Pfizer rozpoczyna testy szczepionki na SARS-CoV-2 i obiecuje 20 milionów dawek na Styczeń 2021 roku.

Udostępnij

Mamy, więc pierwszą niepewną datę, od której możemy spodziewać się rozpoczęcia szczepień przeciwko COVID-19, do końca 2020 roku. Ostrzegamy, abyście nie byli zdezorientowani, prace nad szczepionką ściśle związane są z Billem Gatesem i WHO. Dlatego też nie dajcie się zwieść. Szczepienia będą miały wiele etapów przed ostatecznym wprowadzeniem na rynek jednak już dziś powinniście zdecydować, czy pozwolicie „im” kimkolwiek będą, wstrzyknąć wam potencjalną truciznę.


„Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa.”

James Wartburg, wypowiedz z roku 1950.

„Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) zaleca potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położy kres narodowym bankom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tak zwane ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane przez banki.”

Oświadczenie EWG.

Naszym światem rządzą elity nazywane globalistami, które zgromadziły w swoich rękach ogromne zasoby bogactw. Bogactwa te pozwalają im na kreowanie światowych wydarzeń pod realizowanie własnych celów. Jakie są zamierzenia owej tajemniczej elity? Otóż, ludzie posiadający z perspektywy materialnej wszystko, jedyne, czego jeszcze mogą pożądać to władza. Z kolei władza to kontrola a wzrost kontroli zawsze odbywa się kosztem wolności obywateli. Proces ten przyspieszył od czasu przeprowadzenia ataków z 11 września na World Trade Center.

MicroChipy wszczepialne pod skórę, tak, aby każdy otrzymał znamię, które pozwoli wzmocnić kontrolę nad cywilizacją, dążenie do likwidacji gotówki na rzecz społeczeństwa bezgotówkowego, szerzenie lęku wszelkimi możliwymi sposobami, nastawianie ludzi przeciwko ludziom, to wszystko i wiele więcej stanowi znak dla każdego, kto chce przejrzeć na oczy. Zbliża się Nowy Porządek Świata, który zażąda od każdego obywatela tej planety całkowitego posłuszeństwa.

„Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.

David Spangler.

Projekt Nowego Porządku Świata, oparty został na magii i okultyzmie, notabene na rozległej wiedzy tajemnej, do której mają dostęp jedynie nieliczni członkowie Grupy Bilderberg oraz przedstawiciele Masonerii posiadający 33 stopień wtajemniczenia. To wszystko, co zostało napisane powyżej prowadzi nas do kolejnego etapu dyktatury, etap ten obejmuje gwałt na wyłącznej wolności człowieka, co do decydowania o własnym ciele.

Przymusowe szczepienia forsowane przez eugenika Billa Gatesa, okrzykniętego przez globalną elitę autorytetem zdrowotnym, napawają zastanowieniem a nawet zgrozą, ponieważ pod osłoną wysoce kontrowersyjnej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 próbuje się wprowadzić prawo do zalegalizowania procesu globalnych szczepień na masową skalę. Od tej drogi nie będzie już odwrotu, dlatego jesteśmy zdecydowanie przeciwni przymusowym szczepieniom.

Drodzy Czytelnicy, amerykański producent leków Pfizer i niemiecki partner BioNTech oświadczyli, że jeśli szczepionka okaże się bezpieczna i skuteczna w badaniach, może potencjalnie być gotowa do szerokiej dystrybucji w USA do końca roku, co skróci nawet o kilka lat typowy proces harmonogramu opracowywania szczepionek. Badanie w USA jest częścią szerszego, globalnego programu, który jest już realizowany w Niemczech, gdzie opiera się na pracy BioNTech.

Mamy, więc pierwszą niepewną datę, od której możemy spodziewać się rozpoczęcia szczepień przeciwko COVID-19, do końca 2020 roku. Ostrzegamy, abyście nie byli zdezorientowani, prace nad szczepionką ściśle związane są z Billem Gatesem i WHO. Dlatego też nie dajcie się zwieść. Szczepienia będą miały wiele etapów przed ostatecznym wprowadzeniem na rynek jednak już dziś powinniście zdecydować, czy pozwolicie „im” kimkolwiek będą, wstrzyknąć wam potencjalną truciznę.

Pfizer ogłosił na początku maja, że ma nadzieję otrzymać awaryjne zezwolenie od Amerykańskiej Agencji Do Spraw Żywności i Leków (FDA) już w październiku, co umożliwi zaaplikowanie ochotnikom do dwudziestu milionów dawek szczepionki do końca 2020 roku, dodatkowo mając na uwadze produkcję następnych setek milionów dawek rocznie.


Autor. Zespół salon-informacyjny.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

2 thoughts on “Pfizer rozpoczyna testy szczepionki na SARS-CoV-2 i obiecuje 20 milionów dawek na Styczeń 2021 roku.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=F5-gzZYVk2k

    Zbawiciel nasz – Jezus Chrystus po ukrzyzowaniu Go przez wojtylowych judeochrzecijanskich Starszych Braci w Wierze wstapil na trzy dni do Piekla. I co ten Pan Jezus w tym piekle robil takiego ? Otoz zgodnie z wizjami sw. Emmerich Katharina z Dülmen, robil to co ponizej dla Was spisalem sam jeden samiusienki swemy spracowanemy recamy niczym Lech Boleslawowicz Walesa:

    „Gdy Aniołowie otworzyli bramy piekielne, ujrzałam jakiś zamęt ohydy, przekleństw, łajań, wycia i jęków. Jezus przemówił coś do duszy Judasza, tu zamkniętej, a Aniołowie mocą Bożą całe tłumy złych duchów obalili na ziemię. Wszyscy czarci musieli uczcić i uznać Jezusa, to było dla nich najstraszniejszą męką. Mnóstwo czartów otoczono wkoło innymi, jeden przy drugim i spętano tych skrajnych, stojących w koło tak, że cała czereda pozostała w ten sposób na uwięzi. Wszystko to odbywało się według pewnych określonych postanowień. Lucyfera wrzucili Aniołowie skrępowanego w będącą tam środkową otchłań, że aż zakotłowało się za nim w ciemnościach. Słyszałam, jeśli się nie mylę, że Lucyfer miał być znowu wypuszczony na pewien czas, coś na 50 czy 60 lat przed rokiem 2000 po Chrystusie. Innych dat nie pamiętam. Niektórzy czarci mieli być uwolnieni pierwej, na karę i kuszenie ludzi. Termin ten uwolnienia przypadał dla niektórych właśnie na nasze czasy, dla innych nieco później”.

    Wyglada wiec chyba na to, ze te wypuszczone z Piekla 60 lat temu Lucyfery i inne Belzebuby oraz Lewiatany to sie w tym Jewrokolchozie nieszczesnym w peдalskie i pädofilskie skory poprzebierali a nawet w biskupie sutanny a ci najglupsi w diabelskiej hierarchii to politykami i autorytetamy moralnemy zostaly jak Grünkiewitz-Waltz „hanna” czy jej promotor Pan Kardynal Nycz ❗

    Autor : Быдлошевский Л.З. – wielojezyczny publicysta bialoruski

  2. Tanzania Prezydent:Zasięg pandemii SARS-CoV-2 to manipulacja. Testy wykazały, że na koronawirusa zachorował olej silnikowy, papaja i koza ile trza nie mieć moralności boskiej by w ten sposób mordować ludzi?,to tylko chazarskie plemię tureckie co dusi cały świat bez Boga dla ludzi!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.