PILNE: J. Kaczyński i M. Morawiecki użyli uzbrojonej policji przeciwko Polskim Patriotom. Doszło do skandalicznej pacyfikacji.

Ludzie są wściekli na decyzję PiS, są wściekli na decyzję Morawieckiego, są wściekli na lockdown. Uczestnicy marszu wypowiadają się o tym jak to oni sami oraz ich bliscy są zmuszani do zamykania własnych firm, które następnie upadają. Następuje wzrost bezrobocia, zadłużenia, wyniszczenia polskiej gospodarki a wszystko ze względu na samobójcze decyzje rządu. Taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca a rząd PiS powinien podać się do dymisji, gdyż jego działania zagrażają dalszemu istnieniu kraju.


Trudno to pisać, ale pokojowo nastawiony Marsz Niepodległości, w którym również w tym roku biorą udział całe Polskie rodziny, wraz z dziećmi, został dosłownie zaatakowany przez policję, która od samego początku dążyła do starcia. Manifestacje lewicy są eskortowane przez policję, gdy atakowane są kościoły, wówczas policja przygląda się, natomiast, jeżeli maszerują polscy patrioci, wówczas dochodzi do skandalicznych pacyfikacji.

Przełożonymi policji obecnie są Morawiecki i Kaczyński, to też pełna odpowiedzialność za agresję, zamieszki i podział Polaków, spada właśnie na nich. Jak informują liczni niezależni reporterzy, w rejon stadionu narodowego podążają tysiące policjantów ubranych w bojowe uniformy. Telewizja wrealu24 oraz media narodowe relacjonują na żywo wydarzenia z marszu i to, co możemy obserwować przypomina czasy głębokiej komuny. To jest skandal, ponieważ obecnie sytuacja wymknęła się z pod kontroli a zaznaczamy, iż zwierzchnikami policji są Morawiecki oraz Kaczyński, warto o tym na przyszłość zapamiętać.

Ludzie są wściekli na decyzję PiS, są wściekli na decyzję Morawieckiego, są wściekli na lockdown. Uczestnicy marszu wypowiadają się o tym jak to oni sami oraz ich bliscy są zmuszani do zamykania własnych firm, które następnie upadają. Następuje wzrost bezrobocia, zadłużenia, wyniszczenia polskiej gospodarki a wszystko ze względu na samobójcze decyzje rządu. Taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca a rząd PiS powinien podać się do dymisji, gdyż jego działania zagrażają dalszemu istnieniu kraju.Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *