mózgi, ale także dzieci, które zostają poddane indoktrynacji ogłupienia, zostają wepchnięte w upośledzenie, tak Szanowni Państwo, rośnie nam pokolenie ludzi upośledzonych, a przecież dzieci to nasza przyszłość.

Tak, więc jaka to będzie przyszłość? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam. Ja jeszcze dodam ze swojej strony, że głupota, intelektualna ślepota i kalectwo na płaszczyźnie psychologicznej, emocjonalnej i społecznej doprowadzi do tego, że przyszłe pokolenie będzie nie tylko erą żywych zombie, ale także będzie pokoleniem całkowicie zależnym od państwa, od mediów, będzie całkowicie kontrolowane. Sądzę, że nawet George Orwell w książce: „Rok 1984”, był nad wyraz powściągliwy.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Każdy powinien pojąć, że media typu TVP, Polsat czy wreszcie TVN to de facto oddziały zamknięte dla ludzi szalonych. Każdy, kto pracuje w tego typu medium czyni z intelektu szmatę. Spójrzcie tylko na jeden przykład: TVPinfo praktycznie przez całą dobę straszy koronawirusem, jednocześnie inne kanały TVP jak gdyby nigdy nic, puszczają kabarety i inne programy rozrywki a ponoć panuje śmiertelna pandemia i trup ściele się gęsto na ulicach. No cóż, taka schizofrenia.

Drodzy Czytelnicy, wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i ogłupienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Powinniśmy pojąć, że Kaczyński i Morawiecki ofiarują nam jedynie złudzenie wolności. Terror płynący z ekranu telewizora, notabene na zlecenie polityczne, morderstwa, przemoc, są jak choroby, które zbyt często rzucają odbiorcę na kolana. Symptomy stresu? Kolejne recepty na lekarstwa przeciwdziałające lękom i strachowi? Czy tak wygląda zdrowe społeczeństwo, społeczeństwo uzależnione od leków?


Przeczytaj również:

Pandemia, której nie ma? Szczepionka będąca trucizną? TVPinfo i propaganda strachu? Odrzuć to i przeczytaj jak jest naprawdę.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *