Pieniądze G. Sorosa podpaliły Amerykę? USA na krawędzi stanu wojennego, protesty zamieniają się w uliczną wojnę.

USA znajdują się na krawędzi stanu wojennego. Dlatego możemy obserwować wzrost aktywności urzędników państwowych, którzy w ekspresowym tempie wdrażają metody śledzenia obywateli. Na naszych oczach pokojowe protesty zamieniają się w gwałtowne zamieszki. Obserwatorzy przyznają, że protesty te są poddawane manipulacji, inicjującej eskalację, przez zorganizowane grupy spoza stanu, w celu potęgowania zniszczenia i chaosu.


Bilans zamieszek w USA, chociaż de facto można by te wydarzenia określić mianem powstania narodowego: paliły się radiowozy i budynki rządowe, rozmieszczono Gwardię Narodową, a niektóre z największych miast w kraju wprowadziły godziny policyjne. W jednym mieście na środkowym zachodzie zginęła osoba i co najmniej dwie kolejne trafiły do szpitala z ranami postrzałowymi. Ponad 1500 osób zostało aresztowanych w 16 miastach od czwartku.

Ostatnie dni pokazały, że demonstracje odbywające się w całym kraju ponownie przekształciły się w uliczne zamieszki, świadkowie wprost mówią o ulicznej wojnie. Fala oburzenia społecznego miała swój początek dzień po aresztowaniu funkcjonariusza policji w Minneapolis i oskarżeniu go o morderstwo trzeciego stopnia i zabójstwo George’a Floyda. Podobnie jak w poprzednich latach protest przeciwko niesprawiedliwemu użyciu siły przez policję, przerodził się w rewolucję.

I podobnie jak w przeszłości, po raz kolejny widzimy George’a Sorosa, jego Fundację Otwartego Społeczeństwa i ich bliźniacze twory, czyli ANTIFA i Black Lives Matter, które to organizacje pociągają za wszystkie sznurki w kwestii eskalowania protestów. Jednak ten konkretny protest nie jest podobny do wszystkich innych, ten może potencjalnie być tym, który dosłownie dokona całkowitego przełomu, po przez eskalujący kryzys.

Na pozór jest to protest przeciwko brutalnemu zabiciu George’a Floyda, ale po paru dniach zamieszek na ulicach nikt już w to nie wierzy. Oczywiste jest, że ta rewolucja to nieodłączna część globalnej ekspansji Nowego Porządku Świata, który aby zaistnieć musi najpierw doprowadzić Amerykę do upadku, oraz usunięcia obecnego prezydenta. Na naszych oczach realizowana jest maksyma mówiąca o wznoszeniu nowego świata na gruzach dotychczasowego.

Drodzy Czytelnicy, wszystko to jest połączone: blokady COVID-19, obowiązkowe noszenie maski, zniszczenie globalnej gospodarki, zniszczenie relacji między ludzkich, wysokie bezrobocie, zerwane linie łańcucha dostaw, a nawet brak papieru toaletowego, tak nawet taka drobnostka. Wszystko to ma na celu wywołanie i wzbudzenie maksymalnego poziomu strachu, jak to tylko możliwe, i niestety to działa. Działa nie tylko w USA czy na tak zwanych Zachodzie, ale również i w Polsce.

Pożary, strzelaniny, godziny policyjne, aresztowania: protesty z bronią w ręku i dosłownie wszędzie ANTIFA a zatem i macki Georgea Sorosa. To połączenie nie jest przypadkowe, George Soros to śmiertelny wróg Donalda Trumpa, ci dwaj ludzie znajdują się po przeciwnych stronach barykady. Barykady te określają różne wizje świata, które globaliści i tak zwane elity finansjery chcą nam zafundować, bez naszej zgody i w zasadzie wiedzy większości cywilizacji.

Do najpoważniejszych starć doszło w: Indianapolis, Reno, Nevada, New York City, Denver, San Francisco, Dallas, Columbus, Ohio, Washington, Cincinnati, Minneapolis, Los Angeles, Fayetteville, North Carolina, Memphis, Detroit, Phoenix, Miami, Flint, Michigan, Chicago, Jacksonville, Florida, Philadelphia, Seattle, Atlanta, Pittsburgh, Tallahassee, Petal, Portland, Wilmington, Montgomery, Providence, Lake Worth Beach, Sarasota, Peoria, New Orleans, Visalia, Rochester, Greenville.

Obecnie USA znajdują się na krawędzi stanu wojennego. Dlatego możemy obserwować wzrost aktywności urzędników państwowych, którzy w ekspresowym tempie wdrażają metody śledzenia obywateli. Na naszych oczach pokojowe protesty zamieniają się w gwałtowne zamieszki. Obserwatorzy przyznają, że protesty te są poddawane manipulacji, inicjującej eskalację, przez zorganizowane grupy spoza stanu, w celu potęgowania zniszczenia i chaosu.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *